Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én majd még holnap tüzetesebben is átvizsgálom ezt a videót, hogy odafigyeljek az apró részletekre, és majd holnap még hozzáfűzök ezt-azt, de már majdnem leragad a szemem, szóval... :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd még holnap tüzetesebben is átvizsgálom ezt a videót, hogy odafigyeljek az apró részletekre, és majd holnap még hozzáfűzök ezt-azt, de már majdnem leragad a szemem, szóval... :D
Ezt is el is várom. Ne feledje. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is felcsigázott ez a kis bemutató, kíváncsian várom mit hoznak össze az új évadra, főleg ami a már korábban látott elemeket illeti, az első trailerből. :D

Spoiler:

Shaak Ti-re kíváncsi vagyok, de Aurra Sing-nek is örülök (a 2. évadbeli teljesítménye alapján) és persze a feledés homályába merült Ventress-nek is, aki Grievousszel érdekes páros lesz, miután lényegében egymás megfelelői. Talán Ventress kevésbé gyáva és alattomos, de őt sem féltem. Aztán lesz itt Ahsoka-centrikus epizód, Hondo és még sorolhatnám... mikor lesz már október? :D

Apropó a 3. évad előtti tv-filmről van már valami konkrét infó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Ahsoka álmai nagyon Anakinra hajaznak. Főleg a beszélgetésük Yodával. Kaminot pedig már akarták egyszer támadni az első évad elején. Úgy látszik most sikerül Grivinek és Ventressnek bejutni. Ezzel fog kezdődni az évad, szóval ütősnek ígérkezik. :D

Ez a kaminói szál nem túl eredeti, gyakorlatilag ugyanaz, mint a Köztársaság képregényben, csak extrémebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne érteni a szöveget. Torz. :)

Nagyjából azért ki lehet venni, hogy mit mondanak. Kapóra jött, hogy az előbb néztem meg a The Mandalore Plot-ot magyarul, mert...

Spoiler:

Jól látom, hogy Ahsoka egy mandalore-i katonát üt le? Mandalore-on és Concordián is egyaránt láthattunk ilyen pajzsos őröket.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából azért ki lehet venni, hogy mit mondanak. Kapóra jött, hogy az előbb néztem meg a The Mandalore Plot-ot magyarul, mert...

 

Jól látom, hogy Ahsoka egy mandalore-i katonát üt le? Mandalore-on és Concordián is egyaránt láthattunk ilyen pajzsos őröket.

 

 

Bizony jól látod, ami döbbenetes! Vajon a Mandalore -t sikerült mégis belerángatni a háborúba? Mert ez nem Death Watch harcos volt, hanem sima Mandalore katona. Érdekes Bane újbóli feltűnése, de engem még Todó izgat mindig. Vajon újra épített Bane egy ilyen droidot? Vagy az nem is Todo? :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Érdekes Bane újbóli feltűnése, de engem még Todó izgat mindig. Vajon újra épített Bane egy ilyen droidot? Vagy az nem is Todo? :)

 

 

 

Nem hiszem, hogy Todo az egyetlen techno-service droid a galaxisban. Gondolom Bane beszerzett egy másikat Todo pusztulása után. Végül is a droidok pótolhatók.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaza van Sky-nak, mert...

Spoiler:

Bár ez EU, de a www.starwars.com-on közzétettek egy novellát még a Landing At Point Rain vetítésének idején, amely a dorini ütközetről szólt, és ott kiderült, hogy Grievous tábornok újjáépíttette EV-A4-D-t, az orvosdroidját a Lair Of Grievousből. A Todo témához pedig... Szerintem csak egyszerűen vett egy másik techno-szervizes droidot, vagy pedig ez az epizód még Todo halála előtt játszódik. Nem kell olyan nagy ügyet csinálni ebből, Ody. :)

A mandalore-i katona témához pedig csak annyit, hogy Concordián is voltak ilyen őrök, és azok ugyanúgy lehettek a Deathwatch tagjai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nekem is kedvencem! Előkelő helyen is jelöltem a szavazáson. A fekete fénykard akár milyen abszurd is, de tényleg nagyon hangulatos és eredeti cucc. :D

 

Habár tényleg nagyszerű párbaj volt, de szerintem még nem főzte le Obi és Grivi harcát a Grievous szál első részében.

Spoiler:

Ahogy elnéztem Grivi mellett ott lesz Ventress is a Kaminón, lehet, hogy a harmadik évadban minden eddiginél nagyobb fénykardpárbajt fogunk kapni.

 

Mi is gondoltunk már rá, de az sem kizárt, hogy egy teljesen új szereplővel van dolgunk. :)

Szerintem is jobb lenne, ha teljesen új szereplővel állnánk szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg pont ellenkezőleg lenne jobb: egy újabb háttérszereplő kaphatna nagyobb szerepet (mint Adi Gallia).

Adi Gallia azért nem volt akkora háttérszereplő, mint ez a fickó, végül is a Jedi Tanács elitjének a tagja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ahogy elnéztem Grivi mellett ott lesz Ventress is a Kaminón, lehet, hogy a harmadik évadban minden eddiginél nagyobb fénykardpárbajt fogunk kapni.

Én arra leszek kíváncsi, hogy kapcsolódik majd ez a szál a Rookies -hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.