Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nálam a mustafari párbaj csak a harmadik volt, mivel megelőzte a Palpi vs Sidious, ami azért nagyobb szám nekem, mert ott fedi fel magát Sidious. A Luke vs Vader sem rosszabb, de ő csak az utolsó helyre szorult. Ott inkább a vége a nagy, főleg, mikor Sidipapa pirítgatja Luke-ot, Vader meg lehajítja. Na az a momentum legalább akkor, mint a "Te voltál a kiválasztott!".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de én "sok" megszakitást irtam. Nem azzal van a baj, hogy nem az elejétől a végig megy (egyáltalána van olyan?) hanem hogy többször megszakitják mint ahányszor én igényelném.

Csak a Yoda Sidi meccsre kapcsolunk át néha. :D Egyébként szerintem az EPI-es harc is kiemelkedően jó. Amikor Obi és Maul vívnak a teremben, az minden fénykardcsaták csúcsa! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de én "sok" megszakitást irtam. Nem azzal van a baj, hogy nem az elejétől a végig megy (egyáltalána van olyan?) hanem hogy többször megszakitják mint ahányszor én igényelném.

És a váltás után már 2 kilóméterrel távolabb vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a Yoda Sidi meccsre kapcsolunk át néha. :D Egyébként szerintem az EPI-es harc is kiemelkedően jó. Amikor Obi és Maul vívnak a teremben, az minden fénykardcsaták csúcsa! :D

Pontosan. Végig irtózatosan dinamikus és feszes, de amikor átkapcsolunk Obi és Maul végső küzdelmére az valami eszméletlen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a Yoda Sidi meccsre kapcsolunk át néha. :D Egyébként szerintem az EPI-es harc is kiemelkedően jó. Amikor Obi és Maul vívnak a teremben, az minden fénykardcsaták csúcsa! :D

Igen, az a dinamikus harca Obinak nagyon tetszik, ha végig ilyen harcstílusban küzdene mindenkit megverne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No zenészek!

 

Legjobb zenei téma

 

-Across the Stars (EP2)

-Anakin's Betrayal (EP3)

-Duel of the Fates (EP1)

-Light of the Force (Force theme, EP4)

-SW main theme (EP1-6)

-The Imperial March (EP5)

Na ez is NAGYON szoros lehet sztem.

 

Force theme vagy az Imperial March.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb zenei téma

 

The Imperial March (EP5)

 

A főcímzene után talán a legjobban ismert SW melódia a birodalmi induló, avagy Vader témája. Nem sok vita volt győzelmét illetően, a többiek leginkább csak statisztáltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra nehéz döntés. Akik ismernek, tudják, hogy John Williams mániás vagyok, épp ezért a maestro munkái közül kiemelni a legjobbat nehezen tudom (mivel számomra mind szuper és egyedi). Talán egy ilyen sorrendet állítanék fel a dobogón:

 

Duel of the Fates

The Imperial March

Across the Stars

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen. Ha meg végeznénk egy kutatómunkát, melyiket szokták többször megszólaltatni, bejátszani valami alatt. Akkor ez két szám jönne ki.

És a főtémát jelöltem elsőnek, birodalmi induló második lett a versenyemben.

De ezekről mindenki tudja, hogy SW, még aki nem látta a filmet az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉLJEN! Bár nálam csak a második, de akkor is. ÉLJEN!

Nagyon kellemes emlék, mikor a mostani sulimban elkezdtem dúdolni az egyik unalmas órán, és fél perccel később már heten dúdoltuk kórusban.

:D:D:D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.