Jump to content

Recommended Posts

Úgy tűnik, hogy az Ellenállás Bakurán helyezkedett be. :) (Rise of the Resistance ride videó)

EFrsfMAW4AAjxgx?format=jpg&name=360x360

Finn újra rohamosztagosként jelentkezik:

Post image

Ezt a bolygót nem is említették még ha jól sejtem. Rey ruhája érdekes mert mintha más lenne mint a képeken. Szürkébb. 

Edited by Ody Mandrell

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez nem az Ep8-as ruhája?

A 8ban nem volt rajta rohamoszi szerkó. A 7-ben volt rajta utóljára, de az meg mocskos, véres volt. Ez itt viszont teljesen tiszta, valószínűleg lesz valamilyen beépülős akció.

5 perccel korábban, Iqvi írta:

A 8ban nem volt rajta rohamoszi szerkó. A 7-ben volt rajta utóljára, de az meg mocskos, véres volt. Ez itt viszont teljesen tiszta, valószínűleg lesz valamilyen beépülős akció.

Szerintem Yoda Rey ruhájára értette. :D

Amúgy ha minden igaz, akkor a fentebbi képek a Rise of the Resistance kalandban lesznek. Csak azért raktam be a képeket, mert 1. Bakura lehet EpIX -es kapcsolat lesz, továbbá 2. ha jól rémlik, régen volt egy olyan teória, hogy Finn -ék újra rohamosztagosok lesznek, hogy így csábítsák el a rohamoszikat az Első Rendtől. Mondjuk tetszene. :)

A JediPraxis korábban azt állította hogy a jobb szélső lény Babu Frik. Frikről viszont kiderült, hogy teljesen másképp néz ki. Nemrég ugyanis megjelent róla az első hivatalos kép.

Képtalálatok a következőre: babu frik

• Like 1
  • Tetszik 4

Posted (edited )

Mert egyébként eddig mit tudtunk erről a Babu Frikről? Ha volt róla szó, akkor átsiklottam felette. :P
Szerk.: Azóta már megvan. :D

Edited by RacerX

@Bomarr Arról a képről beszélünk, amit Ody betett ide kb. 5 órája? Mert szerintem attól a lénytől ő nem különbözik annyira. A fején lévő "szemüveg" megegyezik a képen látható lényével, amennyire kivehető.

Posted (edited )

Itt van az a szőrősfejű szemüveges. Ő lenne Babu Frik? Azt írták rá de az csak tippre ment szerintem. 

0pnBcbv.png

Edited by Ody Mandrell

1 órával korábban, Yoda József írta:

@Bomarr Arról a képről beszélünk, amit Ody betett ide kb. 5 órája? Mert szerintem attól a lénytől ő nem különbözik annyira. A fején lévő "szemüveg" megegyezik a képen látható lényével, amennyire kivehető.

Ody azóta betette a képet a lény arcáról. Erre a rajzra mondta Jedi Praxis hogy ez Babu Frik. Aztán kijött a hivatalos kép és kiderült hogy teljesen máskép néz ki. Ez két különböző karakter. Nem csak az arcuk a méretűk is elég más.

12 perccel korábban, Bomarr írta:

Ody azóta betette a képet a lény arcáról. Erre a rajzra mondta Jedi Praxis hogy ez Babu Frik. Aztán kijött a hivatalos kép és kiderült hogy teljesen máskép néz ki. Ez két különböző karakter. Nem csak az arcuk a méretűk is elég más.

Igen, ez tényleg egy másik. Viszont az előző képen a jobbszélső még lehet Babu Frik :)

28 perccel korábban, Yoda József írta:

Igen, ez tényleg egy másik. Viszont az előző képen a jobbszélső még lehet Babu Frik :)

Róla direktben senki nem állította, hogy Babu Frik. Csak észrevettem, hogy az a fej, amit Jedi Praxis linkelt Babu Frikként egyáltalán nem egyezik a hivatalos képpel plusz az általa linkelt fejü lény, vagyis a kamu Babu Frik jobbszélen feltünt azon a rajzon amit Ody berakott.

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a rajzolt fej és a jobbszélső figura egy és ugyanaz, de ha mégsem az se változtat azon, hogy Jedi Praxis ezt benézte. Ugyanis az az arcrajz, amire hivatkozott az tutira nem Frik.

Babu vagy nem de a feje olyan mintha egy macska és E.T. szerelemgyereke lenne. ;)  szeretem is meg nem is, egyelőre.

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most az igazira vagy az ál-Babura gondolsz? :lol:

Nemtom, lemaradtam rég, de a Hivatalos-színesre gondolok, sőt, maga Yoda mester is benne van fazonilag. :lol2:De lehet h így is imádni fogom. Ahogy az új éra robotjait és egyéb lényeit. ;) 

Posted (edited )
2019. 09. 30. - 17:27, Ody Mandrell írta:

Ezt a bolygót nem is említették még ha jól sejtem.  

De igen. A legendákban (The Truce at Bakura - Különbéke). 

Edited by tomcsi80

Posted (edited )

Érdekes Jannah világa. Kef Bir? Ez egy óceán hold, ami lehet az Endor holdja is, ahol a DS maradványai vannak. Már lassan annyi új világ lesz, hogy nem tudom számon tartani. D-O tulaja pedig Babu Firk.

EFabApKWsAAXhfd?format=jpg&name=4096x409

Edited by Ody Mandrell

Tehát a Sith Trooperek az Első Rend elit katonái, akik a Sith-ek ősi hagyatékából merítenek erőt és inspirációt. Céljuk pedig (meglepő módon) a Galaxis meghódítása. 

Az viszont továbbra is kérdés, hogy miként kapcsolódik ez Palpatine-hoz és a régi, birodalmi csillagromboló flottához. Ugye a régebbi jelentések szerint a romboló flotta Palpatine és a Sith Trooperek tulajdonában van.

Én arra is kíváncsi vagyok, hogy csatlakoznak ők be az Első Rendbe, milyen viszonyban vannak a sima katonákkal. Láthatóan egy tőről fakadnak, és Kylo alárendeltjei lehetnek.