Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

DSCN0944.JPG

 

Legjobb film

 

Revenge of the Sith

 

Már egy év telt el az EPIII bemutatása óta, a film népszerűsége mit sem csökkent. Sőt! Nagyon úgy tűnik, hogy új kedvenc született az SW szériában, ami nem csak pünkösdi királyság életű lesz (a második helyezett AOTC-ra 52 pontot vert!!!!). Ebben a filmben egyszerűen minden benne van, ami a többit jellemzi. A legnagyobb egyéni drámák, akciók, egyszerűen ez a legek filmje. Az biztos, hogy Lucas mindent bevetett az utolsó részre, szinte minden puskaporát ellőtte. És milyen jól tette! A huszonnyolc évnyi SW történelemre olyan koronát rakott, ami mindig is bátran vállaható lesz, ráadásul új nemzedékeket nyerhet meg a szériának.Nem lehet elmenni szó nélkül ama eredmény mellett, hogy a Birodalom Viszavág csak a harmadik lett! Úgy látszik változnak az idők, és nincsenek bebetonozott állások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mikor írja ezt be Ody? 23:38, azaz 11:38, ami lefordítva THX-1138 :D:rock::P

(Bár a fórum órája egy órát késik... skacok, át kéne állítani a vekkert nyári időszámításra!)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DSCN0944.JPG

 

Legjobb film

 

Revenge of the Sith

 

Már egy év telt el az EPIII bemutatása óta, a film népszerűsége mit sem csökkent. Sőt! Nagyon úgy tűnik, hogy új kedvenc született az SW szériában, ami nem csak pünkösdi királyság életű lesz (a második helyezett AOTC-ra 52 pontot vert!!!!). Ebben a filmben egyszerűen minden benne van, ami a többit jellemzi. A legnagyobb egyéni drámák, akciók, egyszerűen ez a legek filmje. Az biztos, hogy Lucas mindent bevetett az utolsó részre, szinte minden puskaporát ellőtte. És milyen jól tette! A huszonnyolc évnyi SW történelemre olyan koronát rakott, ami mindig is bátran vállaható lesz, ráadásul új nemzedékeket nyerhet meg a szériának.Nem lehet elmenni szó nélkül ama eredmény mellett, hogy a Birodalom Viszavág csak a harmadik lett! Úgy látszik változnak az idők, és nincsenek bebetonozott állások.

Cseppet sem meglepő...

 

Az a fura, hogy az AOTC lett a második :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szépen összefoglaltad Ody :rock:

Bár az ep.3 tarolása után már szivesen vettem volna, ha a Birodalom visszavág gyözedelmeskedik végül :P Viszont pont ma néztem meg és tényleg hátborzongató élmény... még sokadik nézésre is :P

Én is a legjobb filmnek jelöltem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:rock::P:P:D:D

Így van rendjén, így helyes, ez a sorrend. És most szomorú sem vagyok.

Bár az ep2 a kedvencem, annak a történetét tartom a legjobbnak, mégis, a legjobb Star Wars filmnek az ep3-at tartom. Mert ahogy Ody mondta, ez a legek filmje!

:P:D:P:P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.