Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De erre építeni egy egész évadot.... :D Biztos kell legyen valaminek a háttérben.

Gondolom olyan piszkos munkák lesznek itt, melyekkel még a sithek se akarják bemocskolni a kezüket. Elég csak az EP II-es Padmé elleni merényletre gondolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom olyan piszkos munkák lesznek itt, melyekkel még a sithek se akarják bemocskolni a kezüket. Elég csak az EP II-es Padmé elleni merényletre gondolni.

Szóval ami nem ment a nyílt harcban az majd megy terrorista módszerekkel? Érdekes lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy a Köztársaságiak a Cad Bane félékkel dolgoztatnának. :lol:
Vagy épp, hogy őt bérelnék fel :P

Hisz látták, hogy mit tud és mennyire profi.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szenátorok a háttérben nagyon is, de a Jedik meg a katonaság részéről nem igazán tudom elképzelni. Obi meg Dex pedig más eset :lol:

 

Jaja, Jedik biztos nem, de amilyen korruptak a szenátorok, a saját anyjukat eladnák egy kóláért ha lenne az univerzumban. :P

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt ugye mindenki tudja hogy az ORTT támadja a Klónok háborúját....

 

SZERK:Zoli! Én megértem a dühödet de azért legyél már kevésbé trágárabb! Örülnék ha leírnád a véleményedet szalonképesebben is, mert ez az indulatos írás ebben a formában nem igazán jó. Nekem is megvan a véleményem, de azért a világ még világ marad attól, hogy néhány szellemileg roggyant alak össze-vissza irkálgat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez a korrupt szenátoros esethez még annyit fűznék hozzá, hogy lesz egy ilyen szereplő, méghozzá...

Spoiler:

A Kalevala-i szenátor, Tal Merrick (Greg Proops) aki lényegében egy manipulatív szemétláda, és mindig csak a saját érdekeit tartja szem előtt. El is fogja majd rabolni Amidala szenátort. Nem hiszem, hogy személyesen tenné, ezért gondolom fel fog bérelni rá valakit.

Erről a Kalevalás részekről több jelenet is volt abban a rosszminőségű kémvideóban. Ott volt az a rész is, amikor Anakin Obi-Wan "barátnőjéről" poénkodik, aki mellesleg a Kalevala-i királynő, Satine. (Akiről korábban azt gondoltuk, hogy ő a Hapan királynő)

Nekem tetszik, hogy elmegy egy kicsit más irányba a sorozat. Több kiváló rész is volt, mint például a Trespass vagy a Hostage Crisis, amik kicsit kívül estek a Klónháború eseményein. Úgy értem, hogy azokban nem a szokásos "klónok a droidok ellen" felállás volt a jellemző. És nem is lenne baj, ha a második évadban ebből egy kicsivel több lenne. Az meg különösen jó húzás, hogy végre jobban betekinthetünk az alvilágba. És természeten ehhez megfelelő helyszíneket is biztosítani kéne. Nagy kár lenne, ha elhalasztanák Nar Shaddát, szerintem. Meg itt lenne egy remek húzás, hogy végre láthassuk a Sleheyron-t. Ezt még annak idején a KotOR-ban akarták szerepeltetni, de kivágták. Azóta se tudni, hogy hogy néz ki a bolygó. Viszont a TCW-nek egy remek alkalma lenne a szerepeltetésére, mert hogy ez a bolygó egyben Ziro szülőhazája. Szívesen látnám továbbá a Lok-ot, és a Keyorin-t. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz egy Embo nevű karakter az új évadban. Boba Fett is megjelenik pár concept-arton.

Többet meg fogunk tudni Obi-Wan múltjáról beleértve a romantikus szálat Sateen-nel(?)

Boba Fett? A végén még Revannak lesz igaza... :lol: Egyébként továbbra sem hiszem azt, hogy az Boba Fett lenne, bár én még nem láttam azt a concept art-ot. Szerintem az nem Fett, hanem az a Mandaloriai fazon, akit már a kémvideóban is láthattunk egy hologramadáson.

Nem hinném, hogy lenne majd köztük romantikus szál. Ez a dolog már rég eldőlt akkor, amikor Obi-Wan úgy döntött, hogy a Jedi Rendet választja élete nagy szerelme, Siri Tachi helyett, aki most fog majd nemsokára meghalni a Klónháborúban.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Siri szereplése is jól jönne a második évadban.

Az alvilágos szál érdekesnek tűnik. De remélem nem nagyon terelődik el a figyelek a Konföderáció elleni háborúról sem. Meg kéne osztani.

 

De jó lenne, ha tényleg Boba lenne az a concept arton. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elmondta, hogy sokkal mélyebb és sötétebb lesz a második évad, sok Jedi vereséggel. :lol: A trailer állítólag ma lesz látható. Visszatér Poggle a kicsi és Ki Adi Mundi is.

 

Egy kis bevezetés a második évadhoz:

 

mandoimg.jpg

mandalore_img.jpg

rodia_img.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami új mozgókép tényleg jöhetne, viszont sajnálom, hogy a hapanok kimaradnak.

Hivatalos, hogy ma lesz trailer a második évadból és a DVD kiadásról is. Filoni még azt is mondta, hogy több halott Jedi és lehullott végtag várható kevesebb droid poén mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos, hogy ma lesz trailer a második évadból és a DVD kiadásról is. Filoni még azt is mondta, hogy több halott Jedi és lehullott végtag várható kevesebb droid poén mellett.

Akkor ezek után az ORTT éjfélre rakja a sorozatot +18-as karikával? :lol: Vagy rosszabb, megvágják. 22 percből maradt négy, hogy ne sérüljön a gyermeki lélek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek után az ORTT éjfélre rakja a sorozatot +18-as karikával? :lol: Vagy rosszabb, megvágják. 22 percből maradt négy, hogy ne sérüljön a gyermeki lélek.
Vagy le se adják. Példa rá a Terminator meg a Heroes sorozat 3. évadja. Egyiket se adták le TV-ben, mégis megjelenik DVD-n.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.