Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nagyon jó kérdés, én se tudom most hirtelen, hogy mire érti. :hmm:

 

Amúgy most nézek egy YT videót, ahol két ember értékeli spoilermentesen a filmet. Az egyik azt mondta, hogy ennek van a legrosszabb scriptje. Nem csak, hogy ignorálja vagy éppen visszacsinálja azt, amit Rian csinált a TLJ -al, hanem a film első 45 perce kb. egy EpVIII újramesélve. :(

A másikuk azt mondta, hogy voltak dolgok, amiket nagyon kedvelt, de összességében nem tudta őket hova tenni, mert a film tempója feszes. :?

Ez érdekes mert spoiler olvasás után nekem pont az tűnt fel hogy ebben a film megpróbálják megmagyarázni és helyre tenni azok a kérdéseket, amik miatt hőbölögtek a fanok.

PL Leia jedi oktatása, vagy a Snoke klónok.

Egyedül a Rey szülei dolog amibe belerúgnak és ami nekem se tetszik. De hát kíváncsi leszek. Holnap nekem is kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttátok a legújabb Mandalorit? Ha nem, akkor ne nyissátok ki ezt:

 

Spoiler

Baby Yoda gyógyított az Erővel :) ismerve a film sztoriját, már nem kérdés, hogy miért pont ma adták le ezt az epizódot.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén, ilyen érzésem nekem is van. Mármint, Abrams és Rian túlságosan eltérő víziókkal rendelkeznek. Az, hogy Rian filmje egyáltalán nem abba az irányba megy, ahogyan Abrams eltervezte, az tény. Maga JJ mondta ki.

 

Így nehéz trilógiát készíteni, hogyha ennyire szabadkezet kapnak az írók. Az egész trilógiát Rian Johnsonnak kellett volna készítenie szvsz. Vagy legalább a befejező részt is, ha már a TLJ-vel a maga irányába terelte a történetet. A TFA meg a TLJ úgy ahogy konzisztens, ha Rian marad, akkor a TROS is konzisztens lenne a TLJ-vel.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Őszintén, ilyen érzésem nekem is van. Mármint, Abrams és Rian túlságosan eltérő víziókkal rendelkeznek. Az, hogy Rian filmje egyáltalán nem abba az irányba megy, ahogyan Abrams eltervezte, az tény. Maga JJ mondta ki.

Igen, az egyik YT videóban volt róla szó, hogy Abrams és Rian két teljesen különböző rendező. Abrams sokkal inkább egy biztonsági figura, aki mer kockáztatni, de a biztonsági területén belül. Rian azonban mer kockáztatni, magát a műfajt, a fanokat teszteli. E két típus nagyon meglátszik egy ilyen trilógiában.

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Így nehéz trilógiát készíteni, hogyha ennyire szabadkezet kapnak az írók. Az egész trilógiát Rian Johnsonnak kellett volna készítenie szvsz. Vagy legalább a befejező részt is, ha már a TLJ-vel a maga irányába terelte a történetet. A TFA meg a TLJ úgy ahogy konzisztens, ha Rian marad, akkor a TROS is konzisztens lenne a TLJ-vel.

Abba bele se merek gondolni, hogyha Colin maradt volna, akkor milyen eredmény született volna a végén. De én annak örültem volna, hogyha:

1. J.J csinálja az egészet

2. Rian csinálja az egészet, vagy legalábbis a TROS rendezését - és írását(?) - is elvégzi. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

2. Rian csinálja az egészet, vagy legalábbis a TROS rendezését - és írását(?) - is elvégzi.

Egyébként nem tudom, hogy mi történt régen, de az első komment ebben a topikban azt írja, hogy: "Rian Johnson írja, Colin Trevorrow rendezi"

 

Tudunk erről valamit, hogy Rian miért szállt ki még a TLJ bemutatója előtt jóval?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Kenobi tábornok írta:

Palpatine tényleg elmondja újra az opera jelenetes mondatát Kylonak, amikor az rákérdez, hogy hogy lehetséges, hogy él? 

Mit? :D The Dark Side of te Force is a pathway to many abilities... ? :D Ezt?

 

Én erről nem hallottam eddig :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Yoda József írta:

Mit? :D The Dark Side of te Force is a pathway to many abilities... ? :D Ezt?

