Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Újabb spoilerek. A Kylo-s ígéretes lenne!

 

- In Star Wars: The Rise of Skywalker, there are rumors that Finn and Jannah go on a suicide mission against General Pryde’s Super Star Destroyer. Apparently, Jannah was a Stormtrooper or they tried to kidnap her and she escaped but for whatever reason, her vendetta against The First Order is personal. There are rumors she’s Finn’s sister but sources have not confirmed that connection as of now. I also touch on a bizarre rumor that Finn still has a thing for Rey but can’t seem to let her know over the course of the film.

-There is a rumor that Kylo Ren discovers Palpatine while investigating the unknown regions for the source of Snoke’s power.

-Sources have dismissed See-Threepio with a bowcaster, Chewie’s bandolier, and Rey’s staff as pertaining to any large action filled moment in the film.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljon itt két fantasztikus hír és jóslat a kezdetektől. :D 

2016. 01. 03. - 17:01, Ody Mandrell írta:

Rian Johnson írja, Colin Trevorrow rendezi. Egyelőre ennyi az infó. :)

2016. 01. 03. - 17:53, JakeSully írta:

Nagyon várom már a filmet.

Tippem a finálére: Ben Solo és Rey Skywalker versus Snoke fővezér :D

 

Áljék itt eme írás az utókor számára, hátha igazam lesz :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettő telitalálat! ;)

Én akkor engedelmetekkel elspoilerezem a film legvégét:

Jönni fog a stáblista! ;) (Megbízható forrásból tudom, ne is próbáljatok meg belekötni!)

Szerkesztve: - csoli1138
  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 4
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nagyon remélem, hogy nem pont ilyen lesz a film. Ez a Palpatine-os dolog, akár klón :facepalm: akár pacekba túlélte :facepalm::facepalm: annyira szembemegy szerintem a mítosszal, hogy aki egy kicsit is elkötelezett a SW iránt (abban nem kételkedem, hogy JJ-ben megvan ez az alázat) az nem találhat ki ilyen baromságot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amugy engem  Palpival kapcsolatban csak az zavar hogy Anakin áldozatát lekicsinyitené a visszatérése...

De ha belegondolok hogy Mault ahogy Kenobi félbevágtta, majd szinten nagyott zuhant de életbe maradtt, nem lep meg engem személyesen ha Palpi is túléli a zuhanást valahogy...

De szerinttem a kiválasztott mitoszt semmivé tenné Anakinal kapcsolatban.

Szerinttem amugy az ep.VI. szépen lezárta volna a Sagát...

De meglátjuk.

Szerkesztve: - csuri04
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De a ROTJ-ban Sidious konkrétan szétrobbant. Láttuk is. 

Azt hogy ő maga szétrobbant nem láttuk. Leesett aztán volt egy nagy kék villanás. Utólag kitalálhatják hogy leesve a villámaival belecsapott valami generátorba és azt láttuk szétrobbanni, Megmagyarázni sok mindent meglehet. Ettől még persze ha Palpi túlélte volna a dolgot ez lenne az egyik legidiótább fordulat a filmtörténelemben. Mert akkor sincs értelme ha ki tudják magyarázni a mikéntjét.

Mert mondjuk túlélte: akkor minek vonult vissza? Az egész endori csata lényege hogy meg tudták ölni a Császárt. Csillagrombolókat már korábban is szép számmal tettek múlt időbe. Egy Halálcsillagot már felrobbantottak. Vader halála durva de ő eléggé kivülálló volt a Birodalomban. Konkrétan a Birodalom igazgatásához sok köze nem volt. Ha Palpi nem halt meg az egész endori csata jelentősége a töredékére esik. Eleve röhejes belegondolni hogy Palpi mondjuk amolyan ep.5-ös Luke módjára becsusszan valami csőbe zuhanás közben aztán elkezd tiplizni, de úgy hogy senki ne vegye észre és suttyomban elhúzza a csikot még pont időben hogy bedetonálna a Halálcsillag. Senkinek nem tünt fel hogy ott rohan egy fekete csuklyás ürge, aki mintha a Császár lenne?

És aztán elvonul, de úgy hogy még a titokban épülgető pót-Birodalomban sem tudnak róla? És 30 évig szinét se látják, majd aztán egyszer csak előkerül a semmiből? Ez tényleg akkora őrültség, hogy egyszerüen el nem tudom képzelni, hogy ez az összes döntéshozón átmenjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a képen jól látszanak a darabkák amik felcsapnak a becsapódás után. Ez nem Maul sztori, hogy csak azt láttuk, hogy leesik.

