Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na ez az mi ki tudja csapni a biztit nálam. :) Ugyan miért viselkedett volna már idiótán? Én anno is csak pilláztam, hogy én biztos mást néztem mint Ti. Teljesen benne van a karakterében, de ezek szerint másként látjátok őt mint én.

Sajnos az érzéseket nehéz megmagyarázni olyannak, aki nem érzi. Egyszerűen semmi Sidiousost nem érzek egyetlen megnyilvánulásán kívül, sőt, kifejezetten kínosnak érzem, ahogy ott hologramként, mint egy vén pedofil járja végig a gyerekeket. Ha ez neked kiveri a biztosítékot, az kínos, de egyrészt baromira nem érdekel, másrészt akkor sem fog tetszeni, harmadrészt, kapcsold vissza :D

És igen, valószínűleg máshogy látjuk a karaktereket, de szerintem ez eddig is elég nyilvánvaló volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen semmi Sidiousost nem érzek egyetlen megnyilvánulásán kívül, sőt, kifejezetten kínosnak érzem, ahogy ott hologramként, mint egy vén pedofil járja végig a gyerekeket.
:) Éppen készül megkínozni, rabszolgává tenni félig csecsemőket. Ebben nincs semmi Sidiousra jellemző valóban. :D Talán ha az ölében dajkálná őket az jobban illene a karakteréhez. :D Nem tudom, hogy lehetett volna ezt a jelenetet Sidiousosabbra csinálni.

 

És igen, valószínűleg máshogy látjuk a karaktereket, de szerintem ez eddig is elég nyilvánvaló volt
Igen? Vajon miből? Számomra eddig nem volt nyilvánvaló, mert szerintem Sidioust nem lehet túl sokféleképpen látni. De ha te mondod... :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Éppen készül megkínozni, rabszolgává tenni félig csecsemőket. Ebben nincs semmi Sidiousra jellemző valóban. :D Talán ha az ölében dajkálná őket az jobban illene a karakteréhez. :D Nem tudom, hogy lehetett volna ezt a jelenetet Sidiousosabbra csinálni.

Mondjuk Sidious nélkül...

Nem a tetteivel van a gond, hanem azzal, amit vele kapcsolatban érzek. Bonyolult? Egyszerűen nézem, ahogy ott császkál, beszél és nem érzem azt, mint amit akkor érzek, amikor Dookuval beszélgetett a TCW-ben, vagy más epizódokban, vagy amit a filmekben érzek. Lehet, hogy csak a karikatúrizált vonások az oka, meg, hogy a hangja nem is hasonlít McDiarmid Sidiousához (pedig Palpatine-t jól adja), vagy a testtartása gáz, nem tudom elmagyarázni, de fogadd el, hogy nem érzem azt, hogy az ott Darth Sidious. Nincs Sidious feelingje. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni és nem is akarom, mert úgyse fogod megérteni, mivel nem érzed ezt. Neked jó, nekem sz*r.

 

Igen? Vajon miből? Számomra eddig nem volt nyilvánvaló, mert szerintem Sidioust nem lehet túl sokféleképpen látni. De ha te mondod... :P

Mondjuk abból lehetett volna nyilvánvaló, hogy minden ember máshogy érez mindennel kapcsolatban... Mások vagyunk, éppen ezért egyes megnyilvánulások mondjuk egy szereplőnél mindenkiből más érzést vált ki. Van, amikor ez éppen csak eltérő, van, amikor homlokegyenest más, mint jelen esetünkben Sidi bá animált alteregója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Sidious nélkül...

Nem a tetteivel van a gond, hanem azzal, amit vele kapcsolatban érzek. Bonyolult? Egyszerűen nézem, ahogy ott császkál, beszél és nem érzem azt, mint amit akkor érzek, amikor Dookuval beszélgetett a TCW-ben, vagy más epizódokban, vagy amit a filmekben érzek. Lehet, hogy csak a karikatúrizált vonások az oka, meg, hogy a hangja nem is hasonlít McDiarmid Sidiousához (pedig Palpatine-t jól adja), vagy a testtartása gáz, nem tudom elmagyarázni, de fogadd el, hogy nem érzem azt, hogy az ott Darth Sidious. Nincs Sidious feelingje. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni és nem is akarom, mert úgyse fogod megérteni, mivel nem érzed ezt. Neked jó, nekem sz*r.