 

Én erről nem hallottam eddig :D

Igen. :D De hogy ez igaz-e, azt nem tudom. Elvileg ez a magyarázata annak, hogy Palpy visszatér. Azt is olvastam, hogy több olyan szöveg is lesz, ami már elhangzott a korábbi filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bírtam ki és beleolvastam a reddit-es beszámolóba. Győzött a kíváncsiság. Vannak benne olyan részek, melyek jók, de két pont nagyon nem tetszik. Két fő várakozásomat kissé rombolja. Elszomorodtam, jó lett volna saga zárásnak az, amit korábban magamban vizionáltam. Meg valahogy az az érzés lett úrrá rajtam, hogy Abrams-en bizony mégis csak győzött a prequel utálat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak azért drukkolok, hogy ennek az egésznek ne Rian Johnson igya meg a levét... ne az legyen a dolgok kicsengése, hogy RJ elb*szta a trilógiát a TLJ-vel, mert lerombolta Abrams sztoriját...

 

Mert ha ez lesz a visszhang, ami elterjed, akkor búcsút inthetünk a Rian-féle SW filmeknek a jövőben... ami miatt én nagyon szomorú leszek, mert szerintem pont hogy az általa képviselt frissességre lenne szüksége most a franchise-nak, amikor valami teljesen újat készülnek alkotni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én most úgy gondolom, hogy a fórumról tudok legalább 3 embert, akit nem fog kielégíteni a film. :(

Te, Revan, meg én? :D szerintem vagyunk többen is.

 

Viszont én megpróbálom tiszteletben tartani a fórum pozitív jellegét, és nem fogok Tarzaan szintre lemenni az Értékelős topikban. Ez csak egy film. Igaz, lehetett volna A FILM is...

 

De akkor is ott van még rengeteg minden jó dolog, ami a Disney nélkül ma nem lenne, ezt ne felejtsük el :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Te, Revan, meg én? :D szerintem vagyunk többen is.

Most így rajtunk kívülre gondolok, pl. tegnapi discord résztvevői. :)

 

Legkorábban lehet már pénteken megtekintem a filmet, legkésőbb szombaton. Addig megpróbálom ezt a "sztorit" emészteni.

 

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Már csak azért drukkolok, hogy ennek az egésznek ne Rian Johnson igya meg a levét... ne az legyen a dolgok kicsengése, hogy RJ elb*szta a trilógiát a TLJ-vel, mert lerombolta Abrams sztoriját...

Eltudom képzelni. :para:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igazak a fentiek, akkor két pont  nagyon nem tetszik.

Sidious visszatérése nincs megmagyarázva. Engem az se zavar, hogy testet ölt. De ezt meg lehetett volna két percben is magyarázni. Mondjuk átteleportálta a lelkét valami Világok közti Világhoz hasonló helyre, ahonnan idővel kijőve újra testet tudott ölteni. A másik Anakin szellemének hiánya. A Saga egyik központi figurája a zárásra csak egy mondatot kap hanggal. Holott Sidious is újra testet ölt. Akkor Anakin erre a végére miért nem lehetett képes? Legalább addig, amíg ő intézi el végleg Sidous-t, és akkor az Egyensúly akkor áll helyre. És a Kiválasztott és a Prófécia is a helyén van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Most így rajtunk kívülre gondolok, pl. tegnapi discord résztvevői. :)

 

Legkorábban lehet már pénteken megtekintem a filmet, legkésőbb szombaton. Addig megpróbálom ezt a "sztorit" emészteni. :para:

Én ma este megyek ötödmagammal... elég vegyes társaságban. A 4 társam közül 3 nagyon nem szerette a TLJ-t, a negyedik összességében elvolt vele. Az egyikük szintén spoileres, vele megtárgyaltam a dolgokat. Neki se tetszik. Sőt, azt mondta, hogy még a TLJ-nél is rosszabbnak hangzik :( De a többiek is látják rajtam, hogy a hétvégi lelkesedésem teljesen oda lett :(

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Te, Revan, meg én? :D szerintem vagyunk többen is.

Csak csendben, mert ha rosszat mondasz bármilyen Star Wars-szal kapcsolatos kontentre akkor ki leszel közösítve...

Ha nem tudtad volna, a Star Wars-szal kapcsolatban minden jó. És bármilyen kritikai észrevétel nemtelen gyalázkodás!

 

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem hiszem el, hogy itt a fórumon lesz olyan, aki maximálisan elégedett lesz a filmmel. Aztán lehet tévedek és isteníteni fogják, ami azért már nekem is meredek lenne. A TLJ megosztó, de itt majdnem mindenki szereti - kisebb-nagyobb hibái ellenére is - de ennél a filmnél valami nagyon félrement a készítőknél. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Mestal írta:

Csak csendben, mert ha rosszat mondasz bármilyen Star Wars-szal kapcsolatos kontentre akkor ki leszel közösítve...

Ha nem tudtad volna, a Star Wars-szal kapcsolatban minden jó. És bármilyen kritikai észrevétel nemtelen gyalázkodás!

 

;)

Szerintem Kargarosz nincs kiközösítve, pedig neki se tetszik a TLJ ;) Itt a Tarzaan-féle szinttel van baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.