Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerda reggelre volt fenn. :)

 

Na figyu. Utánanéztem.

Az epguide képeket mindig elmentem az évad mappámba.

Utánanéztem:

A tavalyi évadnyitó két képe szept. 14.én jött létre a gépemen.

Lecsekkoltam; KEDDI nap volt.

Szúrópróbaszerűen belenéztem és a legtöbb kedd.

Van pár szerda meg csütörtök, de az annak tudható be, hogy nem értem rá aznap lementeni gondolom.

 

Szerintem most picit alul maradtál, de ne haragudj, igazából nincs sok jelentőssége.

:cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na figyu. Utánanéztem.

Az epguide képeket mindig elmentem az évad mappámba.

Utánanéztem:

A tavalyi évadnyitó két képe szept. 14.én jött létre a gépemen.

Lecsekkoltam; KEDDI nap volt.

Szúrópróbaszerűen belenéztem és a legtöbb kedd.

Van pár szerda meg csütörtök, de az annak tudható be, hogy nem értem rá aznap lementeni gondolom.

 

Szerintem most picit alul maradtál, de ne haragudj, igazából nincs sok jelentőssége.

:cool:

Persze, de ez csak a kép. :) A szöveges guide csak szerda reggelre volt fenn. :) Bocsi, de ezt én is tudom, mert mindig néztem. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, de ez csak a kép. :) A szöveges guide csak szerda reggelre volt fenn. :) Bocsi, de ezt én is tudom, mert mindig néztem. :peace:

 

Nekem a kép a lényeg, mert azokat használtam a dvd-re konvertálás során indító ikonnak a részekhez!

A rövid epguide, meg úgy rémlett, hogy képpel együtt jött. A full guide meg a résszel együtt pénteken.

Kiegyezünk egy döntetlenben?

 

A lényeg; szombat reggel korán kelek! Bár későn is fekszem, mert más dolgom lesz pénteken! :cool:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a kép a lényeg, mert azokat használtam a dvd-re konvertálás során indító ikonnak a részekhez!

A rövid epguide, meg úgy rémlett, hogy képpel együtt jött. A full guide meg a résszel együtt pénteken.

Kiegyezünk egy döntetlenben?

 

A lényeg; szombat reggel korán kelek! Bár későn is fekszem, mert más dolgom lesz pénteken! :cool:

A képeknek van egy külön linkje, én azt szoktam nézegetni, mert általában kedd este már fent vannak. A szöveges meg szerda reggelre. :) A mostani linkje ez lesz:

 

http://www.starwars.com/img/theclonewars/guide/epguide401.jpg

 

Egyébként tényleg részletkérdés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövid epizódleírás már van. De szerintem sok új kép se lesz már szombatig. Kaptunk elég szép adagot múltkor.

 

4. évad, 1. rész - Vízi háború

 

Bemutató: 2011. 09. 16.

Rendező: Duwayne Dunham

Író: Jose Molina

 

Rövid tartalom:

Nyugtalanság a víz alatt! A mon calamari király ellen elkövetett merénylet kiélezi a mon calok és quarrenek közti konfliktust, így Anakin és Padmé elindul, hogy kibékítse a feleket. De a szakadárok sem tétlenkednek...

 

 

 

4. évad, 2. rész - Gungan támadás

 

Bemutató: 2011. 09. 16.

Rendező: Brian Kalin O'connel

Író: Jose Molina

 

Rövid tartalom:

A Jedik csapdában találják magukat a szakadárokkal szemben. Vajon a Gungan Hadsereg meg tudja menteni őket?

 

 

 

4. évad, 3. rész - Foglyok

 

Bemutató: 2011. 09. 23.

Rendező: Danny Keller

Író: Jose Molina

 

Rövid tartalom:

Látszólag siker koronázza a szakadárok ostromát. A Köztársaság egyetlen reménye egy padawan és egy herceg.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt már?

http://www.starwars.com/watch/gunganattack_preview.html

 

Találtam néhány interjút is:

 

 

Filoni:

 

Matthew Woods, szikron rendező (gondolom ez a "Supervising Sound Editor magyar megfelelője, javítsatok ki, ha tévedek:

 

Úgy tűnik tényleg meglesz a hat évad :rock:

Christian Taylor, a Mortis trilógia írója:

http://www.youtube.com/user/TheForcenet#p/u/7/S5CX7t2HHoc

 

2:45 körül említi, hogy szinte már megírták :yes:

 

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már igen, köszi! :)

 

Azt azért bírom, hogy itt a víz alatt is úgy terjed a hang, mint a levegőben.

