Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Ez nem szürkés, hanem szürke.Coce, ha találsz fehér színt a ruhájában akkor meghívlak egy pohár tejre.És nem a fejdíszen keresd a fehéret.

Domináns szín a ruhán=Uralkodó szín a ruhán.És ez nem a fehér, hanem a szürke.

Nem azért írom hogy Donát ne kapja meg a pontját, hanem azért mert nem ez a helyes válasz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most elkezdhetném, hogy a fejdísz jelentette ennek a ruhakompoziciónak az egyediségét, és az véleményem szerint fehér. Nem tudom, hova jutunk előlrébb, hogy ezen vitatkozunk, de pontlevonás nem lesz utólag, de a véleményemet nem fogom megmásítani most a szürkézésre. Ti mondjátok szürke, én fehér, folytathatjuk egy darabig, de nem látom értelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyan mint ha az lenne a kérdés hogy ki Obi-Wan apja, és te azt a választ fogadod el csak hogy Palpatine volt.

 

 

Felőlem ok, de a közeljövőben ne ilyen féligazság legyen a helyes megoldás a kérdésekre.Mert akkor ennek így semmi értelme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Győztetek! Bravó! Gratulálok, hogy fennakadunk egy ilyen problémán. Mindenkitől elnézést kérek az óriási félreértésért. Szerencsétlenekre is ráerőszakoltam a fehér színt, akik kiálltak mellette! Felejtsétek el gyorsan ti szerencsétlenek!!!! :lol::D

 

Részemről befejeztem, majd a következő forduló bejelentése lesz a következő kommentem a topicban. :D

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kár ezt ennyire túlspilázni, ha nem tudjátok játéknak kezelni, akkor meg ette a fene az egészet.

Egy korábbi kérdésnél, amikor az volt a kérdés, kit ér először kisebb baleset a podversenyen, én még mindig meg vagyok győződve, hogy nem Anakin a jó válasz, hanem a Ben valakicsoda, de legalább döntetlen, mert mind a ketten lefulladtak a rajtnál, sőt Anakin legalább elindult. Ebből a szempontból szerintem mindegy kit mutat először a kamera, ha egyszerre történik.

De a kvízmester másképp döntött és kész.

Ez egy játék szórakoznunk kéne rajta.

Nekem bejött ez a forduló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, a privist tökéletesen írtad körül, valamennyire otthon vagyok az SW-ben, tehát úgy írd le, hogy számodra is mintha egyértelmű lenne.

Köszi, azért legközelebb majd igyekszem minél rövidebbre fogni időhiány miatt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.