Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi Milán a feliratot! Nagyon szuper lett! :D

 

Vajon milyen infói lehetnek Thripionak? Gondolom kíváncsiak Padmé időbeosztására.
Ez jó kérdés. Szegénykét most tényleg meg is kínozzák. :D Jabba palotájában érezheti magát. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 1 hónap :)
Ennek örömére nyílt meg az új évad topikja. Bár kicsit még sivár, de ezen változtatnak majd a hamarosan kikerülő évad premier címek. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nagyon ismerem Kaminot, így nem tudom, azon a bolygón más klónozó hely is van, vagy csak Tipoka City.

Amúgy szerintem igen, ütősebb lenne ha a már ismert helyen lenne a harc és a trailerben a külső helyszínek is nagyon úgy néznek ki, mintha ott lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nagyon ismerem Kaminot, így nem tudom, azon a bolygón más klónozó hely is van, vagy csak Tipoka City.

Amúgy szerintem igen, ütősebb lenne ha a már ismert helyen lenne a harc és a trailerben a külső helyszínek is nagyon úgy néznek ki, mintha ott lennének.

Szerintem is valószínű, hogy Tipoca lesz. Az lehet a főváros.

 

 

Annyi már szerintem biztos, hogy az a Tron-os háttér odavalósi és valami lövész/gyakorlópálya. Aztán a támadáskor meg már harctér :D
Az biztos edző pálya, volt is ilyen képe valahol. Remek lesz látni a full kezdő klónokat egyből harcba menni. Én azonban legjobban Echora és Fivesra vagyok kíváncsi. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évad első részeinek címei mikor kerülnek ki?
Elvileg bármikor kikerülhetnek. Legkésőbb szeptember 4 -én már biztos megtudjuk. De ismétlem, szerintem már előtte ki fog derülni, mert eddig is így volt. Az évad részleg is hagyományosan egy hónappal az évad kezdett előtt jön létre. Eddig ez jó ómen volt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-wan gondolom nem fog magyarázkodni :D
Lehet, hogy tele lesz a pelenkája. :)

 

Spoiler:

Ventress elképzelhető, hogy csatlakozni fog a Köztársaságiakhoz miután Dooku megpróbálta megölni? Persze ez egy egész évadon át tartó folyamat, de lehetséges. :D Mondjuk Obi-Wan elcsábítaná. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.