Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

És ebben a legnagyobb poén az, hogy minden, amit "hibajavításnak" vélnek, az valójában az ep8-ból lett logikusan továbbgondolva. Talán csak a "Rey egy senki" rész az, ami újragondolása az ep8-ban elhangzottaknak, de ez is magyarázható azzal, hogy Kylo nem látott mindent és a maga módján, a maga céljának/felfogásának megfelelően értelmezte a látottakat (ami jellemző a Skywalker-vérvonalra).

Meg Palpatine hirtelen behozása. Ami amúgy tényleg jobban működne, ha a TLJ végén történik

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Yoda József írta:

Meg Palpatine hirtelen behozása. Ami amúgy tényleg jobban működne, ha a TLJ végén történik

Azt sem nevezném javításnak. Nem az ep8 hibája, hogy nincs benne szó Palpatine-ról, vagy ha igen, akkor ugyanakkora hibája ez az ep7-nek is. Palpatine behozása egy új ötlet, mint Grievous megjelenése, hogy Vader Luke apja vagy az, hogy Anakin Skywalker a Kiválasztott, aki egyensúlyt teremt az Erőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
2017. 05. 26. - 14:13, RacerX írta:

Fel nem használt jeleneteket simán beleollózhatnak.

2017. 05. 26. - 15:14, Dzséjt írta:

És hogy? Más filmhez más díszletben felvett, más jelenetet eljátszott, más szövegeket elmondott színésznőt hogy használsz egy másik filmhez? Ez lehetetlen a jelenet alapos átdolgozása nélkül, ostobaság is lenne (eleve már a költségek: mi az olcsóbb, egy le nem forgatott film forgatókönyvét átírni vagy komplett jeleneteket teljesen átdolgozni, hogy illeszkedjenek?) és rendkívül béna húzás is lenne. Ilyenekkel Michael Bay él a filmjeiben, de még ő is csak az akciószekvenciák esetében pár másodperc erejéig.

 

Unalmamban elkezdtem olvasgatni a topicot, aztán rábukkantam arra a részre aminél Leia visszahozását tárgyaltuk.  
Mindenestre a végeredmény jó lett. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt Dzséjt jól benézte, de hát mindenkinek vannak ilyen rejtett gyöngyszemei. :D 

Bár jó érzés cinkelni Dzséjtet a benézéseivel, az igazság az, hogy legalább 80%-ban igaza van, szóval meg kell becsülni a maradékot. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hát ja, bár akkor tényleg nem hittem volna, hogy ezt így meg tudják oldani, vagy pontosabban, inkább abban, hogy hajlandóak lesznek időt és pénzt áldozni erre, és nem az olcsóbb megoldás mellett döntenek. De örülök, hogy Kennedy-ék rámcáfoltak. Remélem, még sok ilyen tévedésem lesz. :):D 

 

17 órával ezelőtt, Donát írta:

Bár jó érzés cinkelni Dzséjtet a benézéseivel, az igazság az, hogy legalább 80%-ban igaza van, szóval meg kell becsülni a maradékot. :D 

Tudtam én, hogy szeretsz te engem. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.