Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

a második szezon jobb lesz, mint az első.

Ezt el is várom. :D Na nem azért mintha az első évad rossz lenne, de itt úgy látszik valóban tovább fognak lépni az ott látottakon. Nekem ami meglepő ebben a trailerben, hogy az egész egy összefüggő történeti szálra épül. Szerintem max. 2-3 részből lett összevágva az egész. A végén nagyon ütős a Mandalorian harcos szövege.

 

Már csak azt lenne jó tudni, hogy pontosan mikor kezdődik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a trailerre nem igazán tudok mit mondani... Annyira üt, hogy az már hétszentség! De nem értem, hogy a mandáknak mi hasznuk van abból, hogy foglyul ejtik Satine-t?

Az epizódból biztos ki fog derülni. Egyébként remélem majd megint oldalakat fogsz írni az aktuális rész kapcsán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizódból biztos ki fog derülni. Egyébként remélem majd megint oldalakat fogsz írni az aktuális rész kapcsán. :D

Már a trailerről is akartam, de annyira le vagyok sokkolva tőle, hogy képtelen vagyok összefüggő gondolatokat írni. XD

Amúgy az a rodian, akit ott sokkolnak az elején, az nem Onaconda.

Meg hogy hogy egy holokron ilyen kicsi? Van egy jelenet ahol Cad Bane fogja a két ujjával. Mint egy apró kavics.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a trailerről is akartam, de annyira le vagyok sokkolva tőle, hogy képtelen vagyok összefüggő gondolatokat írni. XD

Amúgy az a rodian, akit ott sokkolnak az elején, az nem Onaconda.

Meg hogy hogy egy holokron ilyen kicsi? Van egy jelenet ahol Cad Bane fogja a két ujjával. Mint egy apró kavics.

Az szerintem Onoconda. Amit pedig Bane fog az nem a holocron. Azt az elején lehet látni. Az a kocka alakú tárgy az. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szerintem Onoconda. Amit pedig Bane fog az nem a holocron. Azt az elején lehet látni. Az a kocka alakú tárgy az. :D

De utána meg fog egy nagyon apró kis kockát is. :D

Onaconda kicsit máshogy néz ki. Neki egyszerűen más a fejformája. Állítsd meg ott a felvételt, és majd meglátod. Ez sokkal inkább Silood. De viszont a promókon szereplő fejvadászokból szinte senkit sem láthattunk. Kivéve egy alakváltót, ami meg lett említve. Vagy csak egy egyszerű rodian apa. Annak az Erőérzékeny kölyöknek az apja, akit Bane ott hipnotizál.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De utána meg fog egy nagyon apró kis kockát is. :D

Onaconda kicsit máshogy néz ki. Neki egyszerűen más a fejformája. Állítsd meg ott a felvételt, és majd meglátod. Ez sokkal inkább Silood. De viszont a promókon szereplő fejvadászokból szinte senkit sem láthattunk. Kivéve egy alakváltót, ami meg lett említve. Vagy csak egy egyszerű rodian apa. Annak az Erőérzékeny kölyöknek az apja, akit Bane ott hipnotizál.

A kiskockáról nincs ötletem. Lehet, hogy alakváltó a holocron? :D A fejvadászok biztos feltűnnek majd, de sokkal érdekesebb a trailer végén látható mandalorian harcos övén lógó fénykard. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiskockáról nincs ötletem. Lehet, hogy alakváltó a holocron? :D A fejvadászok biztos feltűnnek majd, de sokkal érdekesebb a trailer végén látható mandalorian harcos övén lógó fénykard. :D

A mandák a galaxis történelmének legnagyobb harcosai. Nem csodálkoznék azon, ha időközben összegyűjtött volna némi trófeát. A trófeáról jut eszembe, Grievous visszatérhetne már. Hiányolom. :D

1:36-nál lévő alak az nem a kalapos csávó a promoképből?

Nem, az a kalapos egy aqualish volt, ez pedig egy skrilling. Még a bőrszínük is más.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mandák a galaxis történelmének legnagyobb harcosai. Nem csodálkoznék azon, ha időközben összegyűjtött volna némi trófeát. A trófeáról jut eszembe, Grievous visszatérhetne már. Hiányolom. :D

Az előzetesben benne van szóval visszafog térni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetesben benne van szóval visszafog térni. :D

De nem sokat, sőt... Épp hogy egy villanásnyi jelenet kapott. Dooku gróf, és Ventress még ennyit sem. De gondolom azért, mert annyira tartalmas lesz ez a második évad, hogy egyszerűen nem lehet mindenből mutatni valamit. Vagyis, nem is akarnak, mert akkor lelőnék a legtöbb poént. Gondolom ez az előzetes az első néhány részből lett összekalapálva. Már ebből is látszik, hogy az első évad nem volt több puszta felvezetésnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Obi-Grivi párbaj helyszíne nekem Mygeeto-snak tűnik.

Túl száraz, és kopár helyszín ahhoz, hogy Mygeeto legyen. Hol van a hó, és a jég?

Viszont a Mygeeto felbukkanása nem hülyeség, mert elvégre lemodellezték a lurmeneket, akiknek az a szülőhazája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.