Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azok a nyilak voltak benne a legjobb poénok... :lol:

Egyébként nekem sokkal jobban tetszik ez az új felbontás. Kábé már olyan, mintha DVDrip lenne. Erről jut eszembe, majd ha kiadják Amerikában az első évadot DVD-n, akkor el lehetne készíteni a Lair Of Grievous-t logómentes kivitelben. Egyébként mi történt itt? Pár napig nem volt swsaga... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúúúj! Mi ez a reklám itt az elején? Undorító... ;):P

Szóval, immár két olyan rész van, aminél egy normálisabb verzióra várok. Majd meg kéne kérnünk a KSN-es srácokat, hogy ha majd fennt lesz a DVD rip, akkor csinálják meg azokból a Lair Of Grievoust és a The Gungan Generalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DVD-ripből? Ezek HD-kból (1080p-s) lettek csinálva, tehát jobb minőségűek így is, mint a DVD-ripek. Akkor inkább majd BR-Ripekből legyenek

De ha a srácokkal akarsz beszélni itt megteheted.

Ha jobb minőségű, ha nem, engem idegesítenek ezek a sz*rságok...

És számomra az is lényegtelen, hogy miből rippelik, csak tűnjenek el róla ezek a sallangok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jobb minőségű, ha nem, engem idegesítenek ezek a sz*rságok...

És számomra az is lényegtelen, hogy miből rippelik, csak tűnjenek el róla ezek a sallangok.

Van egy "jó" hírem: a következő résznél a végefőcím alatt lesz reklám, és még beszélni is fognak alatta!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ő szinkrózta.
Az előbb meghallgattam Jar-Jar összes szövegét és elbizonytalanodtam. Az utolsó mondata amit eddig hallottam tőle Psychósan hangzott. Stáblista híján még utána se lehet nézni de lehet hogy azzal se érnénk sokat mert hiányos is lehetett volna. Az előző rész stáblistájából Barbinek Petit azaz Hondo Honatyát is kispórolták.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb meghallgattam Jar-Jar összes szövegét és elbizonytalanodtam. Az utolsó mondata amit eddig hallottam tőle Psychósan hangzott. Stáblista híján még utána se lehet nézni de lehet hogy azzal se érnénk sokat mert hiányos is lehetett volna. Az előző rész stáblistájából Barbinek Petit azaz Hondo Honatyát is kispórolták.

Mindegyik résznél ugyanazt mondják be.

 

Hondo Honatya ;)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő az egyik(mit egyik? a) legdrágább felolvasó.
Elmetrükkel lejjebb alkudhatnának. ;)

Végül is mindegy. Nem egy egetrengető dolog a stáblista bemondásának a hiányossága illetve hiánya.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.