Nem az elfogadásról van szó, de ha görcsösen ezt ismételgeted, nekem mindegy. :) Én azt hittem csak dumálunk arról ki hogy látja, esetleg vitával tarkítva. Tévedsz ha azt hiszed (már megint), hogy rád akarok erőszakolni bármit is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az elfogadásról van szó, de ha görcsösen ezt ismételgeted, nekem mindegy. :D Én azt hittem csak dumálunk arról ki hogy látja, esetleg vitával tarkítva. Tévedsz ha azt hiszed (már megint), hogy rád akarok erőszakolni bármit is.

1) Nem hiszem azt.

2) Nálad vágta ki a biztosítékot, nem nálam :)

3) Az elfogadást nem pejoratív értelemben írtam, hanem mert nem tudom ennél jobban elmagyarázni (a "Bonyolult?" kérdés a felelet újragondolása előttről maradt vissza, tessék nem beleérteni, az ahhoz tartozó gondolatmenet - na, az pejoratív volt :D - sztornózva lett).

4) Azért ismételgetem, mert te is ismételgeted, hogy nem érted, miért nem Sidiousos nekem/nekünk Sidious. Erre próbálok magyarázattal szolgálni, de feladtam, mert nem megy. Nem miattad, én nem találom a módját az érzés kifejezésének (példákon keresztül szeretek magyarázni, de erre nem találok példát). Majd talán Bomarr, ő sokkal jobb ebben.

5) Már megint? A múltkor el is ismerted, akkor az nem tévedés volt. Vagy csak a kedvemben akartál járni? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát épp ez a fő erénye a második évad eddigi részének! A komorság.

Neked erény, de másnak talán nem :) Alapból a darkos hangulatokat szereted a SW-ban, ezért neked ez jön be, viszony másnak meg pont ez a fajta darkos hangulat nem az igazi (részemről a kaland jön be jobban, talán azért is csípem a csempészeket :P), szóval elég szubjektív, hogy ki mit lát a második évad erényének :D Nekem eddig csak egyet sikerült találnom: Anakin Poggle-vallatását, ami szintén darkos :D, de ezt igazán a karakterhez illőnek érzem :P

 

Nem tudom, hogy lehetett volna ezt a jelenetet Sidiousosabbra csinálni.

Talán úgy, hogy félelmetes lesz, és nem kb. nevetséges. Ahogy Dzséjt is írta, ezt nehéz megmagyarázni annak, aki nem érzi azt, hogy mennyire nincs helyén a karakter az adott szituban. Sajnos én nevetségesnek érzem leginkább, pont ezért kínos, ahogy viselkedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy Dzséjt is írta, ezt nehéz megmagyarázni annak, aki nem érzi azt, hogy mennyire nincs helyén a karakter az adott szituban.
Bocsánat amiért annyira selejtes vagyok, hogy nem érzem itt mennyire béna Sidious.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy Dzséjt is írta, ezt nehéz megmagyarázni annak, aki nem érzi azt, hogy mennyire nincs helyén a karakter az adott szituban.

Hú, innét tényleg hiányzik egy "nekünk" szócska, ami elveszi a mondat élét...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Odyal értek egyet ebben a kérdésben.Semmi kivetnivalót nem találok Sidious viselkedésében.Jöjennek a kemény részek innentől, Anakin minnél többször használja a Sötét Oldalt.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igaz, hogy a filmekben megismert Sidious keményebb, ridegebb hatással bírt, (legalábbis rám) de attól még ő sem viselkedhet mindig ugyanúgy. Ha megnézzük Yodát az EP5-ben, ki gondolná róla, hogy a valaha élt egyik legnagyobb Jedi-mester?

De az is lehet, hogy tényleg csak a 3D-s sorozatban nem jön át a "sötét" jelleme. Szerintem Palpatine és Ki-adi-Mundi a legfurcsábbra sikeredett karakter a TCW-ben, filmbeli önmagukhoz képest, de Obi-Wan szakálla is "érdekes"... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes... Eddig úgy volt, hogy a starwars.com-on csak az amerikai nézők számára érhetők el a teljes epizódok... Furcsa módon ezúttal nekem is lejátszotta... :hmm:
Melyik részt? Az Invaderst nem játssza le.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy Saleucami. És ebben még lenne is valami, mivelhogy mostanság a készítők imádnak EPIII.-as helyszínekkel dobálózni.

 

 

Ott melyik mestert ölték meg?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.