Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

2019. 11. 25. - 20:14, Yoda József írta:

Azért egy BTS videót megnéznék a pillanatról, amikor kiderült, hogy ottmaradt :D Lehetett ott anyázás meg egyéb kifejezések rendesen :D

 

Ennek a történetnek már 3 különböző változata létezik, szóval nagy valószínűséggel kamu.

Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki ne lenne tisztában mi a különbség valakinek a háza és egy hotelszoba között.

 

 

"The Star Wars director explained on Good Morning America that the script for the upcoming film was posted on E-bay after it was discovered by a cleaner at one of the actor’s houses."

https://www.nme.com/news/j-j-abrams-reveals-rise-skywalker-script-leaked-online-actor-left-bed-2571827

 

"One of our actors, I won’t say which one — I want to, but I won’t — left it under their bed and it was found by someone who was cleaning their place,"

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/star-wars-how-a-legit-rise-skywalker-script-ended-up-ebay-1257828

 

"The director told Good Morning America on Monday that one of the actors on the show left their script under the bed in their hotel room."

https://ew.com/movies/2019/11/25/jj-abrams-rise-of-skywalker-script-leaked/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, HeirToGrievous írta:

 

Ennek a történetnek már 3 különböző változata létezik, szóval nagy valószínűséggel kamu.

Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki ne lenne tisztában mi a különbség valakinek a háza és egy hotelszoba között.

 

 

"The Star Wars director explained on Good Morning America that the script for the upcoming film was posted on E-bay after it was discovered by a cleaner at one of the actor’s houses."

https://www.nme.com/news/j-j-abrams-reveals-rise-skywalker-script-leaked-online-actor-left-bed-2571827

 

"One of our actors, I won’t say which one — I want to, but I won’t — left it under their bed and it was found by someone who was cleaning their place,"

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/star-wars-how-a-legit-rise-skywalker-script-ended-up-ebay-1257828

 

"The director told Good Morning America on Monday that one of the actors on the show left their script under the bed in their hotel room."

https://ew.com/movies/2019/11/25/jj-abrams-rise-of-skywalker-script-leaked/

 

Az, hogy egyes újságírók hogyan ferdítik és facsarják ki a sztorit, teljesen mellékes. Egyébként a fenti cikkekben egyedül a Hollywood Reporter idézi Abramst pontosan. "Their place"-t mondott, ami valóban jelentheti valakinek a saját házát, de egy hotelszobát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb infók Ochi-ról: https://makingstarwars.net/2019/11/examining-ochi-from-star-wars-the-rise-of-skywalker-the-skeleton-key-to-episode-ix-spoilers/

 

Továbbra is aggasztó a Rey Palpatine elmélet...

 

Remélem hogy nagyon tévednek ezzel kapcsolatban, ez a leak-ek közül a legkatyvaszosabb

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Rey pedig láthatóan meg van zavarodva, mintha nem látna senkit csak hallana. Lesz itt kavar rendesen. 

Vagy ez az a jelenet, amikor Palpi a villámaival az égbe csap és megbénítja az Ellenállás hajóit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új spot újabb szivárgásokat igazolt:

  • Rey tönkreteszi Kylo hajóját Ahch-to-n
  • Hatalmas "lebegő kocka" Exogolon

 

Kezdek aggódni...

 

Még egy utolsó mentsvár amibe bele tudok kapaszkodni, az az, hogy JediPaxis talán csak ezeket a promóciós anyagokat ismeri töviről hegyire, és azokból rakta össze a sztorit... De kb. minden egyes spot után egyre jobban aggódok, hogy a többi része is igaz... :(

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból amit a szinészek nyilatkoztak (pl. hogy milyen fontos lesz a Rey-Kylo viszony meg hogy épitkeznek ilyen szempontból az ep.8-ra) semmi nem volt JediPraxis leirásában. Szerintem mostanra elég világos hogy mégha sokat is tudott JediPraxis láthatóan rengeteg dolog van amiről fogalma sincs. Például hogy a szereplők mit miért csinálnak meg milyen interakcióik vannak. Engem az utóbbi hetek pont hogy megnyugtattak. Szerintem rengeteg meglepetés vár minket a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már kezdem elhinni, hogy Rey mesterségesen létrehozott egyed, és legalább kettő van belőle. :D Őrültség, de akkor hogy lehet Dark Rey? Lehet, hogy Dark Rey lesz Palpatine "leszármazottja" :D A minap mondta JJ, hogy a ROTS színház jelenete, konkrétan Plaguies története a kedvenc a prequelben. Véletlen lenne? Nagy összegben fogadnék, hogy Palpatine visszatérése nagyban támaszkodik arra a beszélgetésre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak 3 dolgot kérek, hogy ne legyen igaz:

