Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ody: Ez már teljesen jó minőség.Én mindig ezt a változatot szedem(2HD) és kiváló.

 

Az én Jedijeim:

 

1. Anakin Skywalker/Ashoka Tano

2.Obi-Wan Kenobi

3.Yoda.

 

A többi Jedi nekem egyszerre szimpatitikus , de ugyanakkor a fentiekhez képest nem sok vizet zavarnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész TCW -t tekintve? Mert akkor tényleg jók lehettek. :)

Az egészet tekintve. :D Tényleg jók, témájuk és kiegyensúlyozottságuk (ami a felvonultatott cselekmény és egyéb részletek mennyiségéhez képest hihetetlen) tekintetében majd hogy nem a legjobban megkomponált epizódok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az epizód kommentárban szépen fel van fedve Lucas és az EU harmónikus kapcsolata.

 

http://www.starwars.com/video/view/000929.html

 

Aki nem értené az angol szöveget:

Spoiler:

Eeth Koth a Zabrak Jedi elméletileg (EU szerint) már halott, kellett a CW epizódba így hát felhívták Lucas bát, hogy szerinte mi van vele...ő azt mondta, ÉLJEN.

 

Na hát ez Lucas kapcsolata az EU-val....ha ezek után bárkiben is kétségek merülnének fel. Mellesleg ebben az epizódban tényleg meghalt volna, de Filoni szerint pazarlás lett volna egy frissen felvezetett karaktert megölni. Egyetértek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az epizód kommentárban szépen fel van fedve Lucas és az EU harmónikus kapcsolata.

 

http://www.starwars.com/video/view/000929.html

 

Aki nem értené az angol szöveget:

 

Eeth Koth a Zabrak Jedi elméletileg (EU szerint) már halott, kellett a CW epizódba így hát felhívták Lucas bát, hogy szerinte mi van vele...ő azt mondta, ÉLJEN.

 

Na hát ez Lucas kapcsolata az EU-val....ha ezek után bárkiben is kétségek merülnének fel. Mellesleg ebben az epizódban tényleg meghalt volna, de Filoni szerint pazarlás lett volna egy frissen felvezetett karaktert megölni. Egyetértek.

 

Én ezt vontam le:

 

Mivel a filmben nem láttuk a halálát, ezért simán előszedhető, ÉS ezért nem mindegy, hogy EU vagy sem. Ez már nem olyan "kis" információ, mint hogy Vader hogyan lett olyan, amilyen. Jó, nekem sokszor az EU művek is tökéletesen megfelelnek, sőt még sokszor fontos is! Igaz vannak olyanok, amiket ki nem állhatok egyes furcsa tartalmak miatt.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Azt azért tegyük hozzá, hogy Eeth Koth csak az Inside the World of Attack of the Clones könyv szerint halott (ám ezek a könyvek amúgy is hajlamosak ellentmondásba kerülni olykor még önmagukkal is), nincs olyan regény vagy képregény, amiben megölték volna, vagy megerősítették volna a halálát. Sőt, éppen ellenkezőleg, a Geonosis után felbukkan a korribani csatában a The Clone Wars: Wild Space című regényben. Szóval így a feltűnése nem meglepő, és nem okoz ellentmondást. Az már inkább okozott volna, ha Adi Gallia itt hal meg, nem a Boz Pity-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt látom bizonyítottnak, hogy Lucast nem érdekli az Inside the World of Blablablabla meg úgy az EU.

És ezzel megint csak azt látom bizonyítottnak, hogy Lucas komolyan veszi a TCW sorozatot...a filmekkel egy szinten bánik vele.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt látom bizonyítottnak, hogy Lucast nem érdekli az Inside the World of Blablablabla meg úgy az EU.

És ezzel megint csak azt látom bizonyítottnak, hogy Lucas komolyan veszi a TCW sorozatot...a filmekkel egy szinten bánik vele.

 

És én, ennek örülök is! Hiszen, ha már elszánta magát, hogy bemutassa nekünk a 2. és 3. rész közötti részt, akkor azt úgy tegye meg, hogy a történet komoly legyen, és az esetleges ellentmondásokat kisimítsa, amelyek egy-egy könyvben merülnek fel. Ezzel viszont nem azt mondom, hogy mindenképp le kell sz*rni az EU-t... csak azt, hogy ami nem egységes az SW világgal, az ne kerüljön bele a TCW-be.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt látom bizonyítottnak, hogy Lucast nem érdekli az Inside the World of Blablablabla meg úgy az EU.

És ezzel megint csak azt látom bizonyítottnak, hogy Lucas komolyan veszi a TCW sorozatot...a filmekkel egy szinten bánik vele.

Ez eddig is elég nyilvánvaló volt :) De ennek a bizonyos személynek a feltámadása akkor sem nagy szám, mert már rég megtörtént. Ami meg azt bizonyítja, hogy Filoniéknak nem sok ismeretük van az EU-ról (amivel szintén nincsen nagy baj, legalábbis nekem nincs).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Big thx! Ez egy jó gyors link. Érdekes, mert ilyenkor már szokott lenni megaupload link, most meg nincs sehol. Se netload, se storage se semmi....csak rapid van ezen kívül.

 

Nagyon tetszett ez a két epizód, főleg a The Deserter. Reméle most már csak olyan részek jönnek, amikben a klónháború csak a hátteret adja és a történet fő szála, csakúgy mint a The Deserterben, szépen elkanyarodik és nagy mondanivalóvá duzzad.

 

És jöhetnének már a fejvadászok, mert egy kicsit becsapva érzem magam....Rise of the Bounty Hunters...valaki ébressze fel őket please.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.