Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én már megemésztettem a többit, nálam ez a fő attrakció. :P Amúgy milyen képekről van szó? Lehet látni is őket?

 

https://hu.ign.com/star-wars-episode-ix/51714/news/d23-a-skywalker-kora-uj-felvetelei-megmutattak-rey-sotet-oldalat

 

Látni nem,de olvasni igen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit én is csalódott vagyok, hogy hétfőig nincs új anyag a TROS-ről. Remélem azért a BTS videóról sem feledkeznek meg, és hamarosan azt is láthatjuk. A poszter kicsit furcsa, mert elrendezése és koncepciója eléggé eltér az eddigi számozott filmek sémájától - lehet, hogy ez egy teaser poszter - , viszont nekem tetszik, hogy az erő két oldalának összecsapását állítoták középpontba, az már kevésbé, hogy Palpatine ilyen hangsúlyos, és az ő grafikai megjelenítése sem sikerült a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

everything emperor GIF

Nem tudom mit kavart ez a vén f*szfej, de ideje végképp eltenni láb alól. Sokat járt össze Talzinnal. :D 

 

Egyébként el tudok képzelni olyat is, hogy a szellem Anakin fogja elpusztítani azt a valamit amiből Sidious ereje táplálkozik. Az tényleg szép keretet adna a SAGA-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, kudar írta:

Belőlem váltott ki mert a koncepció nagyon bejön, és mint írtam feljebb a poszter alsó része nagyon szépen meg van kreálva, de grafikus szemmel Palpi mintha csak egy gyenge animáció lenne, amitől teljesen fanmade érzésem lesz tőle.

Egyetértek, Palpi borzasztóra sikerült a poszteren, mintha nem is ő lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

ECwE_nmU0AAQBMs.jpg:large

Teaser vagy sem, csodálatos poszter, az egész olyan meseszerű és a színei gyönyörűek :love: Nekem Sidi papa pofázmányával sincs problémám, az mondjuk meglep, hogy egyből ilyen hangsúlyossá teszik, hogy visszatér. Persze sokunknak ez már rég egyértelmű. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem jön be különösebben az a poszter. Nálam tízes skálán négyes. A párbajozós része fajául néz ki de nem tartom valami nagy számnak. A rajta levő "szellem" Palpi kinézetét csak picit komálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 23. - 21:42, Darth Porg írta:

Orákulum, meg Palpi testet keres, stb. Pfff, brrgaaarfggg... fasza, hogy a 9. részben jönnek be ilyesmik, amiknek semmi közük az eddigi SW világhoz. Nagyon nem csípném ezeket. Lehet, hogy a rajzfilmekhez kötődik, de az baromira nem a 9 részes saga feelingje és terepe. Aggódom, eleve nem örülök Abramsnek... :(

Sajnos (vagy hál' isten)az SW már rég túllépett a filmeken. Főleg az új érában már minden együtt él. Ennek fényében pedig ezek a kimenetelek nem lennének túlzóak vagy SW idegenek. Gondoljunk csak Talzinra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát de ha még úgy nézne ki. De nem. Ez olyan mintha a játék kapott volna egy retust.

Azért ez baromi ciki gyerekek. Tudom hogy itt mindenki imádja a posztert, tisztelet a kivételnek, és mondom én koncepcióját szeretem, de azt a grafikust aki ezt csinálta úgy rúgnám ki mint a fene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, kudar írta:

Hát de ha még úgy nézne ki. De nem. Ez olyan mintha a játék kapott volna egy retust.

Azért ez baromi ciki gyerekek. Tudom hogy itt mindenki imádja a posztert, tisztelet a kivételnek, és mondom én koncepcióját szeretem, de azt a grafikust aki ezt csinálta úgy rúgnám ki mint a fene.

Szerintem Palpi átlátszóságával van gondotok. Talán annyira sokat adtak rá, hogy így tudat alatt nagyon műanyagnak hat. (főleg ha tényleg egy bábú az alap). Viszont ezzel csak a háttérbeli fenyegetést akarhatták hangsúlyozni. Voltaképp stílusban egy kicsit hasonlít ám a 8. Rész első teaser poszterére. Ott is a kék és a vörös dominál és bár ott két arc van a háttérben, van rájuk is tolva átlátszóság, hogy a csillagok átsejlődjenek mögülük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley Palpatine-ról:

 

“He is very instrumental to the plot of the film. It’s not just like he appears again. It’s all explained.”

 

Boyega is mondott érdekeset:

 

“Definitely the scale, the scope of things. A whole bunch of Death Stars parked up in the air perfectly. That was a bit strange, don’t know why that’s happening ’cause they wiped out my memory”

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új TROS poszter a valaha legtöbb like-ot begyűjtő fotó lett a Star Wars hivatalos instagram profilján. Még el se indult rendesen a "kampány", de már van hype rendesen :D Mi lesz itt decemberben? Endgame verés? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem olyasmi rémlik, hogy 3PO régi memória egységét keresik (ami valami fontosat tartalmaz), de valamiért egy harci droid memóriáját kapja meg, amitől agresszívebb személyisége lesz. Ezért vörösek a szemei, és ezért "veszi kölcsön" Chewie számszeríját. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

C3PO szeme miért is piros? Mintha lett volna erről kémjelentés.

A "kedvenc" oldalam jobbnál jobb elméletekkel állt elő:

https://hu.ign.com/star-wars-episode-ix/51770/feature/miert-vorosek-c-3po-szemei-a-skywalker-kora-uj-kedvcsinalojaban

Palpatine megszállta... :facepalm::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.