Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azt már tudjuk, hogy lesznek Y-szárnyúak is, node vajon most beteszik a droid tankokat amiket a Klónok támadásából kivágtak? :) Jó lenne őket látni is, mert a Sithekben nem sok szerep jutott nekik.
Én minden jóra számítok. :) A tankra is!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a francba lesz egy "rambos" sorozat első epizódja a Senate Spy?Hogy görditík úgy tovább a történetet, hogy brutális harcok legyenek belőle? :)
Ez benne a szép. :) Szerintem kell is bele, mert a sok gyakás egyhangú lenne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a francba lesz egy "rambos" sorozat első epizódja a Senate Spy?Hogy görditík úgy tovább a történetet, hogy brutális harcok legyenek belőle? :)

Hogyan lesz egy kereskedelmi utakról szóló vitából a Galaxis egyik legnagyobb háborúja? Ügyes történettel :) Bár a megoldás elég kézenfekvő, a Padmé által szerzett infók alapján a Köztársaság azonnal lerohanja a Geonosist.

 

Engem viszont az érdekel, hogyan lehet a Geonosison megint droidtelep? A háború első csatájában a Köztársaság bevette a bolygót. Remélem erről az apróságról nem feledkeznek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is van egy rossz érzésem. Még mindig semmi, szóval ezek után bármi előfordulhat, leginkább az, hogy nem lesz ma sem, vagy pedig egy épphogynézhető release kerül ki majd a nap folyamán. Akár délutánra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No panic, egyszer úgyis lesz :) Ha előbb nem, más országokban történt leadás után.

De én már annyira bemelegítettem erre a részre hogy a ep2 geonosis-i csatajelenetet már vagy 3-szor megnéztem és már kedd óta csak Geonosis-os pályákat játszok a Battlefront II-ben.

Már túl vagyok pörögve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, tök jó lenne megnézni koreaiul, vagy kínaiul, esetleg japánul vagy brazilul :D

De legalább látnánk :D Sok fantázia nem kell a háborús dumákhoz :)

 

Küldjön a KERESZTAPA egy lófejet az illetékeseknek? :D

Aha :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.