Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

:D:D:D

Kire is szavaztam volna, mint a Dark Lord of the Sith-re. A fickó már az ep6-ban is mesterien játszotta Palpatine-t ("So be it... Jedi."), ám az ep1 ("Wipe them out... all of them"), ep2 ("I love democracy. I love Republic.") és ep3 ("Are you threatening me, Master Jedi?") után minden kétséget kizáróan ő a legjobb.

Persze Christopher Lee és Sir Alec Guiness nem sokkal törpülnek el mellette.

Másodikként mégis Temuerra Morrisont jeöltem meg, aki hátborzongatóan alakítja a fejvadászt ("Always the pleasure to meet a Jedi").

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb férfi főszereplő

 

Ewan McGregor (EP1-3)

 

Személyszerint anno nagyon örültem annak, hogy Obi-Wan szerepére a tehetséges és nagyon szimpatikus skót színészt kérték fel. A Saga lezárása után elmondhatjuk, telitalálat volt! Idővel egyre jobban ráérzett a szerepére, és mint minden más, az EPIII-ban ő is zseniálisat alkot. Méltó "utóda" az Alec Guiness által játszott figurának, melyet sikerült sokkal mélyebb tartalommal megtöltenie. Harrison Ford-al versengtek a győzelemért, de úgy isten-igazából még ő sem tudta megszorítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb férfi főszereplő

 

Ewan McGregor (EP1-3)

 

Személyszerint anno nagyon örültem annak, hogy Obi-Wan szerepére a tehetséges és nagyon szimpatikus skót színészt kérték fel. A Saga lezárása után elmondhatjuk, telitalálat volt! Idővel egyre jobban ráérzett a szerepére, és mint minden más, az EPIII-ban ő is zseniálisat alkot. Méltó "utóda" az Alec Guiness által játszott figurának, melyet sikerült sokkal mélyebb tartalommal megtöltenie. Harrison Ford-al versengtek a győzelemért, de úgy isten-igazából még ő sem tudta megszorítani.

Király :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb férfi főszereplő

 

Ewan McGregor (EP1-3)

 

Személyszerint anno nagyon örültem annak, hogy Obi-Wan szerepére a tehetséges és nagyon szimpatikus skót színészt kérték fel. A Saga lezárása után elmondhatjuk, telitalálat volt! Idővel egyre jobban ráérzett a szerepére, és mint minden más, az EPIII-ban ő is zseniálisat alkot. Méltó "utóda" az Alec Guiness által játszott figurának, melyet sikerült sokkal mélyebb tartalommal megtöltenie. Harrison Ford-al versengtek a győzelemért, de úgy isten-igazából még ő sem tudta megszorítani.

Remek! :D

 

Mondjuk én Liam-ot raktam előre, mert számomra ő az egyik legikonikusabb (milyen jó már a nosztalgia-elözetesben mikor őt mutatják a régi rendet emlitve?), de ugyanakkor Ewan a prequelek másik nagy favoritja. Az első részben még nem igazán találja magát de a másodikban miután felkerül a szakál, mintha mindig is Obi-Wan lett volna! A harmadik részben meg egyszerüen zseniális! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek! :D

 

Mondjuk én Liam-ot raktam előre, mert számomra ő az egyik legikonikusabb (milyen jó már a nosztalgia-elözetesben mikor őt mutatják a régi rendet emlitve?), de ugyanakkor Ewan a prequelek másik nagy favoritja. Az első részben még nem igazán találja magát de a másodikban miután felkerül a szakál, mintha mindig is Obi-Wan lett volna! A harmadik részben meg egyszerüen zseniális! :D

Liam Neesont csak azért nem raktam első helyre, amiért Aaylát sem. Csak egy filmben volt főszereplő, míg Ewan háromban, így ő inkább főszereplő. Amúgy ott csücsül mellette a mestere (csak rakják már bele az ep3-ba :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.