Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Sajnos igen.

Én sem gondoltam arra, hogy elsőként legyen megírva. Viszont egy váz nélkül elég nehéz megcsinálni egy trilógiát. Mondjuk az durva, hogy Kylo sorsa tényleg ez, akkor Adam ennyi éven keresztül mit gondolhatott? :hmm:

 

Ben megváltásának én örülök amúgy, csak annak nem, hogy ha már megváltják, akkor miért pazarolják el a karakterét... The Rise of Skywalker... a Skywalkerek felemelkedéséről kéne, hogy szóljon a film. Erre az utolsó Skywalker meghal, Rey Palpatine pedig felveszi a Skywalkerek nevét... a Palpatine-család lényegében ellopja a Skywalker-család örökségét :lol:

 

Ennyi, Palpatine az igazi győztes :lol::cry: ez nem is Skywalker Saga, hanem Palpatine Saga

Szerkesztve: - Yoda József
  • Nagyon tetszik 1
  • Szomorú 2
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami sajnálatos, hogy ennyire tojnak az előzményekre. Már az szomorító, hogy az eddigi footage videók, ahol "nosztalgiáztak", ott 1-2 jeleneten kívül csak az OT/ST kettős volt. Anakin kuka, a kiválasztott nem is számít. Hát kösz...

És itt meg meghal Leia, amely valszeg CGI -al lesz megoldva, nem gondolom, hogy egy ilyen jelenet szerepelt volna akár a TFA -ban vagy a TLJ -ben. Bár a TLJ ágyjeleneteit áttudják alakítani. De hogy még Kylo is meghal. Mondjuk nem is az zavar engemet se, hogy meghal, hanem az, hogy kvázi a film második felében - amikor visszatér a jó oldalra - egy mondatot se szól. WTF??? De még ez is kisebb baj. Ami aggaszt... az maga Palpi. Nélküle működött valamennyire ez a trilógia, de azzal, hogy behozták, a régi részeket köpik szembe. A ROTJ végét is. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Yoda József írta:

Ennyi, Palpatine az igazi győztes :lol::cry: ez nem is Skywalker Saga, hanem Palpatine Saga

Ebben az olvasatban.

Viszont lesz aki azt mondja majd erre, hogy csupán a DEU-ban (Disney Expanded Universe) ért máshogy véget a sztori... ;)

De ne temessük a RoTS-ot előre, lehet hogy a tálalás és a dialógusok sokat hozzáadnak majd, és idővel máshogy gondolunk az egészre.

 

Kylora nagyon kiváncsi vagyok. Imádom és ezen semmi sem tud változtatni. Az egyik legjobb karakter (ha nem a legjobb) mind a 9 részt ideértve! <3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha szegény Kylo sorsa tényleg az, hogy a levegőbe szublimál, akkor elég unhappy endingre végződik a saga... :(

Bírtam volna még nézni a jövőben egy öreg Kylo Renről szóló SW mozit is... De ha így akarta az Univerzum, hát legyen.

(Végül is azt is el tudom viselni, ha egy későbbi SW filmben előveszik force ghostként.)

Holnap megyek moziba!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Mestal írta:

De ne temessük a RoTS-ot előre, lehet hogy a tálalás és a dialógusok sokat hozzáadnak majd, és idővel máshogy gondolunk az egészre.

Hát a végkimenetelen a tálalás és a dialógus nem fog segíteni. :para:

 

Szóval akkor Kylo nem never to be seen again lesz, hanem a little bit seen then never again lesz. ó Jesszus...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

És kb. ennyi. :(

Ööö, de ha Palpatine meg se halt, akkor Anakin hogyan teremtett egyensúlyt az Erőben? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagy részével meg tudok majd birkózni de ezt a Rey Palpit nem tudom feldolgozni.

JJ úgy néz ki arra törekedett, hogy helyrehozza az előző rész "hibáit", tehát lesz jelenet hogy Leia harcolni tanul, illetve Snoke klónok, de azért csak belerúg még egyet azért is, és Rey szülei mégsem senkik. Jajjj.

Amúgy annyira nem vészes, sok múlik majd a körítésen. Meglátjuk. Már nincs vissza sok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Palpinak kevés ráhatása volt a galaxisra a ROTJ után, akkor az egyensúlyra sem lehetett hatással. Mármint ha az egyensúly az az állapot, ami egy rezsim elnyomása, vagy egy háború nélkül van a Galaxisban. Nincs halál, pusztítás, bolygók felzabálása a birodalmi gépezet által, etc..

