Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ewan McGregor (EP1-3)

 

Személyszerint anno nagyon örültem annak, hogy Obi-Wan szerepére a tehetséges és nagyon szimpatikus skót színészt kérték fel.

Ezért nekem leesett az állam, mikor láttam a Trainspottingot!

Mikor összeszarta magát azt mondtam: Ez lesz a Jedi lovag?! :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb forgatókönyv

 

Revenge of the Sith

 

Szép és legfőképp sima győzelmet aratott a harmadik rész. Ebben a jelölésben nem tudott revansot venni a Birodalom Visszavág. Harminc (!!) pontos verést kapott. A különbség meglepően nagy. Érdekesség, hogy az AOTC végzett a harmadik helyen.

Lucas egyértelműen a harmadik filmre építette előzménytrilógiáját, annak kellett a legnagyobbat durrania. Megcsinálta! Vajon segítettek-e neki a megírásában? Erről sok pletyka kering...és máig sem tudni bizonyosat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb forgatókönyv

 

Revenge of the Sith

 

Szép és legfőképp sima győzelmet aratott a harmadik rész. Ebben a jelölésben nem tudott revansot venni a Birodalom Visszavág. Harminc (!!) pontos verést kapott. A különbség meglepően nagy. Érdekesség, hogy az AOTC végzett a harmadik helyen.

Lucas egyértelműen a harmadik filmre építette előzménytrilógiáját, annak kellett a legnagyobbat durrania. Megcsinálta! Vajon segítettek-e neki a megírásában? Erről sok pletyka kering...és máig sem tudni bizonyosat.

Elég jó lett a ROTS forgatókönyve... De egy kis segítség még Lucasnak sem szégyen :D

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revenge of the Sith

Helyes! Helyes!

 

Én a másodiknak jelöltem... az elsőre az ep.4-et raktam. Ez volt mindennek a kiindulópontja, ez készült 7-8 éven át... ha ez nem tud jó origoul szolgálni az elözményeknek és a folytatásoknak, akkor döl az egész... de tudott!

 

Viszont az ep.3 a nagy végső kocka... szintén óriási teher volt, hisz ha itt nem füzödik jól össze a történet, akkor könnyen az egész Saga megszenvedheti... de Lucas parádésan vart el minden szálat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit szomorú vagyok most, mert szvsz a Klónoknak van a legjobb története. Az ep3 voltaképpen már készen volt, csak meg kellett írni (igaz, ezt mesterien csinálta). A szálakat elkötni már sokkal kisebb feladat, mint megteremteni egy lélegző világot, jó történettel, ami összeköti majd az ep1 csiricsáré világát az ep3 háború súlytotta világával. És mellesleg egy háborút kitörni sem könnyű dolog. Szóval szvsz az ep2 jobb forgkönyvvel rendelkezik.

Ellenben az ep3 a szálak el- és összekötésében mesteriet alkot, a jelenetek megkomponálása és a párbeszédek fantasztikusak, így megérdemlten kapja a díjat. :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit szomorú vagyok most, mert szvsz a Klónoknak van a legjobb története. Az ep3 voltaképpen már készen volt, csak meg kellett írni (igaz, ezt mesterien csinálta). A szálakat elkötni már sokkal kisebb feladat, mint megteremteni egy lélegző világot, jó történettel, ami összeköti majd az ep1 csiricsáré világát az ep3 háború súlytotta világával. És mellesleg egy háborút kitörni sem könnyű dolog. Szóval szvsz az ep2 jobb forgkönyvvel rendelkezik.

Ellenben az ep3 a szálak el- és összekötésében mesteriet alkot, a jelenetek megkomponálása és a párbeszédek fantasztikusak, így megérdemlten kapja a díjat. :D:D

Hát sztem az EP2 már csak a romantikus dialógok miatt sem nyerhetett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.