Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Eljött a bosszú pillanata! :) Bemutató november ötödikén, azaz csak egy hét szünet lesz. :)

 

Spoiler:

Jabba vs. Ziro. Játékmester: Cad Bane. :D Érdekes menet lesz. Ráadásul ez is folytatás.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt nem értem, hogy ezek után miért nem a legutolsó résszel kezdték az egész sorozatot? Ahsoka kinyiffan. Na onnantól micsoda ráhangolódás lett volna az egészre.

Áh, nah mindegy. A legvégén azért remélem valaki elkészít egy olyan DVD változatot ahol minden szépen sorba van rakva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt nem értem, hogy ezek után miért nem a legutolsó résszel kezdték az egész sorozatot? Ahsoka kinyiffan. Na onnantól micsoda ráhangolódás lett volna az egészre.

Áh, nah mindegy. A legvégén azért remélem valaki elkészít egy olyan DVD változatot ahol minden szépen sorba van rakva.

Egy hét alatt se lett lineráis a sorozat oldie. ;) Ahsokával valószínűleg nem lesz semmi, hisz ez egy antológia. Majd az egyik részben felavatják Jedinek, oszt' jó napot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már elég régen nem láttuk. ;)

 

Túl rég nem láttuk.

 

Remélem Jabba nyakon vágja majd Zirot. :)

 

Nem, megeteti a sarlackkal, csak nehogy gyomorrontást kapjon. :)

 

Egy hét alatt se lett lineráis a sorozat oldie. :P Ahsokával valószínűleg nem lesz semmi, hisz ez egy antológia. Majd az egyik részben felavatják Jedinek, oszt' jó napot.

 

De lehet, hogy tényleg maghal a végén, vagy kidobják a rendből.

 

Evil Plans előzetes. Szegény C3PO.

 

Bane utálja a droidokat is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ON

 

Ma már minden középkategóriás PC le tudja játszani a 720p HD formátumot, így az igényes kifejezés nem degradáló senkire nézve.

 

Az igényeseknek kifejezés azt jelenti, hogy a Web DL epizódok azoknak szólnak, akit zavar a hagyományos felvételen a logó és egyéb bevillanó reklám marhaságok.

Az igényességet én ebben a kontextusban értem...pure Clone Wars logo és egyéb reklámok nélkül. Ez így ebben a formában kétlem hogy bárkit is bántana, de ha Ody azt akarod hogy ne használjam, akkor nem fogom. (azt gondoltam vicces)

 

Mellékesen jegyzem meg, hogy a sima 175 MB-os verzió szerintem igen gyenge minőségű és sokat levesz a"rajzfilm" élvezeti értékéből.

 

Teljesen mindegy hogy ki mit szed le, egyik sem ciki...ettől függetlenül tagadhatatlan tény, hogy a nagyfelbontású filmek idejében a DVD felbontás már idejétmúlt.

A zenéket sem walkman és discman-en hallgatom, hanem MP3 lejátszón....mint mindenki.

 

OFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Az enyém nem igazán szereti a HD-felbontású cuccokat, és a monitoromon úgysem jön ki a különbség, olyan ősi :) De ennyire telik egyelőre, szóval megfelel ez is ;)

Zenét pedig mobilon, minek még egy kütyü :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt...van egy olyan érzésem, hogy a 3. évadra (a korábbi évadokból szándékosan kihagyva) összegyüjtötték azokat a részeket, amik erősen karakterközpontú epizódok. Nem számítok Landing at Point epizódra többet a 3. évadban. Majd írok róla bővebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt...van egy olyan érzésem, hogy a 3. évadra (a korábbi évadokból szándékosan kihagyva) összegyüjtötték azokat a részeket, amik erősen karakterközpontú epizódok. Nem számítok Landing at Point epizódra többet a 3. évadban. Majd írok róla bővebben.
Várom az írásod! ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.