Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Majdnem négy órás dijátadó volt! Nyugodtan felvehetjük a kesztyüt bármelyik nagyszabású gála-esttel :P Mondjuk annyi különbség, hogy ezuttal szakértők itélték oda a dijakat :D

Már csak George Clooney hiányzott a fórumról. :rock:

Én nagyon jól szórakoztam este, köszi nektek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula a díjazottaknak, gratula a jelölteknek és a tiszteletbeli díjazottaknak is (és Bomarr meg a többiek, nem rosszra gondolni, arra gondolok én :P)

Ez igazán jó móka volt. Köszi Krande, hogy kitaláltad. Meg neked is köszi Ody, hogy begyűjtötted, összeszámoltad és közhírré tétetted a szavazatokat. És köszi az egész bandának, hogy ilyen remek este kerekedet. :rock:

 

És végül megköszönném a szüleimnek, akik békén hagytak, és a macskáimnak, akik színtén békén hagytak, és az egereknek, akik soha nem is voltak és a hangyáknak, akiket évekkel ezelőtt kisöpörtünk... :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csatakoznék: számitottam rá, hogy jó móka lesz ez a dijátadosdi, de messze felülmúlta az elképzeléseimet :P Nagyon jó kis este volt és remélem ezt még valamikor -még ha évek múlva is, de- megismételjük... esetleg már más felállásban és már a sorozatok is teritékre kerülnek :D

 

Ugyhogy köszi mindenkinek :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak George Clooney hiányzott a fórumról.

Chuck Norris viszont nem hiányzott. Ő ott van mindenhol.

 

 

 

Na: komolyra véve: ez zárt körű volt és magyarul. Ez utóbi viszont azt jelenti, hogy Lucaséknak még teljesen meglepi lenne, ha eredményt hirdetnénk:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm nektek ezt a szép estét én is! Kicsit már kezd nagyon pátoszos lenni a hangulat, de kit érdekel?? Ezért fórumozik az emeber, hogy ilyen jól érezze magát mint (remélem) ma mindenki! Aki elszalasztotta az sajnálhatja, mert valóban jó móka volt! Magam sem hittem volna, hogy egy ilyen szenzációs este kerekedik ki ebből. Nem is tudok mit írni hirtelen... Nagy-nagy köszönet mindenkinek!!! A győzteseknek és a "veszteseknek" is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megjöttem, megtörve bár....... :P

A több mint húsz oldalt végigolvasni nem volt éppen két perc, de gyorsan tudok olvasni :D

Talán hét kategóriában lett a győztesem abszolút győztes, és nem egy kategória rendesen meglepetést okozott :o No de a listámon is van olyan győztes,akit ha beírok, néhányan szörnyet halnak, tőlük előre is elnézést. Ody neked azért jár az epI legjobb film riogatásért :D Az általam favorizáltak többségiben a fő kategóriákban nyertek, a techniai kategóriákban rendesen vannak eltérések.

Lássuk:

Rancor: az állam leesett, de nem baj, többség dönt (nálam Boga).

Vader páncél: ezen nem lepődtem meg annyira, de én a Jedi öltözéket jelképnek tartom. Persze a páncél is az, de a Jedi öltözék a világos oldal képviselőinek ruhája, így azért az első nálam.

Összeégett Anakin: nálam Palpi, főleg az epVI-os, az fantasztikus.

AT-AT: igazából nem olyan kategória, ami nagyon izgalomba hozna, de nem erre szavaztam. Akkor vajon mire is? :D Tényleg nem jut eszembe!

Falcon: detto, de itt talán a Jedi vadászok volt a nyerő.

Coruscanti csata: végre :P

Geonozis: szintén :D

Grivi: nálam Yoda, nézzétek meg jól, ahogy végigsimit a fején a Gunshipben, az döntött.

Yoda: azt hiszem, Chewbaccára szavaztam.

Coruscant: nálam a Naboo szépségét és berendezkedését semmi nem tudja überelni.

Anakin vs. Obi-Wan: szintén első :D

Imperial march: zenék :P Úgy látszik, egészen mást gondolok az SW zenékről, mint a többség. Hiába a legismertebb zene, nálam a Force theme jelenti a STAR WARS-ot zeneileg, a legklasszikusabb SW zene. Valahogy a főcímért soha nem rajongtam. Na mindegy.

EpV zenéje: :P Nálam nem szerepel túl előkelő helyen, és kövezzetek meg, de az epIII van nálam az első helyen, mert ami van, az remek, nagyon jó hallgani magában, amit meg elszúrtak a filmben, az nincs a cd-n :P Egyébként szinte holtversenyben áll az epVI-tal, az még egy igazán fantasztikus zene. Na mindegy.

66-os: ismét egy győztesem :D Egyébként szinte holtversenyben van az epVI végével (Vader a máglyán, és a szellemek), és Luke tombolásával. Mindhárom csúcs jelenet, az én vagyok az apád engem sem tud lázba hozni, ennél már a kettős naplemente is jobb az epIV-ből.

Natalie Portman: szintén első :D

Ian McDiarmind: most erősen gondolkodnom kell, de talán én is őt jelöltem elsőnek és másodiknak Sir Alec-et.

McGregor: hát ha eszembe jut az epI, akkor semmiképp. Én Haydenre szavaztam (bocsi, főleg yodamestertől :D), második pedig Liam Neeson. Majdnem ő lett az első,mert nagyon szeretem a játékát, és ráadásul nagyon szeressem a színészt is. Egy ideig ő állt az első helyen.

EpIII forgatókönyv: szintén :D

Film: én is epIII-ra szavaztam (nem meglepő :D), de nálam az epVI a második. Mindig az a rész, ahol lezárul valami. Azokban vannak a legnagyobb drámák, a legjobb jelenetek, és a legjobb zenék is :D :D

 

Gratula minden győztesnek :D

 

És ma pont egy éves a Star Wars: Revenge of the Sith :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.