Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Másodpercenként kell frissíteni, és egyébb nyalánkságok. :)

Ez nálam is megvan, sőt néha talán az agyam is időben vágja a választ. Inkább a gépelési sebességemmel van gond.

 

Szegény f5 gomb már majdnem kilazult :)

 

Jó kis forduló volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt DURVA TIPP címszó alatt küldte el megfejtését. Én azt mondom elég DURVA, de most hogy én arra gondolok, hogy durván beletrafált, vagy durván mellétrafált. Na azt csak az Erő tudhatja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Meddig várjam még? Már mindenki küldött valamit. Küldj egy tippet legalább, hátha bejön. Utánna úgy is lehet korrigálni, de persze nem mondom meg, ha most rosszat mondasz. :)

Rám ne várj, mert csak durva tippem van, amit ha minden igaz, meg is kaptál. Egek, arra emlékszem, hogy a Mos Espa Aréna 133. szekciójának 5. sorának 54-es székén ki/mi/hogyan ült, de hogy ez az idézet honnan van, az sehogy sem ugrik be. Túl sokat ettem :D

 

Edit: megkaptál. Durva, mi? :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt DURVA TIPP címszó alatt küldte el megfejtését. Én azt mondom elég DURVA, de most hogy én arra gondolok, hogy durván beletrafált, vagy durván mellétrafált. Na azt csak az Erő tudhatja. :)

Durván mellétrafáltam, nagyon durván. De aztán jött a gyanú, a gyanút meg bizonyossággá avanzsálta az adobe acrobat reader keresője. Huh... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kissé hihetetlen számomra, hogy ezt nem tudtad Dzséjt. :)

Az a baj, hogy teljesen máshogy emlékszem a szövegre. Az én emlékeimben úgy élt, hogy "Idővel megtanulsz bízni a képességeidben." - mivel asszem így van a magyar szövegben (vagy ha nem, akkor van gáz). Angolul meg ugye nem tudom. Ráadásul valamiért teljesen más figura szájába képzeltem ezt a "megtanulsz bízni a megérzéseidben", olyan Benesen hangzott.

Szóval lehet röhögni, én is azt teszem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy teljesen máshogy emlékszem a szövegre. Az én emlékeimben úgy élt, hogy "Idővel megtanulsz bízni a képességeidben." -

Bennem is így élt, ezért beletelt kb. két percbe, mire leesett, hogy mi is valójában a jelenet. Mert hiába hangzik Benesen, egyszerűen nem tudtam hozzápasszintani a szöveget :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért jó, ha szinte kívülről ismerjük az eredeti szöveget. :)

Én pl. egyik verziót sem ismerem kívülről sok nézés után sem. Soha nem is fogom tudni, a többféle szinkron miatt meg pláne nem. Angolul meg még úgysem, mert nem régóta van meg feliratosan az összes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul valamiért teljesen más figura szájába képzeltem ezt a "megtanulsz bízni a megérzéseidben", olyan Benesen hangzott.

Szóval lehet röhögni, én is azt teszem :)

Nem kárörömködünk. :)

Tényleg elég Benes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.