  • Palpatine túlélte fizikailag is a ROTJ-t... ez egész egyszerűen a legötlettelenebb módja a visszahozásának, ennél még a klónozás is jobb
  • Rey Palpatine... a három közül ezzel van a legkevesebb probléma, csak egyszerűen furcsa belegondolni, hogy Palpi utódokat nemzett egy nővel biológiailag... :D de ha ez így lesz, végülis én elfogadom... de ha már mindenképpen Palpihoz akarják kötni, akkor inkább legyen a teremtménye
  • Kylo béna halála, ezt nem kell részleteznem
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még Boyega se tudja mi lesz a vége, nehogy már ilyen szivárogtatók hónapokkal ezelőtt ezt így konkrétan leírják. :) Az előbb említett úriember azt is mondta, hogy volt utó-forgatás, és több lehetséges kimenetel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Abból amit a szinészek nyilatkoztak (pl. hogy milyen fontos lesz a Rey-Kylo viszony meg hogy épitkeznek ilyen szempontból az ep.8-ra) semmi nem volt JediPraxis leirásában.

Azért azt nem árt figyelembe venni, hogy az interjúik is a marketing része. Amit a film megjelenése előtt mondanak a színészek és alkotók, sosem érdemes készpénznek venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Vagy ez az a jelenet, amikor Palpi a villámaival az égbe csap és megbénítja az Ellenállás hajóit :D

A felfelé csapó villám szerepel a végső előzetesben.

1:53-1:55 között, lassítva jól kivehető.

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én már kezdem elhinni, hogy Rey mesterségesen létrehozott egyed, és legalább kettő van belőle. :D Őrültség, de akkor hogy lehet Dark Rey? Lehet, hogy Dark Rey lesz Palpatine "leszármazottja" :D A minap mondta JJ, hogy a ROTS színház jelenete, konkrétan Plaguies története a kedvenc a prequelben. Véletlen lenne? Nagy összegben fogadnék, hogy Palpatine visszatérése nagyban támaszkodik arra a beszélgetésre. 

Látomás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

A felfelé csapó villám szerepel a végső előzetesben.

A villámok többsége a valóságban is lentről felfelé tart ;) azok nem Palpi villámai. Ráadásul miért villámozná a semmit? :D

 

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csak mert kiadják master replikában azt a kardot. Egy látomásban szereplő kardot fura így kiadni.

Az, hogy kiadják, még nem feltétlen jelenti azt, hogy a kard többet szerepel a filmben egy 30-40 mp-es látomásnál

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csak mert kiadják master replikában azt a kardot. Egy látomásban szereplő kardot fura így kiadni. :) 

A "Vader maszkos Luke-ról" is csináltak egy figurát az V. rész alapján, és az is csak egy látomás volt.

maxresdefault.jpg

11 perccel korábban, Yoda József írta:

A villámok többsége a valóságban is lentről felfelé tart ;) azok nem Palpi villámai. Ráadásul miért villámozná a semmit? :D

:nana: Csak úgy tűnik, mintha a semmit.

De mi van, ha az Ellenállás hajói feljebb vannak, csak éppenséggel nem látszanak az előzetesben? 

 

Másik lehetőség: majd szétveti az ideg, és így vezeti le a felesleges feszültséget. :D

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mert ha látomás akkor nem igazi? :D Végül is kiadhatják persze, és meg is venném ha lenne annyi pénzem ami most nincs. :P 

Hát amit eladnak, az nyilván igazi :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, elég nagy volt mostanáig a csönd a leak-ek háza táján, de most itt egy (már ha igaz) egy gigaleak: SNOKE! Szóval a cím alapján Snoke-kal kapcsolatban is kapunk választ pár kérdésre... A cikket nem mertem elolvasni, de itthagyom az érdeklődőknek :D bár lehet én se bírom sokáig és beleolvasok!

