Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

a Landing at Point Rain minden idők legjobb része lett, erre az utána következő két rész nem lett valami bonyolult.

 

Példát kéne venniük a StarGate sorozatról és megmaradni a rendezőpárosok színtjén.

A bonyolultság nem mindig jó, pláne egy háborús sztoriban :) A Landing at Point Rain is minden volt, csak bonyolult nem.

 

A Stargate-ről azért nem feltétlen kéne példát venni, mert azért nem az minden idők number 1 sorozata. Nem mellesleg, ott sem négy rendező van, hanem csak egy tucat van az SG-1 esetében (mint minden olyan sorozatnál, ahol a producerek még nem sajátították ki maguknak a szériát, ezzel tették tönkre, az SG ezen az úton már elindult, a Star Treknek meg anno ez lett a veszte). Amúgy sem csak a rendezőn áll vagy bukik a vásár, hanem az írókon is. A rendezéssel eddig nem nagyon volt baj, az írók munkájával viszont némely esetben több is. Pl. itt is az írók hibája, hogy a rész 90%-át más sci-fikből nyúlták le, saját ötlet pedig pedig szinte egyáltalán nem akadt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért vagyok csalódott, mert az S2 nagyon erősen indított és nem maradtak meg az összetett történetek szintjén az utóbbi két epizóddal. Reméltem, hogy a Geonosis saga hiperszuper lesz és bizony a Landing at Point Rain minden idők legjobb része lett, erre az utána következő két rész nem lett valami bonyolult.
Hát azért a Landing on Point Raint -t se a bonyolult sztorijáért szeretjük. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon remélem, hogy a következő rész után végre rátérnek erre a témára is, ha már ez szerepel az alcímben.
Gondolom ezután jön a Sateen királynős ami megint elég ütősnek néz ki a fejvadászokkal. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem degradáltam le a női társadalmat. Ennyire ne legyél már feminista.

Nem vagyok az, de addig mindig meg fogod ezt tőlem kapni, amíg jössz azzal, hogy a lányok mit és mit nem csinálnak és szeretnek. Mint kiderült, az előző hasonló megnyilvánulásod sem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok az, de addig mindig meg fogod ezt tőlem kapni, amíg jössz azzal, hogy a lányok mit és mit nem csinálnak és szeretnek. Mint kiderült, az előző hasonló megnyilvánulásod sem jött be.
Sajnálom. Még sok nem fog bejönni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a köztársasági cirkálónak olyan a belseje mint a Tantive IV -nek?

Már kívülről is nagyon hasonlít rá

Szerintem meg akarják mutatni hogy milyen lett volna az Alien ha a ep.IV díszleteit használták volna :D

A bolygó neve Tatooine

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy apró hiba a Weapons Factory epizódleírásában... Ugyanis a klón, aki a "Öveket szorosra, cellákat csurigra, katonák! Bemegyünk!" mondatot mondja, az nem Draa, hanem Buzz, ha jól megnézitek. Draa egyszer szerepelt, amikor lőtt a rakétavetőjével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy apró hiba a Weapons Factory epizódleírásában... Ugyanis a klón, aki a "Öveket szorosra, cellákat csurigra, katonák! Bemegyünk!" mondatot mondja, az nem Draa, hanem Buzz, ha jól megnézitek. Draa egyszer szerepelt, amikor lőtt a rakétavetőjével.
Dzséjt majd lecsekkolja. Nem tudom elképzelni, hogy hibázott volna. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miből gondolod, hogy tévedtek?

Egyrészt mert Buzz és Draa páncélja nem annyira egyforma, hogy össze lehessen téveszteni őket, elég szembetűnő a különbség. Másrészről pedig a Wookieepedián írták... :D Nézd meg, és majd meglátod. ;)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a mandalóriai szálat várom nagyon.

Jobban megnézve a köv. rész előzetesét lehet, hogy mégis jó lesz valamennire, túl szélsőségesen reagáltam rá elsőre, bocsánatot kérek ezért.

Nem kell bocsánatot kérned, hisz jogod van hozzá hogy ne tetsszen és ezt le is írd kulturáltan. Tudod néha milyen vagyok. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az már más ha valami a stilusában, illetve műfajában üt el az eredetitől. ;) Sw-ből ne legyen horror. Se zombis, se parazitás.
Egyetértek. De egy ilyen kikacsintás még bőven belefér. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy nagyon elszámította magát, vagy azok a kukacok tényleg képesek még egy Jedit is uralni.

Spoiler:

Szerintem Barriss -ba is lesz egy ilyen. Az előzetesben próbálták ezt eltitkolni, de szerintem így lesz. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.