Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Ezek egész jól hangzanak. Közben eszembe jutott egy teória Palpatine-hoz. A kémjelentők azt mondják, hogy Kylo az Ismeretlen Régióban fog rábukkanni. Az elméletem az, hogy Kylo tényleg találkozik egy hús-vér Palpatine-al és ezt jól értették a szivárogtatók, csak nem tudták, hogy ez a hús-vér Palpatine valójában nem a régi Palpi, csak valaki akit a szelleme megszállt. Ezzel jobban ki tudnék békülni.

Később aztán láthatnánk szellemként is Palpatine-t és akkor játszhatná Ian McDiarmid.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JediPraxis összegyűjtötte, hogy mi minden változott az utóforgatásokkal a filmen és ez alapján kis túlzással úgy ahogy van az egész filmet újraforgatták :D Ahogy Ody írta, próbálnak korrigálni a kémjelentők.

https://drive.google.com/file/d/1gGjmRF0glCopCotQY807SzdssdF_B7OA/view

 

Ami vicces, hogy ez alapján Adam Driverrel elég sok mindent újraforgattak annak ellenére, hogy Driver az újraforgatások alatt egy teljesen más filmet forgatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát alapvetően nem sok minden változott. Palpatine-ról már rejtélyesebben ír, de ugyanúgy életben van. Reyt már nem Palpatine unokájának nevezi, csak a leszármazottjának. A végjátékban Palpatine megfiatalítja magát azzal, hogy kiszívja Reyből és Kylo-ból az energiát :D

 

Hát ha tényleg ez lesz, nem csak mi fogunk csalódni, de az eddigi haterek is minden eddiginél jobban fognak picsogni szerintem :D Reyből csinálnak egy még nagyobb Mary Sue-t kb.

Kylo-t totálisan lenullázza ez a sztori, az eddigi legérdekesebb karaktert a legegysíkúbbá teszi. Először Palpatine csicskája, majd megtér, végül meghal úgy, hogy Palpatine belelöki egy lyukba :D

 

Nem gyerekek, kizárt egy ez igaz legyen... várom a trailert, hogy megcáfolja :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy egy előzetes cáfolná meg, hisz valszeg pont a vázlatot, hogy hol és kik szerepelnek jól tudja, viszont a sztorit valszeg teljesen rosszul. Az eleve világos, hogy a párbeszédekre, nüanszokra semmi rálátásuk nincs.

Az viszont röhejes, hogy a leírás alapján szinte nincs is olyan része a filmnek, amit ne érintett volna az újraforgatás. Mintha tényleg újraforgatták volna. Szerintem ezen egyértelmű, hogy a "kémjelentő" csak ötletelget ha a részletekről van szó. A legmókásabb hogy eszerint látnánk Ahsoka szellemét a végén....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy részletkérdés, ami azért szintén talán kis érdeklődésre ad számot.

 

Ugye meghalt a TLJ-ben Ackbar admirális. Igen nagy szeretettel adóznak az új filmek a Mon Calamari faj iránt, gyakorlatilag ez az a faj, amikből mindben egészen változatos formájú fazonok jelentek meg az új mozikban. Mindenesetra A Mon Calamari, az imádott Ackbar sajnos megmakkant, ráadásul offscreen, ami szerintem indokolt, mivel abban a jelenetben ott azt hiszi az ember, Leia is meghal. Néhányan emiatt ki voltak bukva, én IMÁDOM Ackbar-t, de azért mégiscsak egy jópofa side karakternek tartom.

 

Viszont ugye a képregények az elmúlt időben nagy hangsúlyt helyeznek Mon Calára. Volt a Darth Vader-nek és a Star Wars-nak is olyan story arc-ja, ami Mon Calán játszódott. Most a Rise of Skywalker-t felvezető Allegiance is arról szól, hogy Leia próbálja feléleszteni a Resistance-et, és ezért ellátogat a Mon Calára.

 

Namármost, ebben a képregényben szerepel majd Ackbar admirális fia, Aftab Ackbar: https://starwars.fandom.com/wiki/Aftab_Ackbar

 

A karakter rajza nagyon hasonlít egy már kilencedik részben feltűnő Mon Calamari tisztre: https://starwars.fandom.com/wiki/Unidentified_Mon_Calamari_general

 

Ha megnézitek, nem egyszerűen azért hasonlít, mert Mon Calamari, hanem tényleg nagyon durván. Szerintem sanszos, hogy a flottát a TRoS-ben Ackbar fia fogja vezetni, ami szerintem szép lezárás, fan service, rehabilitáció, stb, lenne ennek a bizarr és szerethető side-karakternek.

 

Én az űrlény-szekciót mindig figyelemmel kísérem, hogy kik-mik fognak megjelenni. Azt kell, hogy mondjam, nekem eddig tetszenek a design-ok. Az Aki Aki-k is jópofák, ugye már tudunk Babu Frikről is, Klaud volt az első, akiről kép került ki, és van még Boolio, akit a Lego Falconhoz adnak (https://starwars.fandom.com/wiki/Boolio), ő szerintem Lando-hoz fog kötődni.

Valamint én biztosra veszem továbbá C'Ai Threnalli és a jó öreg Nien Nunb feltűnését is, elvégre ők a Falconon voltak a Last Jedi végén. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Erről még spoiler se nagyon volt, szóval ez tényleg csak megérzésre megy most. 

Wardnak van egy állítólagos leírása az előzetesről, kíváncsi vagyok mennyire jön be neki (amúgy a Trailer topikba beírtam egyszer spoiler kapcsoló mögé. Amúgy szerintem is benne lesz Palpi, de nem ilyen formában, ahogy ő leírta (remélem)

 

  • The trailer is said to open with Kylo landing on the dead world of Exogal or Exogul (we don’t know the spelling).
  • We observe Kylo as walks towards a large floating cube.
  • We see Kylo Ren take a lift down below the surface into the planet.
  • Ren meets an old man (Darth Sidious).
  • The cut jumps to Kylo with his saber igniting and being put up to the old man’s neck who identifies himself as Darth Sidious.
  • Palpatine or Darth Sidious is in a vertical med chair he is strapped into.
  • We then see a lot of general shots of the battles and the Resistance like the stuff we’ve seen before.
  • The trailer ends with Palpatine saying “something” in his gravely spooky voice we will likely report soon.
Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem csak a vázlatot ismerik a többit ők rakják hozzá. Ez a "trailer leírásukból" egyértelműen kiderül. 

Az csak Ward leírása volt. JediPaxis nem tett közzé előzetes leírást... és tudtommal ők nem "dolgoznak" együtt :D

 

Amúgy valószínűleg a díszleteket és a helyszíneket ismerik, meg hogy azok milyen sorrendben vannak a filmben. A többi remélem csak spekuláció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

De jó, hogy apró betűvel van és nem tudom elolvasni. :D Szerintem csak a vázlatot ismerik a többit ők rakják hozzá. Ez a "trailer leírásukból" egyértelműen kiderül. 

Nem tudom, miért így jeleníti meg, de ha 2-szer a képre kattintasz, akkor bejön a teljes kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.