Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Akkor az új célpont szerda. :D

 

Egyébként a cím azért is kell idejekorán mert a játék, könyv stb. kiadók már javában tervezhetik a termékeket. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teaserre a Celebrationig nem érdemes számítani, most már én is azt mondom. De azt is kezeljük azért fenntartásokkal, hogy holnap kapunk bármit is! De egy ekkora szünet (lassan másfél hónap) után bizony illene valami nagyobb bejelentéssel visszatérni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TLJ első rendes posztere is áprilisban jött. A címmel együtt csak a piros logó jött. Most is hasonlóra számítok. Vajon a IX is kap valami egyedi színt? Korábban a kékre vagy ezüstös-szürkére tippeltek (utóbbi kémjelentésekben is feltűnt, hogy ezek lesznek a fő színek)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon lesz ma EPIX-es meglepetés a star wars show-ban? :)

 

Szerk.: a hivatalos latin SW oldal instagramja szerint ma megtudjuk a címet! 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jót tennének most egy címbejelentéssel. A rajongók már nagyon ki vannak éhezve valamilyen hivatalos infóra. Én a helyükben bejelenteném. És akkor lehetne agyalni, kombinálni a celebrationig. Ott pedig jöhetne az első teaser meg egy-két fotó vagy poszter is esetleg. :)

 

 

 

 

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ajánlom...

 

Mondjuk tegnap este egy olyan hírt is láttam, amitől picit elszállt a lelkesedésem... Nevezetesen Delilah S. Dawson (a Phasma könyv, illetve azon kívül néhány rövidebb történet szerzője) posztolt a twitteren tegnap, hogy talán holnap lesz egy bejelentése (azaz ma)... Úgyhogy lehet csak könyves hírek lesznek ma :para:

Persze az optimista énem azt mondja, hogy a címmel együtt bejelentik a film regényváltozatának szerzőjét is, aki ő lesz :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csalódás. :( Kezd egy kicsit kiábrándító lenni. Tudom, hogy még nincs vége a forgatásnak sem, illetve December még messze van de akkor is. Akkor még várhatunk egy ideig. Február végéig azért csak kiderül már valami...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

Los Angelesben még reggel 9 óra sincs :D

Azt tudom, de több mint két órája írták, hogy reggeli. Jól elhúzodik, erre értettem. Én max. fél óráig szoktam reggelizni nem egész délelőtt. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Azt tudom, de több mint két órája írták, hogy reggeli. Jól elhúzodik, erre értettem. Én max. fél óráig szoktam reggelizni nem egész délelőtt. :D

"De mi lesz a második reggelivel?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.