Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha bennevagytok, 8 -tól mehet a játék. @Iqvi, @Yoda József, nektek is megfelelne a mai nap?

 

Továbbá mások is beszeretnének szállni? @Donát, @NorbiLordi, @Ody Mandrell, @Darth Cupsy? :D

Nem tudom még, ha jövök, szólok időben :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Amennyiben lesz még valószínűleg itt leszek

Persze, hogy lesz. :D

 

Átnéztem én is ma reggel. 15 kérdés lett feltéve, ebből egy nem számított, a döntő kérdéssel együtt tehát 14 kérdés lett feltéve. Mondhatjuk, hogy megfelelő volt az elosztás, nem volt túltolva, szűk két óra alatt végeztünk is, amely nagyon jól hangzik egy második menetre, amelyet még nem tudom mikor fogok megtartani. :)

De ahogy láttam - és éreztem - a rendszer működött, a 6 kérdés/helyes válasz esetén döntőbe jutás pont megfelelt, szóval legközelebb is hasonló lesz a helyzet.

 

Most előre jelzem, hogy a következő játék előreláthatóan jövő hónapban fog bekövetkezni - időpontot még nem mondok - és megtartjuk az első SWSaga Kvízkirály játékot, amely egy többfordulós megmérettetés lesz. Annyit elárulok róla, hogy a létszámtól fog majd függni a játék hossza - értelemszerűen egy 4-5 fős mezőnnyel nehezen tudnék kb. 1 hónapra tervezni, de egy 6 fővel már megoldható lenne a felosztás. A játék 10 kérdésből fog állni, mindegyik kérdés után a pontszám eggyel növekszik és bla,bla,bla... :D De majd később bővebben. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sziasztok fiúk és lányok! :)

 

Kinek van kedve játszani egyet az elkövetkezendő 2 hét szombatjának (júl 11 ill. 18) valamelyikén?  A játékot már fentebb is említettem: SWSaga Kvízkirály 2020. :D

 

A játék menete roppant egyszerű: egy min. 5-6 fős társulat verseng majd több fordulón keresztül az SWSaga (Fórum és hírportál :D) Kvízkirály 2020 címéért. A fordulók az év során lesznek kihirdetve, az első forduló a fentebbi két szombat valamelyikén kezdődne. Minden forduló 10 kérdésből fog állni.

Pontokat lehet szerezni, viszont itt az a szabály, hogy ahányadik kérdésnél fogunk járni, az annyi pontot is fog érni. Tehát pl. az első kérdés 1 pontot ér, a második kérdés 2 pontot, a 6. kérdés viszont például hat pontért fog menni és így tovább.

A 10 kérdés után aki az utolsó helyen áll, attól búcsúzunk. Persze ha mondjuk 2 ember áll az utolsó helyen, akkor egy döntő kérdés fogja eldönteni a kieső kilétét. Ezek után a megmaradtak továbbjutnak a következő fordulóba.

 

Bátorítalak benneteket, hogy nyugodtan lehet jelentkezni, nem lesznek (annyira) egetrengetően nehéz kérdések, veteránok és újoncok egyaránt részt vehetnek rajta. Létszámilag legalább 5-6 ember szükséges, ha több lesz, annak én csak örülni fogok. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is játszani akarok majd.

 

Amúgy mostanában jutottam arra hogy valamikor levezényelnék egy "Ki mondta? Kinek? Mikor?" kvízt. Nagyon rég volt már olyan műsoron. Tizenegy megfejteni való lenne benne. Kronológiai sorrendben mind a tizenegy muvihoz egy-egy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Wilde írta:

remélem tényleg nem lesznek olyan nehezek a kérdések

Ugyan, nem kell parázni, pofon egyszerű kérdéseket raktam össze. :D Legalábbis... remélem. Próbáltam úgy csinálni, hogy a nagyobb pontos kérdéseknél egyre fejtörőbb kérdések lesznek, de nem érzem vészesnek a szitut, megoldjátok majd. :)

 

Köszi szépen a jelentkezést fiúk. Még pár ember jöhet és akkor a hétvégén meg is tarthatjuk az első fordulót. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez jól elmaradt. :D

Igen. :lol:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem ezt még Bence is elfelejtette most. :D 

Későn kapcsoltam. :D De további jelentkezők se voltak, szóval dobtam a projektet. Majd valamikor meg lesz tartva. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Sziasztok!

 

Két hónapja jól elmaradt a játék, ezt szeretném majd a közeljövőben bepótolni. Úgy döntöttem, hogy a Kvízkirályt az év végefelé fogjuk lejátszani, kb. karácsony környékén, amikor remélhetőleg néhány ember ráér több napra is.

Júniusban megtartottuk a Mesterré válás nevezetű játékot, amelynek a folytatását már meg is csináltam. Szóval ha van kedvetek hozzá, akkor csatlakozhattok egy újabb játékra. Most azok is bekapcsolódhatnak, akik múltkor nem értek rá. A játékot amúgy jövő hét szombatján - szeptember 19. -én tartanám meg, persze ez nem végleges, a jelentkezőktől és az egyéb dolgoktól fog függni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nem is baj, hogy ma elmaradt a kvíz, nemcsak azért, mert nem jelentkeztek többen, hanem mert estefelé a feladat, amit kaptam kicsit felb*szott idegileg. :lol:

ki akar ilyen kozossegbe lenni

Válaszolhatsz bármit, mar nem nézek vissza :D

 

Ki vagy tiltva, most már mehetsz a közösségedbe a lipótmezőre. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.