Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Na most elnézést kérek mindenkitől, de ez a PowerDvD jól kicseszett velem. A csúszka és persze én vagyok a hibás, mert nem figyeltem, mikor a Dagobahról akartam snapshotot készíteni. A képen a Hoth látható, így Odynak jár a pont abban a feladványban. Elnézést Donát a kellemetlenségekért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt nem mondod???

Komolyan, egyszerűen nem ugrott be ki mondta. Folyton az járt a fejemben, hogy az idézet folytatása, hogy Skywalker. Aztán leesett a tantusz.

 

Hiába, megártott a 2x2 adatbázis óra :P

 

A google a barátod

Hát még Kökény Péter Képes forgatókönyve :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde Te miért nem játszottál?

Ehem, hát szóval itt voltam én, a múltkor is. Akkor olyan lassú volt a net, hogy frissitéskor már válaszokat is láttam, így nem láttam értelmét írni. Ma meg el kellett valakit kapnom msn-en, aki pont 8 körül lett elérhető :P Közben néztem a kérdéseket, csak nem időben. A privisre azért írtam választ, mert nem volt fontos a gyorsaság :) Annyira nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de ez a PowerDvD jól kicseszett velem

A beillsztett képek képarányát nem lehetne orvosolni. Engem eléggé zavar, hogy nyújtottak a fejek, "tojás" alakúak a bolygók. Csupán esztétikailag zavar, mert minek legyen elnyújtva, ha meg lehet tartani az eredeti képarányt is.

Power DVD-nél úgy működik, hogy lejátszás közben jobb klikk és akkor ott ki kell pipálni, hogy tartsa meg a képarányt(Keep aspect ratio), akkor rendes képarányú képeket készít a powerdvd.

Bocsi, hogy mint szabadnapos kvízen akadékoskodok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak akrni kell. Én ma kétszer is első lettem, pedig nekem sima kábel netem van, neked meg adsl. :D

Á, ha öcsémnél megy a letöltés szinte teljes sávszélességen, akkor nincs mit tenni, a net lassú, mint a reumás csiga (megkérni meg nem fogom mindig, hogy kapcsolja ki, főleg, ha nincs is otthon). Majd legközelebb hátha :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, ha öcsémnél megy a letöltés szinte teljes sávszélességen, akkor nincs mit tenni, a net lassú, mint a reumás csiga (megkérni meg nem fogom mindig, hogy kapcsolja ki, főleg, ha nincs is otthon). Majd legközelebb hátha :D

Férfi uralom van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Férfi uralom van? :D

Nincs, nálam ilyesmi szóba sem jöhet :P Figyelembe vesszük egymást, hol ő engem, hol én őt (volt már, hogy mindent lelőtt, csak hogy játszani tudjak, aztán akkor sem értem vele semmit) :D Így működnek a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti képarányok megtartása eddig is be volt pipálva. Elvileg ennek kéne lennie az eredeti képaránynak, amik a fordulókban voltak.

Obi1 jól mondja. Jobb klikk a kamera ikonra, ott lehet megadni, milyen képarányba mentse.

 

Én is csináltam:

Nyújtottak:

Hoth: enyém Tiéd

 

Boba: enyém tiéd

 

Normál képarány: Hoth Boba

 

Csak egy gombnyomás és máris nem nyújtottak a fejek.

Ismét nem kötöszködni szeretnék, csak kijavítani egy apró esztétikai hibát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szimpla matematika. Osszátok már el egymással a felbontásban szereplő számokat könyörgöm... A kicsinyítés arányváltoztatás nélkül meg nem fog torzítani.

 

ui: kicsinyítésre a minél hamarabb betöltődhetőség szempontjából van szükség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.