Vagy: Kylo a kiválasztott, és Anakin mégsem hozott egyensúlyt:lol2:

Szerkesztve: - starwarsfan1113
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, kudar írta:

Ha lesz esetleg a teljes történetről leírás, nem csak a végéről, azt is bemásolhatná valaki. :)

Keresd vissza novemberi fordításom, egészítsd ki az elején lévő Snoke-os infóval, meg a film végi "Ben kimászik a gödörből, és feléleszti Reyt" dologgal, és ott is van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bence1997 írta:

Most hallgatom a fiúkat discordon... és eskü, nagyon sajnálom őket. :(

Én is... ilyenkor döbbenek rá, hogy némely rajongónak mennyivel jobb ötletei vannak, mint a készítőknek :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Azért az a "Disrespects TLJ" nagyon fáj nekem... :( A ROTJ-like meg a familiar címszók meg egyenesen... De legalább Daisyt pozitívan emlegetik. :D

Hát gondolom a szüleid senkikre gondolnak... Ezt én sem értem miért kellett de hát ez van.

 

A ROTJra kitérve meg...Te nem láttad az előző két részt? :D Hogy azok is totál ugyanolyanok mint a 4 és az 5? :D Nem tudom mit kell ezen még meglepődni. Így kell elfogadni és szeretni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, kudar írta:

Hát gondolom a szüleid senkikre gondolnak... Ezt én sem értem miért kellett de hát ez van.

Hogy tartozzon valakihez. Hiszen a SW univerzumában még a sarki k*rvának is tartoznia kell egy nagy dinasztiához. :P

21 perccel korábban, kudar írta:

A ROTJra kitérve meg...Te nem láttad az előző két részt? :D Hogy azok is totál ugyanolyanok mint a 4 és az 5? :D Nem tudom mit kell ezen még meglepődni. Így kell elfogadni és szeretni.

Hát, én komolyan ezt már elengedem. :D

 

Amúgy visszakerestem a tippelt filmcímeket, amiket még anno mi tippeltünk. Az enyém "The Bloodline Ends" volt. Hát körítésügyileg eltaláltam: tényleg kihal a Skywalker vérvonal. :glasses:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hogy tartozzon valakihez. Hiszen a SW univerzumában még a sarki k*rvának is tartoznia kell egy nagy dinasztiához. :P

Hát, én komolyan ezt már elengedem. :D

 

Amúgy visszakerestem a tippelt filmcímeket, amiket még anno mi tippeltünk. Az enyém "The Bloodline Ends" volt. Hát körítésügyileg eltaláltam: tényleg kihal a Skywalker vérvonal. :glasses:

Majd a 10. részben kiderül hogy Kylo egyetlen csókkal erőtermékenyítést végzett Rey-en aki megszüli majd az első SuperJedit, aki egy komolyabb nézéssel felrobbantja majd a 4. halálcsillagot (2. Starkiller baset) :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, kudar írta:

Majd a 10. részben kiderül hogy Kylo egyetlen csókkal erőtermékenyítést végzett Rey-en aki megszüli majd az első SuperJedit, aki egy komolyabb nézéssel felrobbantja majd a 4. halálcsillagot (2. Starkiller baset) :D:D

Ha Abrams írja azt is, simán

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Olvastam az ign-es kritikát. Mintha nem is azt a filmet látták volna, amit mi olvastunk...

 

Van remény? :D

Először nézzük meg a filmet, aztán mondjunk kritikát. Én csak 30-án látom majd val.szeg., szóval kivárok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, kudar írta:

Ezt most mire értheti?

Nagyon jó kérdés, én se tudom most hirtelen, hogy mire érti. :hmm:

 

Amúgy most nézek egy YT videót, ahol két ember értékeli spoilermentesen a filmet. Az egyik azt mondta, hogy ennek van a legrosszabb scriptje. Nem csak, hogy ignorálja vagy éppen visszacsinálja azt, amit Rian csinált a TLJ -al, hanem a film első 45 perce kb. egy EpVIII újramesélve. :(

A másikuk azt mondta, hogy voltak dolgok, amiket nagyon kedvelt, de összességében nem tudta őket hova tenni, mert a film tempója feszes. :?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.