Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

 

Hogy lehetne Eeth Koth, ha ő már az első geonosisi csatában meghalt? Akkor már ez lenne a második EU történet, amely megcáfolja a filmekben történteket. Az első a Karen Miller féle Wild Space. Ott is arról írtak, hogy Koth mester a Korribanon van.

 

 

És akkor Karen Miller örülhet, mert akkor mégiscsak hiteles lesz a regényében az említett Jedi mester szereplése. Azért fogalmazok ilyen árnyaltan, mert nincs kedvem most bajlódni a spoiler füllel. :hehe:

 

 

Csak azt nem értem, hogy Eeth Koth miért tűnt el ilyen hamar? Mármint a Clone Wars rajzfilmben is Agen Kolar volt már a Jedi tanácsban. Erre illene is a wookieepedia magyarázata illene. Na sebaj, majd kiderül minden január másodikán..-

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak gyerek pezsgőt iszom, szóval ezzel nem lesz baj. :D
Nahát, én is :D

A lényeg, hogy kolmilan legyen beszámítható állapotban, mert ha nem lesz, akkor igen érdekes feliratok fognak előállni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igen, mert nagyon jó. :D

Ízlés kérdése, mi a jó :D Amúgy eddig sem rejtettem véka alá, hogy ez a második évad nekem nem igazán bejövős, már majd a felénél járunk, és Rise of the bounty hunters-érzés sehol sincs. Pedig ez az alcím, szóval eddig az évad csalódást keltő több szempontból is. Az eleje kevés volt, meg amúgy sem volt az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlés kérdése, mi a jó :D Amúgy eddig sem rejtettem véka alá, hogy ez a második évad nekem nem igazán bejövős, már majd a felénél járunk, és Rise of the bounty hunters-érzés sehol sincs. Pedig ez az alcím, szóval eddig az évad csalódást keltő több szempontból is. Az eleje kevés volt, meg amúgy sem volt az igazi.
Remélem azért később jobban tetszik majd. Eddig öt részben nem voltak fejvadászok, de megmondom őszintén nekem nem is hiányoznak, mert annyira jó így is. Ha marad ez az arány akkor a 22 részes évadból ötben nem szerepelnek ami még nem tragédia. Én attól féltem túlzásba viszik ezt a vonalat, de szerencsére eddig nem így lett.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.