Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Október 3-án az Empire is beszáll a játékba. :)

Az empire nem egyszer volt már több címlappal. Ez kép is olyan, hogy ordít a másik feléért, szívesen látnám egyben a képet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Elvileg forgatáson járt emberkéktől való, szóval nem hinném, hogy Trevorrow cucca lenne. :) Meg az hogy került volna ki? 

A látványtervek általában párhuzamosan készülnek a forgatókönyvvel. Esetleg onnan jöhettek téves infók a korábbi verziókból. Egyébként a második felvonás részletes leírása valahol megnyugtatott. Az első is nagy marhaság volt, de ez már olyan kolosszális ökörség hogy kizárt hogy ez legyen a film. Eleve tele van értelmetlen logikátlanságokkal. A leírás szerint a TFA-ban látott látomásban Rey kislányként azután a hajó után üvölt, amelyikben egy fejvadász ül aki kinyirta a szüleit és vele is végezni akart de nem találta ezért lelépett. Nem találta? Azt a kislányt aki ott üvölt a hajó után? Rey meg azt üvölti a gyilkos után hogy "gyere vissza"? Másrészt ha ilyen drámaian haltak meg a szülők akkor arra miért nem emlékszik Rey és miért arra emlékszik hogy senkik voltak? Mert ugye a TLJ-ben nem Kylo hanem Rey mondja ki hogy a szülei jelentéktelenek voltak.

Közben Rey és Kylo majdnem minden sarkon megütköznek egymással. Csak a film második felvonásában vagy háromszor kardoznak egyet. Úgy hogy Kylo, aki az ST legérdekesebb figurája volt hirtelen Palpatine bábja lett, akit állandóan legyőznek.

Még ha valaki ki is talál ennyi zöldséget nem létezik hogy ez átmegy az összes szűrőn. Ha más nem Kennedy vagy valaki szólt volna, hogy gyerekek ez a sztori nem valami combos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A látványtervek általában párhuzamosan készülnek a forgatókönyvvel. Esetleg onnan jöhettek téves infók a korábbi verziókból. Egyébként a második felvonás részletes leírása valahol megnyugtatott. Az első is nagy marhaság volt, de ez már olyan kolosszális ökörség hogy kizárt hogy ez legyen a film. Eleve tele van értelmetlen logikátlanságokkal. A leírás szerint a TFA-ban látott látomásban Rey kislányként azután a hajó után üvölt, amelyikben egy fejvadász ül aki kinyirta a szüleit és vele is végezni akart de nem találta ezért lelépett. Nem találta? Azt a kislányt aki ott üvölt a hajó után? Rey meg azt üvölti a gyilkos után hogy "gyere vissza"? Másrészt ha ilyen drámaian haltak meg a szülők akkor arra miért nem emlékszik Rey és miért arra emlékszik hogy senkik voltak? Mert ugye a TLJ-ben nem Kylo hanem Rey mondja ki hogy a szülei jelentéktelenek voltak.

Közben Rey és Kylo majdnem minden sarkon megütköznek egymással. Csak a film második felvonásában vagy háromszor kardoznak egyet. Úgy hogy Kylo, aki az ST legérdekesebb figurája volt hirtelen Palpatine bábja lett, akit állandóan legyőznek.

Még ha valaki ki is talál ennyi zöldséget nem létezik hogy ez átmegy az összes szűrőn. Ha más nem Kennedy vagy valaki szólt volna, hogy gyerekek ez a sztori nem valami combos.

"Közben Rey és Kylo majdnem minden sarkon megütköznek egymással. Csak a film második felvonásában vagy háromszor kardoznak egyet. Úgy hogy Kylo, aki az ST legérdekesebb figurája volt hirtelen Palpatine bábja lett, akit állandóan legyőznek."

 

Ezzel párhuzamosan a képregényekben egészen más képet festenek a ST legérdekesebb figurájától.

 

A legutóbbiban pl. egy sárkány szájába ugrik bele önként és dalolva, ahonnan - miután az emberei azt hiszik, neki már kakukk - kivágja magát.

Mindezt azért, hogy elkerüljön egy véres ütközetet.

 

Az első JP-féle, illetve MSW-féle spoilerektől kis túlzással elhatárolódtam, annyira gáznak éreztem őket. A legutóbbiakat el sem olvastam. 

 

Reménykedem abban, hogy a szivárogtatók tévednek, vagy átverik őket, de lassan én is elkezdek parázni. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MSW megint megosztott egy rakat spoilert Palpatine-ról, az egyik jelenetet le is rajzolták: https://makingstarwars.net/2019/09/huge-spoilers-the-money-shot-of-star-wars-the-rise-of-skywalker-and-more/

 

A jelenetről azt állítja Ward, hogy ténylegesen látta a kész jelenetet.

Rövid összefoglaló:

 

  • The former Emperor has a red and black cloak.
  • The McQuarrie throne is finally used on screen but with stone thorns around it.
  • Old  Palpatine siphons life into his body through Rey and Ben Solo.
  • Palpatine becomes Palpatine unleashed and has more power than ever before.
  • Ben Solo appears to die by being thrown into a pit by Palpatine.
  • Palpatine the shocks the Resistance fleet, making it power down.
  • Rey is empowered by generations of the Jedi that came before her and she rises up to face Palpatine.
  • Palpatine’s attention turns towards Rey.
  • The money shot is Palpatine shoots lightning in the sky and then at Rey which she deflects with Leia and Anakin’s lightsabers.
  • The Resistance fleet recovers and the Falcon brings reinforcements to the battle.
  • We likely have seen Exogol in the D23 First Look.
  • Sith Stormtroopers appear to be elite First Order troops who were abducted as children.
  • Matt Smith does not seem to be in the film as Palpatine.
  • Darth Sidious does not appear to ever use a lightsaber in this film.

