Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Marketingduma minden, amit a film előtt mondanak az alkotók. Ezt jó volna megjegyezni ;)

Persze. Egy noname csávó neten irkált kontextus nélküli cucca meg maga a színtiszta elixír. :D Nyugodtan idegeld magad rajuk ha annyira szeretnéd, ebben a kérdésben Bomarral vagyok. Jövőhéten meglátjuk milyen lesz a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Persze. Egy noname csávó neten irkált kontextus nélküli cucca meg maga a színtiszta elixír.

Amiket eddig minden hivatalos képanyag és infó igazolt ;) Ahol olyasmi megeshetett, a film scriptje ebayre felkerült, onnan bármi képes kiszivárogni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem került fel, csak majdnem. ;) 

 

Amúgy akkor most ki ír igazat? Mert van egy halom szivárogtató. Ez a Jedi Paxis a befutó? Aki még egyetlen párbeszédet nem tudott közzétenni, csak jelenetekről beszél? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem került fel, csak majdnem.

De, felkerült. Így jöttek rá ;) Nézd vissza az interjút. Szólt neki valaki, hogy "ugye tudod, hogy ebay-en van valami ami pont úgy néz ki, mint a valódi script"

 

5 perccel korábban, Bomarr írta:

Igen ezaz a JediPraxis aki szerint a fél film újra lett forgatva

Ilyet sosem mondott.

 

A kritikusok pedig kajálni fogják, mert mint űrkalandfilm, nagyon rendben lesz: látványos, akciódús, monumentális. De mint a Skywalker Saga lezárása csalódás lesz - és ez inkább minket fog kiakasztani, nem a kritikusokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Yoda József írta:

Ilyet sosem mondott.

Közzétett egy listát arról hogy miket forgattak újra és tömve volt új meg alternativ jelenetekkel. Többek közt azt is kideritette, hogy Adam Driver is új jeleneteket kapott... úgy hogy az újraforgatások idején Driver egy tök másik filmet csinált.

 

Szerintem az ilyen vaskos ítéletekkel meg tényleg várd ki a filmet. Még úgy is hogy a szent JP aki mindent tud csak valamiért a párbeszédeket meg a részleteket nem az bedobott pár fura ötletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

De, felkerült. Így jöttek rá ;) Nézd vissza az interjút. Szólt neki valaki, hogy "ugye tudod, hogy ebay-en van valami ami pont úgy néz ki, mint a valódi script"

Valóban, felkerült de ahogy írja Bence is, szinte azonnal levették, Szóval JP biztos nem abból szivárogtat.

5 perccel korábban, Yoda József írta:

De mint a Skywalker Saga lezárása csalódás lesz

Neked már biztosan. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Yoda József írta:

De, felkerült. Így jöttek rá ;) Nézd vissza az interjút. Szólt neki valaki, hogy "ugye tudod, hogy ebay-en van valami ami pont úgy néz ki, mint a valódi script"

 

Ilyet sosem mondott.

 

A kritikusok pedig kajálni fogják, mert mint űrkalandfilm, nagyon rendben lesz: látványos, akciódús, monumentális. De mint a Skywalker Saga lezárása csalódás lesz - és ez inkább minket fog kiakasztani, nem a kritikusokat.

Nem tudom te kerested-e meg a TFA kiszivárgott leak-jét...Ha igen akkor emlékszel hogy mennyi mindenben tévedett szintén a JP...hiába volt jó pár dolog igaz, azért olyan dolgok is voltak amik abszolút kimaradtak, vagy totál másképp voltak jelen. Szóval szerintem ezt nem kell előre leírni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JP nem volt kémjelentő a TFA idején. Neki ez volt a debütálása. Majd jövő héten kiderül, hogy mennyire pontos, ha a film fordulatairól van szó. Az biztos, hogy látványosan hiányos a jelentése: a készitők szerint a filmben szó lesz arról hogy Palpatine hogy tér vissza illetve hogy jött létre az Első Rend. A jelentésekben erről egy mukk se esik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Gladosfreeman írta:

