Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Én is nagyon élveztem a játékot, jobban vágtátok a dolgokat, mint hittem. :D Főleg a mozaikot! Próbáltam nem túl nehéz feladványokat összerakni, főleg az idézetekből. Tudtam volna nehezebbeket is. :D Remélem rendszeresek lesznek a játékok, várjuk ki lesz a következő kvíz-mester. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy csak egy ötlet: lehetne mondjuk 1 órával hamarabb is kezdeni. Korábban előfordult (pl. az egyik régebbi kvízemnél) hogy este 8 helyett 7-kor kezdtünk. Bár ez se oldaná meg azt, hogy elhúzódnak a játékok, de így maximum este 10-ig menne a kvíz, ami mégiscsak jobb, mint a 11 óra. :D Bár én az eddigi lebonyolítással is megelégszek. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ahogy korábban már felvetettem, arra gondoltam, hogy össze lehetne hozni egy jó kis The Mandalorian kvízt a 3. évad közeledte alkalmából. :) Klasszikus kérdezz-felelek a sorozat 1-2. évadából. Időben legfeljebb 2 óra lenne.

Ki az, akit érdekelne? Illetve, melyik időpont lenne az optimálisabb a február 18 és 25-i szombatok közül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek, alakul a kvízes keménymag. :cool: @Wilde és @Pildi esetleg (a legutóbbi kvíz résztvevőiből kiindulva)? De persze bárki csatlakozhat, akinek kedve van.

A részletekkel később még jelentkezem. Elöljáróban annyit, hogy a The Mandalorian 1-2. évadának újranézése nem jelent hátrányt. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Remek, alakul a kvízes keménymag. :cool: @Wilde és @Pildi esetleg (a legutóbbi kvíz résztvevőiből kiindulva)? De persze bárki csatlakozhat, akinek kedve van.

A részletekkel később még jelentkezem. Elöljáróban annyit, hogy a The Mandalorian 1-2. évadának újranézése nem jelent hátrányt. :D 

Meglátom majd, sikerül-e újranézni, mert ha nem, kár a gőzért, semmi esélyem. Tudós tagtársaim igy is bizonnyal sokkal többre emlékeznek és gyorsabban válaszolnak, mint én valaha is fogok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Pildi írta:

Meglátom majd, sikerül-e újranézni, mert ha nem, kár a gőzért, semmi esélyem. Tudós tagtársaim igy is bizonnyal sokkal többre emlékeznek és gyorsabban válaszolnak, mint én valaha is fogok. :D

Dettó. :D De szerintem jövök, de értelme csak úgy lesz, ha előtte újranézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is érdekel, előreláthatólag mindkét dátum megoldható lenne számomra (bár még elég messze van a két említett időpont). Addig még pont lesz idő újranézni az első két évadot, amúgy is újrázni akartam és most van rá egy jó indok is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem lehet nem lesz jó az a szombat este. :para: Nem lehetne inkább pénteken?

Sajnos a péntek nekem nem jó, mert este 10-ig dolgozom. 

Lehet még az eredeti javaslat másik időpontja, ami a most szombat. Így visszaolvasva, a múltkor még mindenkinek jó volt, a kérdések pedig lényegében kész vannak.

Vagy a jövő hét utáni szombat (március 4). Melyik az, ami mindenkinek jó lenne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amúgy milyen nehézségű kérdések lesznek? :D

Inkább gondolkozós, és pontosságra menő, mint gyorsan rávágós kérdések lesznek. :)

A friss újranézés nem követelmény, de erősen javasolt! :D 

 

A topikot már létrehoztam, ott megtaláljátok a részleteket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.