Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Az az "elhagyott majd ebay felkerült forgatókönyv" mondjon bárki bármit, szerintem továbbra is kamu.

 

Senki nem emlékszik erre?

https://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/star-wars-force-awakens-jj-5935578

Star Wars director JJ Abrams is so strict on security for the new movie The Force Awakens he banned actors from taking their scripts home, leaving them limited time to learn their lines.

 

Abrams has hired his best friend, actor Greg Grunberg for a role. And Greg said: “We got our script pages, only the scenes that we were in. Not even what was being shot that day.

 

It was all on red paper so we couldn’t copy it or take a picture of it. And then we had to give the script pages back at the end of the day. And we didn’t get them the day before to take them home and learn them — Carrie Fisher and I were talking about it several times, like, ‘This is crazy. An actor does not get to prepare on this movie’.

 

Most meg:

- mindenki megkapta a teljes forgatókönyvet?

- nemcsak, hogy ezúttal megkapták, de még haza is vihették?

- senkinek sem kellett visszaadnia azt a nap végén?

- a Disney meg ahelyett, hogy beperelné az illetőt, aki feltette az ebay-re, inkább kicsengeti a pénzt egy illegálisan felkerült forgatókönyvért, ami ráadásul a saját tulajdona?

- a forgatókönyv eltulajdonítója nemcsak, hogy büntetlen maradt, de még ki is fizették?

- se egy fénykép az állítólagos forgatókönyvről, de még az ebay-es aukcióról sincs?

 

Hát hogyne.

 

 

Ezt meg itt hagyom:

"...anyone can choose his own families".

 

"I'm Rey. Rey Skywalker."

20191210v00r28f5y.jpeg

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerk.:

@Yoda József Azután vettem csak észre, hogy bemásoltam. :facepalm:

 

Valaki törölné ezt a kommentet? Köszönöm.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Néha kétszer is bekerülhet valami, volt már rá példa, szóval nem akkora baj ez. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Jedi Paxis frissített hírei:

 

Ugyanezt raktam be ide tegnap ;) erre írtam, hogy ismerve az OST címeket, és meghallgatva azt, már semmi kétségem nincs afelől, hogy ez lesz a sztori...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö... a német Burger King-esek ritka nagy parasztok. Ebben a kis reklámban a JP-féle spoilerek olvashatók/hallhatók. És nem, ez nem hivatalos anyag, a Disney nem áll szerződésben a Burger Kinggel, a Star Wars szó ki is van sípolva a videóból. (minden németül van amúgy)

 

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Yoda József írta:

Ööö... a német Burger King-esek ritka nagy parasztok. Ebben a kis reklámban a JP-féle spoilerek olvashatók/hallhatók. És nem, ez nem hivatalos anyag, a Disney nem áll szerződésben a Burger Kinggel, a Star Wars szó ki is van sípolva a videóból. (minden németül van amúgy)

 

 

Ha nem állnak szerződésben, akkor ebből per lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Süni írta:

Ha nem állnak szerződésben, akkor ebből per lesz.

Jogilag lehet, hogy védhető, mert az írások nem tartalmaznak neveket. Az egyik pl. valami olyasmi, hogy "a fiatal kardvívó leány szüleit meggyilkolták a sötét csuklyás főgonosz parancsára"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Jogilag lehet, hogy védhető, mert az írások nem tartalmaznak neveket. Az egyik pl. valami olyasmi, hogy "a fiatal kardvívó leány szüleit meggyilkolták a sötét csuklyás főgonosz parancsára"

Védhetetlen.

Nem a leak-ek felhasználásával van baj. A mechandising-jogokkal éltek vissza, ha nincs szerződésük.

/Abban a mókás esetben, ha mégis lenne szerződésük, mert miért ne lehetne, akkor minden idők legzseniálisabb marketinges félrevezetésének vagyunk tanúi. JJ schlägt zurück?/ 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Süni írta:

Nem a leak-ek felhasználásával van baj. A mechandising-jogokkal éltek vissza, ha nincs szerződésük.

