Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mindennap SW film? Kicsit unalmas lehet. :) Én pl. idén csak hatszor láttam az EPIII-at (összesen 91-szer). A 4-5-6 részeket meg kétszer, talán háromszor. Attól még, hogy nem nézem őket, ugyanúgy érdekelnek, és írok róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek íromány lokatelli! Jó kis egyéves nosztalgia kis közösségünk díjátadójáról :)

Nagy ötlet volt anno megcsinálni.

 

Én bevallom, idén minden részt csak egyszer láttam eddig. De már be van tervezve, hogy június 7-8, a vizsgák utáni jutalom (vagy idegesség levezetés, ha nem sikerül) egy saga nézés lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszinte vallomás volt :)

Egyébként meg nem attól tartok valakit rajongónak, hogy hányszor nézi meg a filmeket hetente. Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de ez a véleményem.

De ha ez akkora gond és égő, akkor nem írom be többé :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként meg nem attól tartok valakit rajongónak, hogy hányszor nézi meg a filmeket hetente. Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de ez a véleményem.

Szerintem mivel Ody, Obi1 és én is bevallottuk, hogy hónapok óta nem láttuk, kijelenthetjük, hogy nem vagy egyedül és mi is így gondoljuk, ergo nem gond és pláne nem égő.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként meg nem attól tartok valakit rajongónak, hogy hányszor nézi meg a filmeket hetente.

Attól rajongó valaki, hogy annak tartja magát. :) De ebbe ne menjünk itt bele, mert OFF.

 

Az aranyfénykard a rajongók szavazatai alapján jöhetett létre, és így egy év után is jár nekik a köszönet. Remélem valamikor lesz még hasonló móka. Egyébként ez a 'díjátadó' rengeteg csúcsot állított fel a fórum statisztikáiban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszinte vallomás volt  :D

Egyébként meg nem attól tartok valakit rajongónak, hogy hányszor nézi meg a filmeket hetente. Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de ez a véleményem.

De ha ez akkora gond és égő, akkor nem írom be többé :)

Miss, ha ez megnyugtat, én idén egy SW filmet sem láttam még... :)

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Remélem most nem fog átfordulni a topik "ki hányszor látta az SW-t idén" című eszmefuttatásba. Erre az írásomra nem kell reagálni, csak tovább lépni.

ON

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Már elkezdtem, de szép hosszú olvasmány lesz, úgy látom! :D Több estére is jutni fog belőle. De már így első blikkre is nagyon jó móka lehetett, szóval szerintem legyen minél előbb! :) Többen vagyunk új tagok, akik azóta csatlakoztunk, de talán nem lenne unalmas azoknak sem, akik már egyszer végigjátszották.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell kiemelte a topikot
  • Donát megszűntette a topik kiemelését
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.