Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

3. évad

 

 

Mondjuk abban nem tudom mi a ráció Sidious részéről, hogy megtámadja a saját klóngyárát. :D

 

 

Meglehet, hogy ki akarja iktatni a kaminoiakat a buliból. Elvégre ha katonai felügyelet alá helyezi a klóngyártást, nem kell fizetnie a kaminoiaknak.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglehet, hogy ki akarja iktatni a kaminoiakat a buliból. Elvégre ha katonai felügyelet alá helyezi a klóngyártást, nem kell fizetnie a kaminoiaknak.

 

 

 

Érdekes gondolat. A támadás okán pedig Palpi zsarolhatja Burtonit a szenátusban.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3. évad

 

 

Mondjuk abban nem tudom mi a ráció Sidious részéről, hogy megtámadja a saját klóngyárát. :D

 

 

 

Vagy ki akar iktatni egy nagyon tehetséges szeparatista hadvezért, aki túl hamar véget vethetne a háborúnak.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kire gondolsz?

Egy teljesen új karakterre, aki taktikai zsenialitásban felülmúlt minden eddigi hadvezért, győzelmek sorozatait hozta a szeparatistáknak, így azt a veszélyt hozta magában, hogy legyőzi a Köztársaságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy teljesen új karakterre, aki taktikai zsenialitásban felülmúlt minden eddigi hadvezért, győzelmek sorozatait hozta a szeparatistáknak, így azt a veszélyt hozta magában, hogy legyőzi a Köztársaságot.
A semmiből nem hiszem, hogy előhúznának egy ilyen valakit, de majd meglátjuk. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ashley Eckstien nagy vonalakban beszélt a harmadik évados Ahsoka -ról.

 

"Valami történni fog Ahsokával a harmadik évadban, de ezt sajnos még nem árulhatom el. Viszont azt határozottam állíthatom, hogy egyre felnőttesebb és komolyabb lesz a karakter."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ashley Eckstien nagy vonalakban beszélt a harmadik évados Ahsoka -ról.

 

"Valami történni fog Ahsokával a harmadik évadban, de ezt sajnos még nem árulhatom el. Viszont azt határozottam állíthatom, hogy egyre felnőttesebb és komolyabb lesz a karakter."

:angry: Egyre inkább az a gyanúm, hogy Ahsokát ki fogják rakni a Jedi Rendből. Vagy hősi halált hal majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.