Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Bomarr írta:

A Luke-Leia családi kapcsolat nem a legjobb húzása az ep.6-nak, de ezt azóta egy prequel trilógia nagyjából helyre tudta tenni. De igy is megfertőzte a mítószt a szappanoperák hangulatával:

Hát úgy majdnem a teljes ep6 utánni EU ekörül forog, hogy ki kinek a gyereke, gyerekének a rokona. Komoly elismerésre méltó hogy ezt az ep6 után a Legendsben majd 130 évig el tudták húzni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Iqvi írta:

Hát úgy majdnem a teljes ep6 utánni EU ekörül forog, hogy ki kinek a gyereke, gyerekének a rokona. Komoly elismerésre méltó hogy ezt az ep6 után a Legendsben majd 130 évig el tudták húzni

És emiatt van, hogy sokan nem tudják elfogadni, hogy Rey esetleg ismert ágú származás nélkül főszereplője lehet az ST-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastam ezt a történetleírást csak a beszélgetéseteket. Palpatine hús vér valójában? Az meg hogy? Szétrobbant az ipse, láttuk a cafatokat is. Előjönnek a klón elmélettel? Azt a flottát egy klón Palpatine vezeti majd? Elég gagyinak hangzik... Ja és milyen gyerekről van szó?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapi MSW spoilerek!

 

https://makingstarwars.net/2019/08/huge-rumors-sith-knives-out-reys-parents-threepios-red-eyes-sith-rey-wayfinders-and-more-explained/

 

Ezt elolvastam és nagyon tetszik! Ez a sith tőr és ezzel szúrják le Rey szüleit még érdekes lehet! Nem tudom erről írt-e a jó ember. Ami nagyon bejön még, hogy Leia lesz Rey mestere ami teljesen logikus és Leia TLJ-s mutatványa után evidens is lenne. :clap: 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, csoli1138 írta:

És emiatt van, hogy sokan nem tudják elfogadni, hogy Rey esetleg ismert ágú származás nélkül főszereplője lehet az ST-nek.

Ja, ez főleg a régi, ,,hárdkór fanoknál" csapja ki a biztosítékot, akik az új filmeket emiatt nem tudják integrálni az általuk ismert Star Warsba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Leia lesz Rey mestere ami teljesen logikus és Leia TLJ-s mutatványa után evidens is lenne. :clap: 

Logikusnak logikus lenne, mivel Leia az egyetlen ismert személy a Galaxisban etájt, aki kapott Jedi képzést. Viszont amit tudni, hogy Leiát Luke nem képezte Leiát sokáig, talán ha jól tudom 1,5 évig. A TLJ mutatványhoz pedig annyit fűznék hozzá hogy az Leia részéről ösztönös tett volt. Mondjuk jelen pillanatban Leia jelenti a legnagyobb segítséget a Jedi képzésben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt elolvastam és nagyon tetszik! Ez a sith tőr és ezzel szúrják le Rey szüleit még érdekes lehet! Nem tudom erről írt-e a jó ember.

Ezek mind benne vannak. Mondom, ez korábbi és újabb leak-ek öszeollózása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De ebben nincs szó Palpatine leszármazottairól. Nem csak kitöltötte a csávó a lyukakat saját kútfőből? 

"The implications that a Sith conspiracy has been behind Rey’s life is rather interesting. We believe Rey is a product of Palpatine but we don’t really know exactly what that means." - ott van az. A csávó pedig egy Wardhoz hasonló megbízhatóságú szivárogtató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Pontosan emiatt osztottam meg én is, mert olyasvalaki tette közzé, aki általában nem szokott sületlenségeket beszélni. Bátornak meg azért neveztem, mert több minden van benne, ami ingoványos talaj.

... Ez kontextus nélkül szintén zagyvaságnak tűnik, pedig valójában kettőt kivéve az összes pont igaz

Ez a lényeg. :-)

 

Kb. öt plotot olvastam eddig amik mind megmondják a tutit, és tény hogy mindegyikben van 10-15 fix közös pont, de a legtöbb szivárogtató másképpen rakja össze ezek alapján a sztorit. A közös dolgok egy része a kikerült képek, csomagolások, borítók alapján landoltak az általuk tálalt plotban, a többi meg a concept artosok, CG-s emberek vagy épp a takarítószemélyzet elmondása alapján. 

A fenti leírásban Leia nem 3 percet kap a filmben hanem kb. háromnegyed órát (amiről tudjuk hogy nem túl valószínű), és a többi meg annyi bénaságot tartalmaz, hogy az már fáj. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de ha tényleg ez lesz, akkor az nem bátorság, hanem hülyeség.

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

És emiatt van, hogy sokan nem tudják elfogadni, hogy Rey esetleg ismert ágú származás nélkül főszereplője lehet az ST-nek.

Pedig a "nem az számít, honnan jöttél, csak rajtad múlik, hogy kivé válsz" - jó üzenet.

 

8 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szerintem elég egyértelmű, hogy ez a 82-es "kémjelentés" most született. És azaz igazság, hogy ami ebből igazán zagyvaságnak tűnik -nem a megfogalmazás hanem az infó miatt- az tényleg az. A Luke-Leia családi kapcsolat nem a legjobb húzása az ep.6-nak, de ezt azóta egy prequel trilógia nagyjából helyre tudta tenni. De igy is megfertőzte a mítószt a szappanoperák hangulatával: azóta is itt van ezaz állandó görcsölés hogy a főhős feltétlenül valakinek a valakije legyen. És ennek az elvárásnak lehet hogy az ep.9 meg is hajol. A probléma az, hogy ami a mostani kémjelentésben zagyvaság az nem azért az mert nincs eléggé kifejtve. A példában hiába próbálja bénának beállítani azt a felvetést az iró hogy Vader jó oldalra áll, ennek a magvai ott vannak az ep.5-ben. Ugyanez azzal hogy Luke nem harcol Vaderrel. Egyáltalán nem tűnik zagyvaságnak, hisz az ep.5 végén épp azon tiprodik hogy miért nem tudta hogy ő az apja. Teljesen logikus következő lépés. Viszont itt ezzel az egész Palpatine visszahozással rezeg a léc de ha visszatér hús vér alakjában az mindennek az alja és ezen nincs az a kontextus/rendezés/körités ami javitani tudna. Legalábbis nálam tuti nincs.