 

https://makingstarwars.net/2019/12/exclusive-how-star-wars-the-rise-of-skywalker-answers-the-final-mystery-of-snoke/

 

Szerk: nem bírtam ki, elolvastam ezt is :D hát nem tudom, az is lehet, hogy marhaság.

 

Szóval Snoke egy Palpatine által létrehozott klón volt és több is van belőle, legalábbis Kylo Exogolon több Snoke-testet is talál lombikokban... Elég bizarrul hangzik. Azt nem írja, hogy kinek a klónja Snoke, csak azt, hogy Palpatine hozta létre őt.

 

Ami furcsa a cikkben, hogy 2 ponton is ellentmond JediPaxis leírásának:

1. Ward azt állítja, hogy a film azzal kezdődik, hogy Kylo landol Exogolon, JP leírása szerint nem ez a nyitójelenet, hanem amikor a csillagromboló kiemelkedik a föld alól.

2. Ward azt állítja, hogy Sidious arra utasítja Kylo-t, hogy ölje meg Reyt! Ellenben JP leírásában csak arra kéri, hogy hozza elé őt, ráadásul ugye az ő változatában a végjátékban Rey-re és Kylo-ra van szüksége Sidiousnak ahhoz, hogy "megfiatalítsa" magát.

 

Nos, valamelyikük téved :D remélem inkább JP, mert ez sokmindent megváltoztathat.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, luke19 írta:

Ward szerint a Wayfinder már Kylo-nál lesz a film elején. Ha jól emlékszem a JP féle leakben nem így volt ez se

Igen. Ezt mondjuk sajnálnám, ha a Wayfinder megszerzését kivágták volna...

 

Na most van egy olyan érzésem, hogy egy rakás jelenet ami a trailerekben, TV spotokban van, benne se lesz a filmben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Redditen nagyon elszaladt egyesek fantáziája :D olyanokat írnak, hogy lehet Palpi a halott mesterét, Plagueist klónoztatta, és így készült Snoke, a bábja :D Mondjuk ilyet simán kinéznék Palpiból

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Yoda József írta:

Redditen nagyon elszaladt egyesek fantáziája :D olyanokat írnak, hogy lehet Palpi a halott mesterét, Plagueist klónoztatta, és így készült Snoke, a bábja :D Mondjuk ilyet simán kinéznék Palpiból

Remélem ez tényleg megmarad a rajongói fantázia keretei között... Palpi esetleges klónozásánál is már jelentősen kileng a hülyeség-barométerem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Na, elég nagy volt mostanáig a csönd a leak-ek háza táján, de most itt egy (már ha igaz) egy gigaleak: SNOKE! Szóval a cím alapján Snoke-kal kapcsolatban is kapunk választ pár kérdésre... A cikket nem mertem elolvasni, de itthagyom az érdeklődőknek :D bár lehet én se bírom sokáig és beleolvasok!

 

https://makingstarwars.net/2019/12/exclusive-how-star-wars-the-rise-of-skywalker-answers-the-final-mystery-of-snoke/

 

Szerk: nem bírtam ki, elolvastam ezt is :D hát nem tudom, az is lehet, hogy marhaság.

 

Szóval Snoke egy Palpatine által létrehozott klón volt és több is van belőle, legalábbis Kylo Exogolon több Snoke-testet is talál lombikokban... Elég bizarrul hangzik. Azt nem írja, hogy kinek a klónja Snoke, csak azt, hogy Palpatine hozta létre őt.

 

Ami furcsa a cikkben, hogy 2 ponton is ellentmond JediPaxis leírásának:

1. Ward azt állítja, hogy a film azzal kezdődik, hogy Kylo landol Exogolon, JP leírása szerint nem ez a nyitójelenet, hanem amikor a csillagromboló kiemelkedik a föld alól.

2. Ward azt állítja, hogy Sidious arra utasítja Kylo-t, hogy ölje meg Reyt! Ellenben JP leírásában csak arra kéri, hogy hozza elé őt, ráadásul ugye az ő változatában a végjátékban Rey-re és Kylo-ra van szüksége Sidiousnak ahhoz, hogy "megfiatalítsa" magát.

 

Nos, valamelyikük téved :D remélem inkább JP, mert ez sokmindent megváltoztathat.

Erről a két grafománról az óvodáskori énem jut eszembe.

 

Volt, hogy versenyeztünk, ki a legynagyobb hantás a hátulgombolósok között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.