Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

8-kor. Amerikában.

Ami MO-on kb. hajnali 2-3 körül van

Érdekes ez, mert az sw.com online számlálója szerint 2 nap 22 óra és 36 perc van vissza a premierig. Tehát nekünk is ennyit kell várnunk nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az On-line számláló vsak egy script. Nem néz nálad hány óra van, csak be van állítva, hogy egy adott időpontig számoljon vissza. Azt a visszaszámlálást látja az amerikai, a magyar meg a japán rajongó is, pedig nem egy időzónában vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz még ki az az új hajó mely Coruscanton leereszkedik a platformhoz. Gondolom ez azé a csajé akit Kenobi barátnőjeként kezel Anakin :cry:

Picit azonban ettől a holocrontól idegenkedek. Nem hinném, hogy ennyire EU-s dolgokat kéne erőltetni. De mondjuk ez nem is az a canon hál isten mint a filmek. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Picit azonban ettől a holocrontól idegenkedek. Nem hinném, hogy ennyire EU-s dolgokat kéne erőltetni. De mondjuk ez nem is az a canon hál isten mint a filmek. :cry:

Meglátjuk milyen lesz a történet. Én az EPII -es képes enciklopédiában olvastam először róla. Kíváncsi vagyok mit akar abból megtudni Sidious. Nem tán a halál legyőzésének titkát? :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy visszaköszönést megérdemelt volna az öreg hölgy. A vigyorgásos fejhajtás kicsit tiszteletlennek tűnik számomra.

Szerintem teljesen rendben volt. Az amcsiknál amúgy se szokás fogadni a köszönést. Gondolom ez kihatott erre a jelentre is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem teljesen rendben volt. Az amcsiknál amúgy se szokás fogadni a köszönést. Gondolom ez kihatott erre a jelentre is.
De az, hogy az idősebb köszön először... :cry:

Nem a fiatalabbnak kellene (illene)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nagy Casanova ez a Fisto srác :cry: Először Aayla most Jocasta. Ebből alternatívaként egy jó kis brazil szappanopera is keveredhet, meglássátok :yes:

Amiben kiderül, hogy Fisto Luke és Leia apja. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az, hogy az idősebb köszön először... :cry:

Nem a fiatalabbnak kellene (illene)?

Biztos valami Jedi-hierarchia miatt, a biccentés vagy mi meg náluk talán megszokott :cry:

Egyébként, Phobos, amit a spoiler mögé írtál, az nekem nem tűnik igazán egy holocron-feladatnak :yes: Nekem egy holocron inkább olyasmi adattár, mint egy törikönyv :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: legalább már tudjuk hogy is lesz az átszállás :cry:

 

Ma egész nap TCW-t néztem egyik barátom laptopján a suliban óra közben. :cry: Majd szünetekben a csapat elkezdett társalogni, hogy milyen a 2. évad :yes: Mindenki nagyon várja, csak én nem.

Furcsán is néznek rám :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, hogy az első évadért sem voltam túlzottan oda. A 2.-at várni-várom, de nem annyira, hogy hú-ha nem tudok aludni miatta meg csak arra gondolok egész nap.

Várom a szombatot, amikor leülök és megnézem az első 2 részt majd kitárgyaljuk közösen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.