Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Ez nem az Ep8-as ruhája?

A 8ban nem volt rajta rohamoszi szerkó. A 7-ben volt rajta utóljára, de az meg mocskos, véres volt. Ez itt viszont teljesen tiszta, valószínűleg lesz valamilyen beépülős akció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Iqvi írta:

A 8ban nem volt rajta rohamoszi szerkó. A 7-ben volt rajta utóljára, de az meg mocskos, véres volt. Ez itt viszont teljesen tiszta, valószínűleg lesz valamilyen beépülős akció.

Szerintem Yoda Rey ruhájára értette. :D

 

Amúgy ha minden igaz, akkor a fentebbi képek a Rise of the Resistance kalandban lesznek. Csak azért raktam be a képeket, mert 1. Bakura lehet EpIX -es kapcsolat lesz, továbbá 2. ha jól rémlik, régen volt egy olyan teória, hogy Finn -ék újra rohamosztagosok lesznek, hogy így csábítsák el a rohamoszikat az Első Rendtől. Mondjuk tetszene. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bomarr Arról a képről beszélünk, amit Ody betett ide kb. 5 órája? Mert szerintem attól a lénytől ő nem különbözik annyira. A fején lévő "szemüveg" megegyezik a képen látható lényével, amennyire kivehető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

@Bomarr Arról a képről beszélünk, amit Ody betett ide kb. 5 órája? Mert szerintem attól a lénytől ő nem különbözik annyira. A fején lévő "szemüveg" megegyezik a képen látható lényével, amennyire kivehető.

Ody azóta betette a képet a lény arcáról. Erre a rajzra mondta Jedi Praxis hogy ez Babu Frik. Aztán kijött a hivatalos kép és kiderült hogy teljesen máskép néz ki. Ez két különböző karakter. Nem csak az arcuk a méretűk is elég más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bomarr írta:

Ody azóta betette a képet a lény arcáról. Erre a rajzra mondta Jedi Praxis hogy ez Babu Frik. Aztán kijött a hivatalos kép és kiderült hogy teljesen máskép néz ki. Ez két különböző karakter. Nem csak az arcuk a méretűk is elég más.

Igen, ez tényleg egy másik. Viszont az előző képen a jobbszélső még lehet Babu Frik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Yoda József írta:

Igen, ez tényleg egy másik. Viszont az előző képen a jobbszélső még lehet Babu Frik :)

Róla direktben senki nem állította, hogy Babu Frik. Csak észrevettem, hogy az a fej, amit Jedi Praxis linkelt Babu Frikként egyáltalán nem egyezik a hivatalos képpel plusz az általa linkelt fejü lény, vagyis a kamu Babu Frik jobbszélen feltünt azon a rajzon amit Ody berakott.

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a rajzolt fej és a jobbszélső figura egy és ugyanaz, de ha mégsem az se változtat azon, hogy Jedi Praxis ezt benézte. Ugyanis az az arcrajz, amire hivatkozott az tutira nem Frik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most az igazira vagy az ál-Babura gondolsz? :lol:

Nemtom, lemaradtam rég, de a Hivatalos-színesre gondolok, sőt, maga Yoda mester is benne van fazonilag. :lol2:De lehet h így is imádni fogom. Ahogy az új éra robotjait és egyéb lényeit. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes Jannah világa. Kef Bir? Ez egy óceán hold, ami lehet az Endor holdja is, ahol a DS maradványai vannak. Már lassan annyi új világ lesz, hogy nem tudom számon tartani. D-O tulaja pedig Babu Firk.

 

EFabApKWsAAXhfd?format=jpg&name=4096x409

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a Sith Trooperek az Első Rend elit katonái, akik a Sith-ek ősi hagyatékából merítenek erőt és inspirációt. Céljuk pedig (meglepő módon) a Galaxis meghódítása. 

Az viszont továbbra is kérdés, hogy miként kapcsolódik ez Palpatine-hoz és a régi, birodalmi csillagromboló flottához. Ugye a régebbi jelentések szerint a romboló flotta Palpatine és a Sith Trooperek tulajdonában van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.