Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Basszus nagyon úgy tűnik. Leia és Rey is szerepel egy olyan képen, ahol olyan mentor-tanítvány hangulat van. -lehet, hogy belemagyarázom, de fentebbiek kisértetiesen smakkolnak a tudott és a jelenleg tudni vélt dolgokra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Na, nem tudom ki mikor lapozgatta utoljára Az ébredő erő világa c. könyvet, én hosszú idő után vettem kézbe. 

Te jó ég! Teljesen összesimulnak az ott látottak az eddigi 9. részes anyagokkal. Van a tervek közt dupla kard, piros csillagromboló, víz alatti II. halálcsillag darabok, sőt maga az uralkodó terme, ahonnan előkerül valami. (itt még térkép)

Szó esik MacGuffinról, Anakin szelleméről, szuperfegyverről, a gránát arcú Ren lovag is benne van.

 

komolyan az az érzésem támadt, hogy a 7. Részt direkt visszafogottabbá tették, mondván; -"ez óriási, ezt így inkább a zárásban!"

Lapozzátok át!

A Star Warsban viszonylag megszokott, hogy régi meg nem valósult ötleteket végül felhasználnak. A Bespinhez tervezett repülő bálnák végül feltüntek Kaminon, a Jedi visszatérhez kitalált Birodalmi Város először az EU-ban majd az ep.1-ben feltűnt Coruscantként, az ep.2-höz kitalált sith nőből Asajj Ventress lett, a Kylo Renhez készült látványtervek egy részét meg az Inkvizitoroknál használták. 

JJ különösen imádja feltúrni a régebbi ötleteket: a Jabba palotájához tervezett kapu egy az egyben feltűnik Jakkun, a Takonadán pedig Maz kastélya egy az egyben idézi Vader kastélyát, amit az ep.5-höz terveztek eredetileg.

 

Nem hiszem hogy eleve az ep.9-re szánták volna az idézett látványterveket. Akkor még úgy volt hogy JJ már nem vesz részt az ep.9 készitésében. Az azért sejthető, hogy ha van/volt is valami vázlat az semmiképp sem annyira kőbe vésett hogy előre meglennének a helyszinek. Ezen a téren Rian is elég komoly szabadságot kapott.

Eleve a dupla kard meg a piros csillagrombolót nem érzem különösebben ep.9-esnek. Előbbi már elég régóta benne van az SW kánonban, utóbbi meg egy merész ötlet volt, amit a jelek szerint az ep.9-ben se fogunk látni. Akartak egy újfajta csillagrombolót de végül más irányba mentek az Első Renddel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nagyon remélem, hogy lesz benne Anakin szellem. Akkor felőlem lehet Rey Palpi klónja is, nem fog érdekelni (de :P ).

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

De jó együtt látni őket!

Ian és Hayden nemcsak kórházat látogattak, de megjelentek egy koncerten is. A héten volt - már sokadjára - egy TESB koncert, ahol John Williams élő zenei kíséretével újra átélhették a nézők a Saga 5. részét. Nos, a két úriember megjelent a színpadon. El se tudom képzelni, hogy milyen üdvrivalgás lehetett ott. :)

Az meg, hogy Anakin szerepelni fog-e a 9. részben? Én úgy hiszem, hogy szerepelni fog. Egek, Anakin az SW egyik kulcsfigurája - a másik Luke - őt kihagyni a történetből olyan, mint a majonézből kihagyná az ember a mustárt (igen, tegnap Honfoglalás közben jöttem rá, hogy a majonézben van mustár :P). :D  Luke és Anakin, a két Skywalkernek fel kell tűnnie a színen. :)

Post image

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elgondolkoztam a redditre felkerült sztori leírásról. Ugye JJ azt mondta, hogy aki megnézi a filmet az érteni fogja miért a The Rise of Skywalker a cím. Viszont ebből a leírásból semmi sem utal ilyen címre. Jól látom? 

 

Plusz figyelmes lettem Maz TFA-s szavaira, amikben azt ecseteli, hogy a gonosz eddig több formát öltött már, és gyakorlatilag elsorolja Sidious felbukkanásának formáit. :hmm:  

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

‎2019‎. ‎09‎. ‎07‎. - 10:13, Bomarr írta:

A Star Warsban viszonylag megszokott, hogy régi meg nem valósult ötleteket végül felhasználnak. A Bespinhez tervezett repülő bálnák végül feltüntek Kaminon, a Jedi visszatérhez kitalált Birodalmi Város először az EU-ban majd az ep.1-ben feltűnt Coruscantként, az ep.2-höz kitalált sith nőből Asajj Ventress lett, a Kylo Renhez készült látványtervek egy részét meg az Inkvizitoroknál használták. 

JJ különösen imádja feltúrni a régebbi ötleteket: a Jabba palotájához tervezett kapu egy az egyben feltűnik Jakkun, a Takonadán pedig Maz kastélya egy az egyben idézi Vader kastélyát, amit az ep.5-höz terveztek eredetileg.

 

Nem hiszem hogy eleve az ep.9-re szánták volna az idézett látványterveket. Akkor még úgy volt hogy JJ már nem vesz részt az ep.9 készitésében. Az azért sejthető, hogy ha van/volt is valami vázlat az semmiképp sem annyira kőbe vésett hogy előre meglennének a helyszinek. Ezen a téren Rian is elég komoly szabadságot kapott.

Eleve a dupla kard meg a piros csillagrombolót nem érzem különösebben ep.9-esnek. Előbbi már elég régóta benne van az SW kánonban, utóbbi meg egy merész ötlet volt, amit a jelek szerint az ep.9-ben se fogunk látni. Akartak egy újfajta csillagrombolót de végül más irányba mentek az Első Renddel.