Nem tudom te kerested-e meg a TFA kiszivárgott leak-jét...Ha igen akkor emlékszel hogy mennyi mindenben tévedett szintén a JP...hiába volt jó pár dolog igaz, azért olyan dolgok is voltak amik abszolút kimaradtak, vagy totál másképp voltak jelen. Szóval szerintem ezt nem kell előre leírni :D

Hát szerintem meg pont a TFA -nál volt az, hogy már májusban tudni lehetett a történet vázát. A TLJ azonban más volt. Ott Rianék valamit nagyon jól csináltak. Ami a vicces, hogy a GoT készítői tanácsot kértek Riantől, amikor az utolsó évadon dolgoztak. Na, mindenki tudja, hogy a 8. évados leakek mennyire jöttek be. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Valóban, felkerült de ahogy írja Bence is, szinte azonnal levették, Szóval JP biztos nem abból szivárogtat.

Neked már biztosan. :) 

Nem is azt mondtam, hogy abból szivárogtat. Hanem azt, hogy amelyik produkciónál ilyen biztonsági hibát képesek elkövetni, onnan bármi képes kiszivárogni.

 

Csalódás pedig akkor lesz, HA igazak a leakek. Ha meg nem, akkor kellemes meglepetés lesz :) Ha hiszed, ha nem, még mindig kib*szottul várom a filmet :D

 

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Na, mindenki tudja, hogy a 8. évados leakek mennyire jöttek be.

100%-ig, szóval nem nagyon tanultak semmit Riantól

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Yoda József tudom, hogy várod, de hidd el úgyis a megvalósítás fogja eldönteni és az, hogy beilleszthető-e mind az amit látunk az SW univerzumba. Tágítani biztos tovább fogja. Szénné fogjuk analizálni, szóval készíts be sok kávét majd. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

100%-ig, szóval nem nagyon tanultak semmit Riantól

Ennek az ellenkezője igaz: az évad előtt kijött kémjelentések totál kamuk voltak. Csak akkor jöttek igazi kémjelentések amikor a sorozat-részeket már megkellett osztani a társ-cégekkel. Az adott részekről a megbizható kémjelentések nem sokkal a bemutatásuk előtt derült ki. Addig tényleg eltudták titkolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

@Yoda József tudom, hogy várod, de hidd el úgyis a megvalósítás fogja eldönteni és az, hogy beilleszthető-e mind az amit látunk az SW univerzumba. Tágítani biztos tovább fogja. Szénné fogjuk analizálni, szóval készíts be sok kávét majd. ;) 

Nekem most a záróvizsga az első, szóval nem állítom, hogy nagyon aktív leszek december második felében, de az első véleményt én fogom írni az Értékeld a filmet topikba, ebben biztos lehetsz ;) (hiszen én végzek a filmmel leghamarabb a fórumról)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Gladosfreeman írta:

Előre is sok sikert a vizsgádhoz!

Köszi :)

 

Egyébként a MarvelLeaks-en is utálták az Endgame-nek a leakjeit egyöntetűen, aztán amikor kijött a film, annak ellenére, hogy beigazolódtak, tudjuk, hogy milyen sikeres lett... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem került fel, csak majdnem. ;) 

 

Amúgy akkor most ki ír igazat? Mert van egy halom szivárogtató. Ez a Jedi Paxis a befutó? Aki még egyetlen párbeszédet nem tudott közzétenni, csak jelenetekről beszél? 

A jelenetek sorrendjét nem ismerjük.

Nem tudjuk, melyik jelenet forcetime, vagy látomás.

Nem ismerjük a párbeszédeket.

Drivert alig-alig csepegtetik, holott a fél világ rákattant a karakterére. 

Amikor végre megjelenik, titkolózik, nyilván, mert nem akar spoilerezni. 

Én még mindig reménykedem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Camee félreértettél szerintem. Szeretem a keresztvasas fénykardot, csak arra próbáltam célozni, hogy milyen hitetlenkedő és negatív fogadtatása volt például itt is, mikor az első homályos kép megjelent róla.

