Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Olyan gyorsan bezártátok a topikot, hogy már csak ide tudok írni...

 

Gratulálok minden pontszerző játékostársamnak, és legfőként Bencének! :clap: Én várakozásom felett teljesítettem, és most nagyon boldog vagyok. :D

 

Nagyon jó kvíz volt, sokféle kérdéssel, nagyon tetszett! :) Köszi szépen, @Darth Sky! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Bencének!

Köszi a kvízt Sky, maguk a kérdések nagyon jók voltak és ez az összetett válaszos megoldás is érdekes volt. Amiatt elég csalódott vagyok, hogy egy pontot sem szereztem... nekem most egy kicsit elment a kedvem a kvízektől, de attól még jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Sky a játékot itt is. Huh, hát nem gondoltam volna, hogy nyerek, bár ahogy látom, ez legfőképp az összetett kérdések miatt lett meg. :)

A többieknek is gratuálok, jó szoros volt az állás elég sokáig.

Az Ahsokás kvíz engem érdekel, szívesen részt vennék rajta.

 

 

Amúgy én már egy ideje gondolkodom egy olyan játékon, amelyen nem feltétlen a pontszerzésen és a "versengésen" lenne a hangsúly, inkább egy interaktívabb játékot képzeljetek el, de majd a részleteket valamikor közlöm, így talán egy kicsit felfrissíthetjük ezt a szekciót, mert a sima kvíz eddig is nagyon jó volt, de szerintem jó, ha időnként újdonságok is bekerülnek a keringésbe. Remélem érdekes lesz a számotokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Sky írta:

Szórakoztatni akartam, de már Ody és Wilde kedvét is elvettem a kvízektől. Akkor asszem az Ahsokás verziót inkább kihagyom, mert nem lesz, aki játsszon... :D 

Ne vedd a szívedre ezt most, nem ellened irányul szerintem. :) Nagy munka egy kvízt összeállítani, és mindig van olyan helyzet, hogy nem egyértelmű, kié a legpontosabb válasz, nem mindig lehet teljesen igazságosnak lenni, ez a szervező keresztje sajnos. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Wilde kedve inkább a technikai háttér miatt mehetett el, azon lehet javítani.

 

Sajnos én komolyan veszem ezeket, és ha valamit nem érzek jogosnak, azon fel tudom húzni magam. :( Szóval ez inkább személyiségbéli probléma. Az Ahsokást meg bármilyen más kvízt nyugodtan meg lehet rendezni, lesznek/leszünk rá elegen. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remélem @Darth Sky nem haragudtál meg, nem rád irányult ez a dolog. Sajnos bennem van a hiba. :( 

Kissé én is keserű szájízzel fejeztem be a kvízt (az meg az én egyik jellemhibám, hogy magamra veszek dolgokat), de nem haragudtam meg. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Sky Nehogy úgy vedd, mintha veled, vagy a kvízzel lett volna gond, csak nekem nem adott ez igazán sikerélményt most, úgy érzem ebben a formátumban nem annyira megy nekem, meg igazából kicsit fáradt is voltam, de nagyon jól összeraktad a kvízt és kifejezetten szórakoztató volt. Ez ne vegye el a kedved semmiképpen! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.