 

Az Exogol állítólag a havas, viharos bolygónak a neve

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint az ep.9 végén azt látjuk, amit eredetileg az ep.6 végén láttunk volna. A szellemek megjelennek, segitenek a főhősnek és legyőzik Palpatine-t. Még Palpi trónja is úgy fog kinézni mint a régi McQuarrie rajzokon. Hát úgy néz ki JJ nem nagyon erőltette meg magát. De biztos jól fog kinézni. Elsőre fura, hogy a szellemek harcolni tudnak, de ennek végülis a TLJ megágyazott azzal, hogy Yoda szellemként villámot csapott a fába.

Mindenesetre igy olvasva nem vagyok elájulva.... Palpatine visszatérése továbbra is fából vaskarika. Remélhetőleg Daisy igazat mondott és tényleg lesz rá normális magyarázat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a hús-vér Palpatine továbbra is akkora kérdőjel mint ide Nagykáta. Remélem csak valami jelenés vagy szellemszerűség lesz. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Hát úgy néz ki JJ nem nagyon erőltette meg magát.

Ezt az EP7 után? :D

 

Amúgy nekem nincs bajom a  hús vér Palpival csak legyen rendesen megmagyarázva. Plagueis-szel el tudják majd adni nekem. :)

Az már tuti h marha látványos lesz az egész, csak itt is csomó olyan dolog lesz, ami még nem volt korábban, így sokan húzni fogják az szájukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, kudar írta:

sokan húzni fogják az szájukat.

Ez az egy ami kőbe van vésve és 100%-ig biztos. :D Én elvárom, hogy Snoke-ot is magyarázzák meg, akár Palpihoz kötve akár nem. De inkább az előbbi mert nem tudom elképzelni már a külsőségek miatt se, hogy nem volt kapcsolat közöttük. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy hőseink átmennek valami különleges kapun egyfajta Világok Közti Világhoz hasonló helyre, ahol Sidious szelleme honol. És innen akar valahogy visszatérni a valós világba, hogy újra testet öltsön.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy rakat concept art szerűség: https://imgur.com/a/9mMvYy1

 

A képek egy "merchandies style guide"-ból vannak, amelyhez JediPaxis jutott hozzá.

 

A legérdekesebbek amúgy a feliratok a villain editorial lapon :o

 

Sith legion

Sith fleet

Bring back the Sith!

Age of the Sith

Nothing will stop the return of the Sith

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden meg fog történni amit JediPraxis írt akkor a film 6 órás lesz :D Egyébként épp olyan hiteltelennek tűnik, mint az előző felvonás. Szóval Ben beleesik egy feneketlen szakadékba és igy hal meg... mindezt azután hogy lassan mindenki aki nagy mélységbe esett az később visszatért. Luke és Leia szelleme az azóta jó útra tért Bennel nem foglalkoznak, hagyják a mélybe esni de Reynek besegítenek (ami szembe megy a napokban kijött MSW jelentéssel, hisz Jason szerint Rey-nek nem kettő hanem egy csomó szellem segit). Ez az egész továbbra is akkora marhaság hogy a fal adja a másikat.

 

Érdekességképp itt egy interjú két filmessel, akik elmagyarázzák, hogy miért lehetetlen, hogy ezen a ponton, tehát a végleges vágás elkészülte előtt kiszivárogjon a film részletes sztorija:

https://swshadowcouncil.com/2019/09/12/star-wars-leaks-a-film-industry-perspective/

 

A másik:

Az ep.7 óta sokkal szigorúbb lett a leak-ekkel a Lucasfilm. Már nem emlékeztem erre, de a Reddit-en felvetették és nekem is beugrott, hogy az ep.8 előtt amikor felbukkant valaki, aki elkezdett valós infókat csepegtetni, rögtön lekapcsolták az illetőt, a hozzászólásait pedig felszámolták. Ez alapján a Reddit posztokat a Lucasfilm le tudja vadászni. Az hogy hagyták hogy ez a három felvonásos nagy leírás felkerüljön valszeg arra utal, hogy ennek ha van is köze a végeredményhez a hasonlóság elég távoli lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy apróság:

JediPraxis azt állította, hogy az új kis droidra, D-0-ra egy Ochee nevü karakter hajóján találnak rá Pasannában. Most kijött egy játék, aminek a leírásából kiderül, hogy D-0-ba valójában egy droidkovács műhelyében futnak majd bele. Megvan JediPraxis első tuti tévedése. Van egy olyan érzésem hogy lesz több is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én el sem olvastam ezeket a részletes spoileres tartalmakat. Pont a részletességük a gyanús. Szerintem nem fog változni a reálisan várható képünk a filmről. A TLJ idején is spoileresen is szinte spoilermentes maradtam, most is ezt érzem. Semmi lényegest nem tudhatok még biztosnak.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.