Nincs mit :)

Szerintem a Köztársaságiak hangja rádióból szól, a Mon Calok, a Quarrenek és Cápali pedig alapból vízi lények, szóval miért ne terjedhetne a hangjuk úgy, mint másoké a levegőben?

Különben is, az űrben dudoló B1-es után, ez is hatalmas előrelépés a valósághűség irányában :lol:

 

Most értem a Taylor interjú végére, TUTI, hogy lesz hatodik évad!!!!!!! :rock:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Köztársaságiak hangja rádióból szól, a Mon Calok, a Quarrenek és Cápali pedig alapból vízi lények, szóval miért ne terjedhetne a hangjuk úgy, mint másoké a levegőben?

Különben is, az űrben dudoló B1-es után, ez is hatalmas előrelépés a valósághűség irányában :lol:

A cápára gondoltam, a többieké evidens, hogy rádión szól. A víz és a levegő két különböző anyag, aligha terjedhet bennük ugyanúgy a hang, de különösebb jelentőséget nem akarok tulajdonítani a dolognak.

 

Az űrben egyáltalán nem terjed, csak mi, nézők halljuk. :) Ahogy a robbanásokat, gépek hajtóműveinek hangjait, stb. A B1-esek is rádión beszéltek egymással az 1x02-ben. Szerencsére a rádióhullámok terjedésének nem szab gátat a légüres tér. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cápára gondoltam, a többieké evidens, hogy rádión szól. A víz és a levegő két különböző anyag, aligha terjedhet bennük ugyanúgy a hang, de különösebb jelentőséget nem akarok tulajdonítani a dolognak.

 

 

Tudom, hogy máshogy terjed, csak arra gondoltam, hogy a vizi lényeknek, nyilván olyan hangadó szerveik vannak, amik lehetővé teszik, hogy úgy beszéljenek víz alatt, mint mi levegőn. De végül is tényleg nem lényeges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy máshogy terjed, csak arra gondoltam, hogy a vizi lényeknek, nyilván olyan hangadó szerveik vannak, amik lehetővé teszik, hogy úgy beszéljenek víz alatt, mint mi levegőn. De végül is tényleg nem lényeges.

Eléggé izgatott vagy már? :D Ez lesz az első évadod itt a fórumon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé izgatott vagy már? :D Ez lesz az első évadod itt a fórumon. :)

Aha Tűkön ülök :D

Az első évadról csak akkor értesültem, mikor az RTL-en adni kezdték, másodikról sokáig semmit nem tudtam, a harmadikról meg csak azután hallottam, hogy tavaly így körül belebotlottam a másodikba a neten, szóval azokra nem tudtam így "rákészülni" :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha Tűkön ülök :D

Az első évadról csak akkor értesültem, mikor az RTL-en adni kezdték, másodikról sokáig semmit nem tudtam, a harmadikról meg csak azután hallottam, hogy tavaly így körül belebotlottam a másodikba a neten, szóval azokra nem tudtam így "rákészülni" :yeah:

Így az igazi. Még a várakozás is felfokozottabb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen megújult az sw.com, már episode guide kép sincs, így nekem kell gyártanom. :)

 

Ja, sőt episode guide-ot nem is találtam egyeltalán, csak videókat.

Tele van velük a t.... :(

De képeket a régi tendenciám folytatására én is fogok gyártani az epizódokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, sőt episode guide-ot nem is találtam egyeltalán, csak videókat.

Tele van velük a t.... :(

De képeket a régi tendenciám folytatására én is fogok gyártani az epizódokhoz.

Olyan mint régen volt nincs is, egyelőre ez van helyette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, tudom, közben ismerkedem az oldallal.

Talán megszokom majd.

 

De addig is legyártottam magamnak, meg ha kell akkor nektek is, a régi stílusú epguide képeket

a régi megszokott 446x205-ös méretben.

Az sw.com "episode selector" szekciójából vannak, ezek a "fő" képek fent.

Én átméreteztem és ízlésem szerint így vágtam ki őket.

Ha lesz rá igény szívesen berakom hetente nektek, mert magamnak meg fogom csinálni mindig.

 

íme:

401-402epizódképek.zip

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű csoli! Ezennel kinevezlek epizód guide képfelelősnek. :D Vállalod? Ezeket rakom ki majd az oldalra, ha felenged az ftp.

 

Vállalom!

Meglesz minden alkalommal! Ide dobáljam majd?

Mert a részek aktuális topikjai a részek pemierjekor nyilnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.