A videóban semmilyen Star Wars-hoz kapcsolódó dolog nincsen megemlítve név szerint, a Star Wars név pedig ki van sípolva, amikor elhangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ööö... a német Burger King-esek ritka nagy parasztok. Ebben a kis reklámban a JP-féle spoilerek olvashatók/hallhatók. És nem, ez nem hivatalos anyag, a Disney nem áll szerződésben a Burger Kinggel, a Star Wars szó ki is van sípolva a videóból. (minden németül van amúgy)

 

 

What the actual f*ck..?:?:?:shocked:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Hmm.:hmm:

 

Igazából ez a legújabb clip bennem pont reményt ébresztett. JP állítólagos forrása aki látta a filmet, említést sem tesz Vader és Snoke hangjáról... meg azt állítja, hogy Anakin egyáltalán nincs benne a filmben... hát kérem, Vader akkor kicsoda? ;)

 

A helyet ahol Palpi van, azt is valami laboratóriumnak írja le, a clipből nekem meg Sith Templom hangulata van, tisztára mint Korriban vagy Malachor, csak még sötétebb, még Sith-esebb.

 

Még mindig reménykedem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

Jött egy új klip a filmből, ami elég spoileres, ezért csak saját felelősségre nézzétek meg!

 

 

Tomcsi, ez nagyon mótvá'! :D

 

Baromi hangulatos és vészjósló, vérbeli Sith hangulatú az egész egyébként! Spoileresként nem bántam ezt a kis vidit, sőt, nagyon felhájpolódtam tőle :D:rock::yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

Jött egy új klip a filmből, ami elég spoileres, ezért csak saját felelősségre nézzétek meg!

Tomcsi, már egy napja erről beszélünk a spoilermentes topikban. :D

 

Amúgy mostmár én is ráhangolódtam erre a jelenetecskére. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval most volt a Rise of Skywalker event a Fortniteban, ahol egy új jelenetet láthattunk a filmből. Illetve a végén Palpi bácsi is beszélt egy kicsit.. 

At last the work of generations of complete. The great error is corrected. The day of victory is at hand. The day of Revenge. The day of the Sith

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi volt srácok! Nem tudom van-e itt még valaki, vagy maradtok-e még, de a mai vörös szőnyeges premierrel itt hagyom a spoileres topikot, mától nem hozok nektek több szivárgást és hasonlókat úgy, ahogy az elmúlt 2 hónapban :) Már a VD-s leak-eket se nagyon olvastam el. Akik itt maradnak és esetleg elolvassák majd a feltehetőleg holnap kiszivárgó valódi sztorit, tőlük egy olyan szívességet kérnék, hogy a spoilermentes topikba lehetőleg konkrét spoiler nélkül, írjátok le, hogy mennyire tetszik a történet! :)

 

Szerdáig minden jót, és az Erő legyen veletek! :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Ennyi volt srácok! Nem tudom van-e itt még valaki, vagy maradtok-e még, de a mai vörös szőnyeges premierrel itt hagyom a spoileres topikot, mától nem hozok nektek több szivárgást és hasonlókat úgy, ahogy az elmúlt 2 hónapban :) Már a VD-s leak-eket se nagyon olvastam el. Akik itt maradnak és esetleg elolvassák majd a feltehetőleg holnap kiszivárgó valódi sztorit, tőlük egy olyan szívességet kérnék, hogy a spoilermentes topikba lehetőleg konkrét spoiler nélkül, írjátok le, hogy mennyire tetszik a történet! :)

 

Szerdáig minden jót, és az Erő legyen veletek! :)

Én is csak be-beolvasok ide, de kiszivárgott tartalmát semmit. Az első spoilermentes reakciókra viszont kíváncsi leszek... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.