Ne aggódj! Gondolj arra, hogy a 9. rész eredeti rendezőjét pont azért küldték el, mert pocsék forgatókönyvet írt! 

Kamu az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A Luke-Leia családi kapcsolat nem a legjobb húzása az ep.6-nak, de ezt azóta egy prequel trilógia nagyjából helyre tudta tenni. De igy is megfertőzte a mítószt a szappanoperák hangulatával: azóta is itt van ezaz állandó görcsölés hogy a főhős feltétlenül valakinek a valakije legyen. És ennek az elvárásnak lehet hogy az ep.9 meg is hajol.

Nem hittem volna hogy egyszer majd pont Bomarr véleményével fogok majd egyetérteni, de most megtörtént. A "Vader: én vagyok az apád!" után jött hogy Luke Leia ikertestvére (ami ugye azt jelentette hogy ő is Vader lánya), amit követett a Kylo meg Han / Leia fia, és Anakin unokája, most meg hogy esetleg Rey nagyapja nem más mint Palpi. Ezek után már csak Poe-ról kell kiderülnie hogy Ackbar admirális és Wedge Antilles szerelemgyereke és teljes lesz a boldogság... Ha ez így lesz akkor pont azt nem értem amit a TLJ és az eredeti Rey koncepció sugallni akart, hogy a jövő nemzedékéhez nem kell tartozni sehová, mert egy istállót söprögető kisfiúból is nagy erőhasználó lehet majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről nekem mindig az Űrgolyhók jut eszembe. A régi szobatársának az apjának a nagybátyja. :D Amennyiben tényleg rokoni kapcsolat lesz Palpatine és Rey között elég morcos leszek. Persze mindent meg lehet magyarázni de egyetértek Bomarral, minek ilyen felesleges új szálakat belevinni? Meg lehet ezt csinálni a meglévő anyagból is. 

 

Ráadásul ebben a leírásban egy büdös szó nem esik Snoke-ról.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor a TLJ ahova kilyukadt, Kylo rávezetésével, Rey belátó érzelmeivel kukázandó lenne.

Szerintem vakvágány ez a pletyka.( Palpi-Rey kapcsolat) Ennyire nem nem lehet balga aki írta.

Szappanopera szintű húzás lenne, ez csak egy információ-konc, amin elnyammoghatunk.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A csávó pedig egy Wardhoz hasonló megbízhatóságú szivárogtató.

Abban biztos vagyok hogy valaki ezeket a jelentéseket mondta neki és ő ezt teljesen komolyan gondolja. De van valami rálátásunk arra hogy mennyire jók ezek az összeköttetések? Ez a fickó szivárogatott már bármi fontosat korábban amiről kiderült hogy igaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye van pár nagy ellentmondás az MSW és a friss kémjelentés leírása között. Például előbbi szerint Palpatine szellemként tér vissza utóbbi szerint hús-vér formában. Az MSW leszögezte hogy szemben azokkal az infókkal amiket a podcastban elmond, amiket kitesz az oldalra hivatalos kémjelentésként azokat a több forrásból is ellenőrzi. Úgyhogy megkockáztatható hogy az ő jelentései stabilabb lábakon állnak. Egyébként Palpatine hús-vér formában való visszahozása szerinte is hülyeség:

Jason Ward: Yeah, you can’t Darth Maul it and fudge the death and the explanation too many times.

Ehhez vegyük hozzá hogy Ian McDiarmid megerősítette áprilisban hogy az Uralkodó egyértelműen meghalt az ep.6-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérés: ami nem spoileres, azt a spoilermentes topikban tessék megosztani. Ezt csak azért mondom, mert úgy látom, sok olyan dolog jelenik meg itt, ami nem spoileres, és nyugodtan láthatná az is, aki kerüli azokat. Például a fenti pólós képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy voltam vele hogy ha már minden eddigi Sith Trooper-es anyag ide került akkor ennek is ide kell jönnie.

Amúgy akár át is lehetne helyezni amaz topikba. Nem lenne ellenemre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

A legjobban az a rész tetszik amelyik arról szól, hogy Kylo és Rey megosztják egymással Anakin fénykardját a harc közben és új szintre emelkedik közöttük az Erő-kapcsolat. 

 

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az tényleg jó, de ez a Hux bratyizás az Ellenállással nem igazán tetszik. 

És hol lehet ezt elolvasni? A fenti instás képre kattintva nekem nem sok minden jön elő..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, nem tudom ki mikor lapozgatta utoljára Az ébredő erő világa c. könyvet, én hosszú idő után vettem kézbe. 

Te jó ég! Teljesen összesimulnak az ott látottak az eddigi 9. részes anyagokkal. Van a tervek közt dupla kard, piros csillagromboló, víz alatti II. halálcsillag darabok, sőt maga az uralkodó terme, ahonnan előkerül valami. (itt még térkép)

Szó esik MacGuffinról, Anakin szelleméről, szuperfegyverről, a gránát arcú Ren lovag is benne van.

 

komolyan az az érzésem támadt, hogy a 7. Részt direkt visszafogottabbá tették, mondván; -"ez óriási, ezt így inkább a zárásban!"

Lapozzátok át!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.