Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

OFF

Tudom, hogy EU, de a Tatooine-t egyszer-kétszer igenis érintette a háború. Bár nem olyan mértékben, mint mondjuk az olyan világokat, amiket porig romboltak, de azért volt itt is egy-két csetepaté. Konkrétan két csatára gondolok, még a háború leges legelején, amelyek a Decimator hadjárat részét képezték. Bár itt csak egyetlen kisebb település, Mos Osnoe volt érintett a csatározásokban, az is csak azért, mert ott volt Boorka, a Hutt palotájának közelében. Olyannyira a háború elején történtek ezek a csaták, hogy itt még nem Grievous tábornok, hanem Sev'rance Tann volt a droidhadsereg főparancsnoka. (Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns) Aztán ugyebár ott vannak a TCW mozifilm eseményei, bár ott két párbajnál és egy rövidke űrcsatánál több nem történt. A háború végén már sor került egy komolyabb invázióra is, amit aztán egy komolyabb csata követett. Végül a Köztársaság aratott győzelmet. (Battlefront: Elite Squadron) Ebben a csatában harcolt a két Erő-érzékeny klónkatona, X1 és X2. (Istenem, mennyire szánalmas EU próbálkozás...)

ON

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a scriptben már két k-val van, és annál hivatalosabb semmi sem lehet írásmód tekintve (kivétel, ha a filmben is felbukkan az írás): "Suu's children, a five-year old girl named Shaeeah and a four-year-old boy named Jekk, look on with curiosity."

A starwars.com az utóbbi két rész esetében így is elkövetett két baromi nagy hibát (mindkettőt említettem a rész leírásaiban), ez a kis elírás már nem is meglepő.

Gondolom azért lett Jekk, mert az Ambushban már volt egy Jek nevű klón is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos volt már, amit én eddig linkelgettem, az mindig volt már... :) (Ez nem meglepő azt lenézve, hogy hány órákat töltenek itt egyesek...)

 

De hátha (légyszi):

 

http://www.youtube.com/user/dangrievous#p/u/0/MevOTfqyLbQ

 

Az összes videója iszonyat jó! :P

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondtam, hogy nem jó, de momentán az előzetes jobban érdekelne. :P

 

Kíváncsi leszek, mit hoznak ki az alapszituból... Ahsokának nincs jobb dolga, mint a fénykardját keresni. :P Remélem élvezetes rész lesz, bár én még a Desertert se láttam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek, mit hoznak ki az alapszituból... Ahsokának nincs jobb dolga, mint a fénykardját keresni. :P Remélem élvezetes rész lesz, bár én még a Desertert se láttam. :P
Mire vársz??? Nézd meg és kommentáld! Nem tudom mit csinál Ahsoka, de lesz az epizódban egy fél szemű Quarren is, és Coruscanton játszódik állítólag.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire vársz??? Nézd meg és kommentáld! Nem tudom mit csinál Ahsoka, de lesz az epizódban egy fél szemű Quarren is, és Coruscanton játszódik állítólag.

 

Nem várok semmire. :P

Már múlt héten meg akartam nézni, csak valahogy úgy voltam vele, hogy minél később annál jobb. :P

A 2x11 érdekes lesz. Sokan nem csípik Ahsokát, hogy finoman fogalmazzak... gondolom ők úgy is fognak nekiülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan nem csípik Ahsokát, hogy finoman fogalmazzak... gondolom ők úgy is fognak nekiülni.
Én a tolvaj-fejvadász csajért ülök majd le elé. Remélem jó rész volt, a Geonózis utolsó 2 része magasra tette a lécet, remélem ez megüzi alulról, nem úgy, mint a legutóbbi 2 rész :P Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a tolvaj-fejvadász csajért ülök majd le elé. Remélem jó rész volt, a Geonózis utolsó 2 része magasra tette a lécet, remélem ez megüzi alulról, nem úgy, mint a legutóbbi 2 rész :P

Ennyire nem tetszett az utóbbi 2 epizód? A 10.-ről még nem tudok írni, de a 9. remek lett. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire nem tetszett az utóbbi 2 epizód? A 10.-ről még nem tudok írni, de a 9. remek lett. :P
Meg sem közelítette egyik sem a tetszetős szintet. A 9. lett a jobb viszont a 2 közül, a 10.be bele kellett pörgetnem, uncsi volt :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a tolvaj-fejvadász csajért ülök majd le elé. Remélem jó rész volt, a Geonózis utolsó 2 része magasra tette a lécet, remélem ez megüzi alulról, nem úgy, mint a legutóbbi 2 rész :P
Volt olyan jó, ha nem jobb. De persze másért. Ne legyél egy dimenziós. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg sem közelítette egyik sem a tetszetős szintet. A 9. lett a jobb viszont a 2 közül, a 10.be bele kellett pörgetnem, uncsi volt :P
Ki mit vár a sorozattól ugye. Látom Te csak agyatlan gyakást. Azért örülök, hogy nem csak erről szól. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mit vár a sorozattól ugye. Látom Te csak agyatlan gyakást. Azért örülök, hogy nem csak erről szól. :P
Nem agyatlan gyakást, mert akkor a 5. rész lenne a kedvencem. Egy bizonyos hangulatot várok el, amit eddig csak a legelső rész (1. évados) meg a már fent nevezett 2 adott nekem :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mit vár a sorozattól ugye. Látom Te csak agyatlan gyakást. Azért örülök, hogy nem csak erről szól. :P

 

Ezzel én is így vagyok. Az se jó, ha túl lapos a sztori, viszont a tömény akcióba is bele lehet unni egy idő után. Azért 6 film és másfél évad után nem könnyű merőben új dolgokkal előállni. Eddig többnyire mégis sikerült. :P Részemről fontos a történetvezetés és a mondanivaló is, nem csak a párbajok vagy űrcsaták. Meg is lepődtem, hogy a viszonylag békés Senate Spy-t pozitív kritika érte nem egy fórumon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.