Jó.. Akkor JJ most megcsinálja az ep7 "ereszdelahajamat" változatát ep9 címen. Nekem jöhet! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 07. - 11:48, Bence1997 írta:

Elvileg egy Comic-Conon vesznek részt...

Amelyet a minap töröltek!

 

A pletykák szerint a Disney törölte a panelt, aztán meg olyan hírek is keringenek, hogy nem vehetnek részt rajta bizonyos okok miatt. Hát khm... Ian miatt megértem, mert ő szerepel valamilyen formában a 9 -ben, node Hayden? Valami van itt. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülnék neki, ha a Skywalkerek törnék meg Palpatine szellemét. Mondjuk Luke és Anakin a legvégén beavatkozik. Együtt! Képzeljétek el mekkora feeling lenne. És így Anakin hőstette se sérülne, sőt! Új szintre emelkedne, aláhúzva kiválasztott mivoltát. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én örülnék neki, ha a Skywalkerek törnék meg Palpatine szellemét. Mondjuk Luke és Anakin a legvégén beavatkozik. Együtt! Képzeljétek el mekkora feeling lenne. És így Anakin hőstette se sérülne, sőt! Új szintre emelkedne, aláhúzva kiválasztott mivoltát. 

Ha valóban szellem az igazi ellenség, elképzelhető, hogy csak szellemek által semmisíthető meg.

Ha belefgondolsz abba, hogy a film vége felé már az összes Skywalker halott lesz, (Rey magzatát kivéve persze :)),  lehet esély ilyesféle összecsapásra.

Ha nyilvánosságra hozzák végre a teljes stáblistát, okosabbak leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Süni írta:

Ha nyilvánosságra hozzák végre a teljes stáblistát, okosabbak leszünk.

Ha szerepel Hayden, azt nem fogják előre ellőni, lásd: Maul a Solo-ban. Semmi hír nem volt róla, hogy Ray Park szerepelne a filmben. Oszt mégis :D De mondhattam volna Frank Oz-t a TLJ-ből is :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Ha szerepel Hayden, azt nem fogják előre ellőni, lásd: Maul a Solo-ban. Semmi hír nem volt róla, hogy Ray Park szerepelne a filmben. Oszt mégis :D De mondhattam volna Frank Oz-t a TLJ-ből is :)

Igaz... Ez nem jutott eszembe.

Mindegy. Szerintem viszontlátjuk a film vége felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt olvastátok már?

https://widescreen.hu/kudarcba-fulladt-a-star-wars-skywalker-kora-tesztvetitese/

 

Facebook-on az írott és tökéletes Ige megtestesítőjeként terjesztik... én inkább erős pletykának (esetleg előzetes lejáratásnak) érzem.

Vélemény?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

:?  

Nézd! A Rey és Kylo közötti kémia simán vetekszik a Han és Leia közöttivel. 

Az Ébredő Erő után még felmerült bennem, mi van, ha nem a két szereplő, hanem a két színész kattant ennyire egymásra, és képtelenek az érzelmeiket palástolni a vásznon, de Driver túl jó színész ehhez, ráadásul a 8. rész minden kétségemet eloszlatta.

Nagyon meglepne, ha a két főszereplő nem jönne össze a 9. részben.

OK, hogy a 9. rész a Skywalker-saga végeként van aposztrofálva, de mi van, ha JJ nem a vérvonal magszakadását, hanem a megváltását,(= a megrontójuk végső elpuszítását) érti ez alatt,?     

 

34 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Ezt olvastátok már?

https://widescreen.hu/kudarcba-fulladt-a-star-wars-skywalker-kora-tesztvetitese/

 

Facebook-on az írott és tökéletes Ige megtestesítőjeként terjesztik... én inkább erős pletykának (esetleg előzetes lejáratásnak) érzem.

Vélemény?

Csak a szokásos hiszti.

Nyilván nem tudom, hogy mennyi fel nem használt jelenet maradt a TFA után Carrie-vel, de ahhoz biztosan nem elég, hogy egy több, mint két órás filmet Leia személye köré építsenek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Ezt olvastátok már?

https://widescreen.hu/kudarcba-fulladt-a-star-wars-skywalker-kora-tesztvetitese/

 

Facebook-on az írott és tökéletes Ige megtestesítőjeként terjesztik... én inkább erős pletykának (esetleg előzetes lejáratásnak) érzem.

Vélemény?

Riddick! Neked tehetséged van a pöcegödör mélyében turkálni, és megtalálni a legnagyobb sz*rt/f*st. Most is sikerült, gratulálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

A hírt a We Got This Covered írta meg, akik semennyire sem hiteles forrás

Köszönöm! Én kevésbé ismerem a források hitelességét... mindig Rátok hagyatkozom ebben, de én is ilyesmire gondoltam. Meg is nyugtattál! Köszi még 1x Yoda!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Kösz!

 

Nem kerestem, szembe jött a FB-on! Jobb dolgom is van, mint ilyeneket keresni! Békén hagyhatnál végre!

Csak egyszer lenne már építő jellegű hozzászólásod ami nem arról szól, hogy a sok szarházi hogy szidja az SW-t. Ki a fenét érdekli de komolyan! Nem kell ezeket ide citálni. Nem haragszom rád, barátilag mondom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film egyik jelenetéről álmodtam, mintha már a moziban néznénk :Dnevezetesen a D23-as kedvcsináló "szupervegyver jelenetéről" :DLeírhatatlanul epic volt, főleg Williams mester zenéjével. És ráadásul halálcsillag copy sem volt az álmomban, hanem valami egészen más, jóval kisebb kárt okozott (inkább az orbital bombardmenthez volt hasonló)

 

Kár, hogy csak álom volt, ilyen formában szívesen láttam volna a filmben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.