Épp arra hivatott rámutatni a hozzászólás, hogy ami kezdetben parának tűnik, az végeredményben full elfogatható is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, újra életjelet adott magáról JP! Azt mondja, hogy olyanoktól kapott most infókat, akik látták a filmet az elmúlt napokban. Itt van az írása:

 

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/e8tl0v/the_rise_of_skywalker_last_minute_details/

 

Egyelőre nem olvastam bele... nagyon nagy pedig a kísértés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Na, újra életjelet adott magáról JP! Azt mondja, hogy olyanoktól kapott most infókat, akik látták a filmet az elmúlt napokban. Itt van az írása:

 

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/e8tl0v/the_rise_of_skywalker_last_minute_details/

 

Egyelőre nem olvastam bele... nagyon nagy pedig a kísértés...

Én is csak be-benézek ide alkalomadtán félszemmel, nagy a kísértés, de megállom, nagy nehezen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bírtam ki... :D átfutottam és beleolvastam pár sarkalatos pontba :D vannak változások a korábbi leírásához képest, de a sztori nagy vonalakban ugyanez. Rey továbbra is Palpatine, továbbra is ő az, aki végez Sheev-vel. Ugyanakkor arra a kérdésre, hogy most akkor Palpi hogy van életben, ezt írta:

 

"It is pretty ambiguous. He's not really alive. It's pretty horrific in that he's basically a corpse-puppet on some sort of rigging, but he's able to speak through the body via his spirit. He's also "all the souls of the past Sith" in the body. Eventually, he manages to restore life to the body though. I can't recall if they directly mention how the body was still intact, but it was a sort of, horror-mad-scientist lab, so it might not be his original."

 

Kylo kimászik a gödörből, amibe Palpi beleküldte, azonban Rey Palpatine legyőzése után gyakorlatilag "halott" lesz, és Kylo az utolsó erejét arra használja fel, hogy megmentse a lányt a haláltól. Csók is lesz kettejük között, majd Kylo megmurdel :D - ennek így nagyon fanfiction szaga van :D

 

Anakin viszont EGYÁLTALÁN nincs benne a filmben :( - ha ez igaz, akkor elég gáz.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem bírtam ki... :D átfutottam és beleolvastam pár sarkalatos pontba :D vannak változások a korábbi leírásához képest, de a sztori nagy vonalakban ugyanez. Rey továbbra is Palpatine, továbbra is ő az, aki végez Sheev-vel. Ugyanakkor arra a kérdésre, hogy most akkor Palpi hogy van életben, ezt írta:

 

"It is pretty ambiguous. He's not really alive. It's pretty horrific in that he's basically a corpse-puppet on some sort of rigging, but he's able to speak through the body via his spirit. He's also "all the souls of the past Sith" in the body. Eventually, he manages to restore life to the body though. I can't recall if they directly mention how the body was still intact, but it was a sort of, horror-mad-scientist lab, so it might not be his original."

 

Kylo kimászik a gödörből, amibe Palpi beleküldte, azonban Rey Palpatine legyőzése után gyakorlatilag "halott" lesz, és Kylo az utolsó erejét arra használja fel, hogy megmentse a lányt a haláltól. Csók is lesz kettejük között, majd Kylo megmurdel :D

 

Anakin viszont EGYÁLTALÁN nincs benne a filmben :( - ha ez igaz, akkor elég gáz.

Remélem nem igaz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Az egyik nekem is Anakin NEM szerepeltetése lenne. A másik Ben halála... Értem én, hogy a Skywalkerek története tragikus de lehetett volna Happy End a vége, főleg amennyiben tényleg elcsattan az a csók. 

Még Mace Windu hangja is belefért a filmbe, de Anakinnak a hangja sem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

It's unfair! :D De tényleg. Azért mégiscsak a Kiválasztott volt. Lucas is azt mondta, hogy ez a sztori Anakin sztorija... Imádom az új karaktereket és azt megértem, hogy ez egy új generáció, új hősök kellenek. Viszont ez nekem csalódás, mert ez egy picit tiszteletlen lenne azzal, akiről szólt ez az egész. És ha Rey tényleg egy Palpatine, akkor miért Skywalker-Saga? Azért megvárom a filmet még mielőtt ítélkezem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.