Ugrás a kommentre

Háttérképek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszi! :hmm:

 

Obi1: Hát, az a helyzet, hogy háttereket nem csinálok nagyon szívesen az utóbbi időben. Sokkal jobban szeretem a posztereket, mert a függőleges állású képeket valahogy testhezállóbbnak érzem. De időnként rámjön, hogy fekvő posztert csinálnék, és az meg tulajdonképpen háttérkép. :clap: (Eredetileg ennek a képnek a szélessége 3200 pixel volt, szóval összement rendesen... ;) )

 

Krande: a Mustafar-égett Anakin-Vader hármas motívum (ami valóban olyan, mint egy rémkép) több okból került oda:

 

1. Mustafar, a párbaj helyszíne

2. Az eltorzult lelkű Anakin jelképe az összeégett arcú Anakin, rajta a sisakkal.

3. Ami egyben a párbaj jövőjét is előrevetíti.

4. Szerintem jól néz ki. :D

 

Lokatelli: Készítés közben 95%-ban a BOTH szólt. :D 5%-ban meg az Anakin vs. Obi-Wan. :yeah:

Nem tudom, kell-e kommentár ehhez a képhez. :clap: A múltkor úgyis mindent tudtál, amit írtam volna, úgyhogy inkább írd le te, mit gondolsz, aztán legfeljebb megtoldom. Így egyszerűbb. :hmm:

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

A Frissítések között a legelső helyen szerepel, és ott könnyen elérhető linkek vannak minden mérethez. (Amúgy az EP1-hátterek első, az EP2 harmadik és az EP3 negyedik aloldalán látható. :D Ez valóban kicsit nehezen található meg...)

 

Linkek:

 

1024*768

 

1280*1024

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik!

Legjobb az, hogy a paláston ott vigyorog palpi.

Teli találat.

 

Az is nagy egyensúlyt ad a képnek, hogy mintha mindenki a középen lévő fényes pontot nézné.

 

Aláírásod is jó helyre került, nagyon szépen kihangsúlyozza az SW kogó.

Az egész kép nagyon összetartó!

Remek!

Gyönyörű! Gratulálok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... gondoltam, hogy szokatlan lesz ez a forma, de azt nem, hogy ennyire. :D

A fekete semmiről: idén szinte kizárólag posztereket készítettem, melyek háttérképverziói szükségszerűen elég sok fekete részt tartalmaznak, így én teljesen megszoktam az ilyesmit. Fel sem tűnt soha, és zavarónak sem érzem a dolgot. Sőt, így jobban elférnek az ikonjaim az asztalon, és nem lógnak bele a képek érdemi részébe. :)

Lokatellinek igaza van: ezt a kompaktságot nem tudtam volna elérni egy szögletes kialakítású képpel. A téma miatt ez a kerek keret az ideális. Arról nem is beszélve, hogy "The circle is now complete". :D Kicsit hasonló a helyzet A Köztársaság hősei/A Köztársaság ellenségei poszterek gyémánt/koporsó formájú keretéhez.

 

ep3-p22b-23b-wallp.jpg

 

Ezekben is azért volt szükség az ilyen szorosra vágott keretezésre, mert egy széles, szögletes alakban elveszett volna a kép mondanivalója. (Egyébként azoknak a háttérképverziói is elég sok feketét tartalmaztak. :) )

 

A mostani, legújabb kép eredetileg nem háttérképnek készült, csak egy "képnek". Háttérképverziót viszont mindenképpen akartam csinálni belőle. Van neki egy előképe is bizonyos szempontból:

 

sagaposter-wallp.jpg

 

A színhasználatot figyeljétek, meg azt, hogy itt is körbe vannak már zárva az alakok. Itt viszont még nem vágtam szorosan körbe a központi témát, csak utaltam rá egy kör alakú emblémával. Amit akkor nem tudtam úgy megvalósítani, ahogy szerettem volna, az most - szerintem - sikerült. (Bár pont ez nem tetszik néhányótoknak... :D ) Igaz, ez most nem saga-kép, csak félsaga-kép... :)

Krande: órának tényleg kiváló (faliórának is), de korongtervnek ez túl tömény lenne, ráadásul azok már mind készen vannak. Más terveim vannak vele... :?

 

Mindenesetre annak örülök, hogy a kép maga tetszik nektek, ha a forma nem is jön be mindenkinek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a képről ez a lenti ugrott be rögtön :)

Számomra jobban bejönnek azok a képek, ahol van egy rakat fekete rész, pont az említett ikonok ne lógjanak be a képbe dolog miatt, ez alól kivételt képez az avatarom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.