Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Fulcrum írta:

Látva a trailer és olvasva JediPaxis írásait azt kell hogy mondja hogy nagy vonalakban az lesz a story amit leírt. 

Én nem olvasom ezeket már régóta. Meglátásod szerint, spoilermentesen, jó lesz? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak önmagában nézem a filmet a válasz igen. Bár sok dolog még magyarázatra szorul ami még sokat ronthat/javíthat a filmen (és a teljes ST-n) de elég mozgalmasnak tűnik sok utalással az egész sagára. 

Ha már mint trilógia és saga záró darabja ként nézem az már nehezebb kérdés. Ha valóban ide fut ki a történet, számomra akkor az egész ST egy csalódás lesz. Szép lezárást add a sagának de viszont nagyon erőltetett és izzadság szagú a teljes 3 film cselekménye így egyben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Fulcrum írta:

Látva a trailer és olvasva JediPaxis írásait azt kell hogy mondja hogy nagy vonalakban az lesz a story amit leírt. 

Ha tényleg ez lesz akkor lesznek benne baromi cool dolgok. A "ligh springing" jelenet pl. simán verheti a TLJ ugrását is a zászlóshajóba... :-D Leírás alapján amúgy full action, darálás és látványorgia, szóval tuti hogy jól fogunk szórakozni...

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Ezt a képet láttátok már? Kylo és Rey együtt az Uralkodó ellen? :O

 

rcai3e35hwu31.jpg

Be volt téve mindkét kép ebbe a topicba :) persze lehet azóta a linkeket lelőtte a Disney, mint korábban (amivel kvázi megerősítette, hogy valódiak)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ha valódi, akkor most bántam meg, hogy bejárok még a spoileres topicba!

Úgy tűnik valódiak, bár, hogy benne lesznek-e a filmben az más kérdés. :) 

19 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mondjuk valamit nagyon sz*rul csinálnak a Lucasfilmnél/Bad Robotnál, hogy ilyenek kikerülnek...

 

Bár Abramsnek eddig az összes filmje kiszivárgott kb, szóval inkább a Bad Robot a ludas

Ezt én se értem, főleg ilyen szintű képek hogy szivároghatnak ki?

19 órával ezelőtt, Adrián írta:

 

 

Nem láttam sehol, hogy be lenne téve, van benne új jelenet:)

 OFF: Hogy tegyem be a YouTube videót,hogy egy kattintásra itt a fórumon megtudd nyitni,köszönöm?:)

Ne youtube.be linket tegyél be hanem youtube.com-ost. :) pl: https://www.youtube.com/watch?v=21hbvm69i4k&feature=youtu.be&t=103

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha én írnám a filmet, akkor keserédes befejezés lenne. Rey meghalna, Sidioust pedig a Skywalkerek (Ben, Luke, Leia, Anakin) közösen győznék le. Ben pedig a galaxis ellen elkövetett bűneiért a Tatooine-ra menne száműzetésbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 10. 26. - 18:52, Adrián írta:

Nem láttam sehol, hogy be lenne téve, van benne új jelenet

 

Jobban szét kellett volna nézned. A spoilermentes topikba tegnapelőtt reggel került be.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leak-ekben felmerült, hogy a végső harcban a szellemek segítenék Reyt Palpatine ellen. Akkor Ben miért mondta azt A Birodalom visszavágban, hogy ha Luke szembeszáll Vaderrel, akkor nem tud neki segíteni? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

A frissített szivárgás szerint az Erőszellemek többé nem bukkannak fel, a végleges változatban csak a hangjukat lehet hallani.

És Rey kvázi egyedül győzi le Palpatine-t? Hát remélem ez nem igaz, Rey már így is elég nagy Mary Sue :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Yoda József írta:

Igen

Pondababán és Dr. Evazanon kívül már mindenki megjelent szellemként a kémjelentésekben. Biztos nem tudják ezt a részét a filmnek, mint ahogy a többit sem, csak a vázlatot ismerik, a lyukakat pedig saját kútfőből foltozgatják. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pondababán és Dr. Evazanon kívül már mindenki megjelent szellemként a kémjelentésekben. Biztos nem tudják ezt a részét a filmnek, mint ahogy a többit sem, csak a vázlatot ismerik, a lyukakat pedig saját kútfőből foltozgatják. 

Legyen igazad...

 

Másik téma: egy jó videó a Ren lovagokról. Számomra tartalmazott olyan információkat, amiket nem ismertem, például azt, hogy a szekta tagjai a lelküket a páncéljaikhoz kötötték (ez állítólag a Képes útmutatóból kiszivárgott infó)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Legyen igazad...

 

Másik téma: egy jó videó a Ren lovagokról. Számomra tartalmazott olyan információkat, amiket nem ismertem, például azt, hogy a szekta tagjai a lelküket a páncéljaikhoz kötötték (ez állítólag a Képes útmutatóból kiszivárgott infó)

 

 

 

"a szekta tagjai a lelküket a páncéljaikhoz kötötték"

 

Kylo a sisakját leszámítva nem hord páncélt. Lehet, hogy emiatt kell újra viselnie a sisakot? 

 

Lehetséges, hogy a Reneknek köze van Vaderhez? Szerintetek tök véletlen, hogy a ren szó japánul, míg a padme szó szanszkritül jelent lótuszt?

 

Ha van közük Vaderhez, mi vagy ki lakozhat Vader sisakjában? 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A leak-ekhez visszakanyarodva: ti nem tartjátok furcsának, hogy a szivárogtatók pont a Renekről hallgatnak?

 

Hux szerepéről olvastam pár /számomra nehezen emészthető/ dolgot, de pl. ott van Pryde. 

 

Nagy a csend az ő karaktere körül is, pedig nem piskóta színészt szerződtettek le a szerepére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Süni írta:

A leak-ekhez visszakanyarodva: ti nem tartjátok furcsának, hogy a szivárogtatók pont a Renekről hallgatnak?

Benne vannak a Renek a szivárgásokban: Kylo kinyírja őket puszta kézzel, fénykard nélkül

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Benne vannak a Renek a szivárgásokban: Kylo kinyírja őket puszta kézzel, fénykard nélkül

Ez rémlik, de ezen túl? Pl., hogy mi a rendeltetésük? Mik a motivációik? Ki irányítja őket ténylegesen? /Mert nyilván nem Kylo, ha végül ellene fordulnak,/ 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.