Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát sztem az EP2 már csak a romantikus dialógok miatt sem nyerhetett :D

Szerintem már csak amiatt is nyernie kellett volna, elvégre nem könnyű összehozni egy párt olyan környezetben, ami teljesen idegen az SW filmektől és mint látható, sokaknak be sem jön. És szvsz ezt is remekül vette Lucas, bár lightosan, de hát nem romantikus filmet, hanem mesét írt. Persze lehet, sokaknak jobban tetszik a Solo féle "Szeretlek. Tudom." megoldás, de itt ez nem működött volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ep.3 nehezebb munka volt... az ep.2-nél még nyugodtan lehetett kalandozni, de az ep.3 már határok közé volt szoritva. És számtalan dolgot kellett elmesélni: jedi pusztulás, Anakin átfordulása, Birodalom megalkotása... ezek adták magukat? Semmit nem tudtunk a részletekről és mindezt megirni ugy hogy egy két órás filmben pár napot felölelő cselekményben még izgi is legyen és kalandos is és még hiányérzet se legyen? Ez a kihivás énazt mondom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azétr a szálelvarrást is el lehetett volna rontani, ha nem Lucas csinálja... és gondolj a You were the Chosen One-ra, Darth Plagueis történetére, Grivi-Anakin szópárbajra stb... bár tény h külön kellett volna venni legjobb cselekményre és forgakönyvre...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nagyon szép az a harmadik hely is! Vigasztaljon, hogy lenyomta a Birodalmat!

Lenyomta az ep5-öt? Akkor ki lett a második? Ep4 (mivel az a kezdet, így még nehezebben megalkotható, az nem is szomorítana el, ha az ep2 elé került)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elérkeztünk az est fénypontjához! Pár pillanat, és megtudjuk ki nyerte az idei 'Aranyfénykard" szavazáson a legjobb film díját (hűűű de hivatalos vagyok. :D )

 

the winner is... :D

Sith győzelem lesz!

Utána AOTC sztem nemsokkal.

A legdrámaibb film a legjobb színészekkel, a legjobb jelenetekkel, és a legjobb cgi-al.Muszály győzni.

Hajrá Sithek!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sith győzelem lesz!

Utána AOTC sztem nemsokkal.

A legdrámaibb film a legjobb színészekkel, a legjobb jelenetekkel, és a legjobb cgi-al.Muszály győzni.

Hajrá Sithek!!!!

Sith győzelem, de szerintem a Birodalom jön utána! Vader!!! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ep.3 nehezebb munka volt... az ep.2-nél még nyugodtan lehetett kalandozni, de az ep.3 már határok közé volt szoritva. És számtalan dolgot kellett elmesélni: jedi pusztulás, Anakin átfordulása, Birodalom megalkotása... ezek adták magukat? Semmit nem tudtunk a részletekről és mindezt megirni ugy hogy egy két órás filmben pár napot felölelő cselekményben még izgi is legyen és kalandos is és még hiányérzet se legyen? Ez a kihivás énazt mondom :rock:

Mi nem ismertük, de Lucas már valószínűleg bőven ismerte a cselekmény keretét és menetét. Hiszen harminc éve dolgozik rajta. És saját tapasztalatból tudom, hogy a keretek könnyítik (bár igazad van, bizonyos dolgokat nehezít, ám mégis több a könnyítés) az írást. Adva volt a kezdet és a vég, közé ékelni a sztorit már nem nehéz. Nehezebb a dolog, ha ott a kérdés, "na és akkor most merre"? Az ep2-ben ez benne van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi nem ismertük, de Lucas már valószínűleg bőven ismerte a cselekmény keretét és menetét. Hiszen harminc éve dolgozik rajta. És saját tapasztalatból tudom, hogy a keretek könnyítik (bár igazad van, bizonyos dolgokat nehezít, ám mégis több a könnyítés) az írást. Adva volt a kezdet és a vég, közé ékelni a sztorit már nem nehéz. Nehezebb a dolog, ha ott a kérdés, "na és akkor most merre"? Az ep2-ben ez benne van.

Azért gondolom amikor Lucas belefogott a '90-es években már az összes részről megvolt az a bizonyos keret :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.