Ugrás a kommentre

Háttérképek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Wow, mekkora kép. De miért vannak áttetsző házak?

Erre gondolok:

 

22465164826.jpeg

 

Ez nekem nagyon átlátszónak tűnik, meg pl a legmagasabb épület is.

 

[/b]Tibur[/b]: én is kérhetek? Már egy ideje vadászom az ep1-es Special Effectes és az ep3-as Obi-Wan vs Anakin 2 screen themes csomagokra (szerintem ezek SimonZ-nek is kellenének, ha még nincs meg neki). Nélkülük nem teljes a gyűjteményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én is kérhetek? Már egy ideje vadászom az ep1-es Special Effectes és az ep3-as Obi-Wan vs Anakin 2 screen themes csomagokra (szerintem ezek SimonZ-nek is kellenének, ha még nincs meg neki). Nélkülük nem teljes a gyűjteményem.

Na nézd már, ezek nekem sincsenek meg. Úgy tűnik, hogy túl sok ideig voltam távol...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért halványabbak azok az épületek amiért a valóságban is egy kicsit "ködös" ha nagyon távolba néz az ember.

Azért mert minél messzebre néz az ember annál több levegőn nézel keresztül és az sem teljesen átlátszó. Ezt a fizika tanárom úgy szemléltette, hogy ha egy nejlon zacskón nézel keresztül akkor nem látsz semmit másképp, de ha 10 nejlon zacskót teszel egymás mögé, és azon nézel keresztül, már nagyon "tejes" minden.

 

Szerintem nincs semmi baj a képpel, nekem nagyon tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Megvan, köszi. Sőt, ennek a forrását be is linkeltem ide a fórumba egyszer: www.dusso.com. Van ott még pár hasonlóan jó kép, köztük a Naboo EP3-as kinézetéről egy igazi remekmű. Fel is szoktam használni egyes részleteiket. (Lásd a Sidious- és az Anakin-posztereim felső részének hátterét. :) )

 

Tibur: Hú, egy csomó hiányzik nekem, nagyon hálás lennék, ha tudnál segíteni! Az EP1-ből semmi nincs (pedig ez lenne a legjobb forrásanyag), az EP2-ből se nagyon... Majd megírom PM-ben, mik hiányoznak a kollekcióból.

Egyébként jó, hogy visszatértél. :D

 

Dzséjt: én is csak a város fényködét látom azokon a házakon. Ahogy lokatelli is írta, ez megtévesztő lehet. Nézd meg pl. azt a sárgás égboltrészt, ami a nyilad alatt van kicsivel. Ez átnyúlik az egyik ház mögött, és az épület falának nincs más színe azon a részen. Sárgás fények csak az alatt vannak kicsivel, ahogy a házra szerelt reflektorok sávosan megvilágítják a falat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Bő egy éve, hogy új hozzászólás került a Háttérképek topikba. :yeah: De most megint előálltam egy háttérrel, ezúttal egy szolid birodalmi propagandaképpel. :D

 

impfleet3-wallp.jpg

 

1280*1024

 

1024*768

 

800*600

 

Az oldalamról majd hétfőn lesznek elérhetők, ha minden igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.