 

palpatine.jpg

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát de épp ezaz hogy Mault is láttuk két darabban leesni. Biztosra vettük hogy meghalt aztán mégsem. Kiderült hogy kettévágva is tud élni. Kiderithetik hogy azok nem az ő darabkái. Konkrétan őt magát nem láttuk meghalni. De reménykedjünk benne, hogy ezeken a beszélgetéseken decemberben már csak egy jót nevetünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval:

- Pablo és/vagy Rian határozott állítása ellenére kiderül, hogy Leia mégis kapott némi Jedi kiképzést

- Palpatine nem halt meg, és eddig az Ismeretlen Régiókban lazult, állítása szerint ő az igazi (aztán jön egy Jorus C'baoth fordulat) majd felfedi, hogy egy "Reylo shipper"

- Kylo és Rey továbbra Forskype-olnak, és egy ilyen beszélgetés miatt találnak végül Reyék nyomára

- C3PO-nak azért vörös a szeme, mert épp frissíti a google fordítót-t, hogy el tudjon olvasni egy Sith tőrt

- említés szintjén felbukkan egy Oochie nevű Sith ("Azt hittem valami félelmetes neve van, például Róbert, vagy Tomi!" - Manfréd, Jégkorszak 3)

- Finnről kiderül, hogy Lando fia... én meg a Solo film után fogadni mertem volna, hogy BB8 lesz az

- Chewie meghal, de nem hőshöz méltón, harc közben, hanem mert lelövik azt a fogolyszállító-hajót, amiben viszik, ami azért érdekes, mert Leeland Chee szerint a régi EU eltörlésének egyik legfőbb oka épp Chewie halála volt

 

Elég nagy katyvasz, mit ne mondjak.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A folytatás trilógia három része közül eddig messze ennek a leggázabbak a spoilerei. Valaki vagy nagyon benéz valamit vagy tényleg nagy a baj!

 

@Bomarr Maul-al azért nem volt bajom, mert az még éppen belefér. Fontos szereplő de azért annyira mégsem, hogy sokat változtatott volna a SAGA végkimenetelén a jelenléte. Sidious esetében ez már nem igaz, mert kis túlzással az egész Star Wars attól függ vele mi lett/lesz. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nagy a tét. Gyakorlatilag az egész trilógia mehet a levesbe, ha így megerőszakolják a végén. Akkor az én szememben végetér a SW a Jedi visszatérrel. Nekem elég lesz hogy ott beállt az egyensúly, és meghalt a főgenya. A Birodalom utóéletét meg a képzeletemre bízom

 

Szóval 2 lehetőség van: mennybe megy ez a 3 film, vagy a süllyesztőbe. És mindez egy filmen múlik.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

- Chewie meghal, de nem hőshöz méltón, harc közben, hanem mert lelövik azt a fogolyszállító-hajót, amiben viszik, ami azért érdekes, mert Leeland Chee szerint a régi EU eltörlésének egyik legfőbb oka épp Chewie halála volt

A szivárogtató azt irta, hogy Csuvi nem hal meg. Úgy tűnik hogy igen de aztán később kiderül hogy mégse.

 

Nálam egyébként ha súlyosan nagy marhaság lesz az ep.9 akkor az ep.8-al fejeződik be a Saga. Egyrészt azt a filmet eleve jobban birtam mint a régi trilógia filmjeit másrészt van a legvégének egy kis lezárás szaga. Bár jó pár dolog nyitva van, Luke előre elmondja: Rey lesz a nagy hős, az Ellenállás újra szárnyalni fog. Még arra is kapunk utalást, hogy Poe lesz a nagyfőnök. Aztán a végén a kisgyerek a seprüvel azt is megmutatja, hogy jönnek majd még a jó Erőhasználók. Nem kell attól tartani hogy a jedi rend kihal. A legrosszabb esetben nekem ez is megteszi zárásnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pedig a képen jól látszanak a darabkák amik felcsapnak a becsapódás után. Ez nem Maul sztori, hogy csak azt láttuk, hogy leesik.

 

palpatine.jpg

 

 

A Snoke-képregény szerint Bennek meg kellett tanulnia, hogyan álljon ellen a zuhanásnak. Az is kiderül, hogy Snoke bizony hagyta volna szörnyethalni, ha nem sikerült volna megfékeznie a zuhanást,

Vagyis: magas helyről leesni nem szerencsés dolog, sőt, elkerülendő. Urallni kell a tömegvonzást is.

Csak nem, hogy volt valaki a sötét oldali erőhasználók részéről, aki megjárta azzal, hogy nem tartotta meg magát a végzetes földet érés előtt? Lehet, hogy valaki épp azzal ütötte meg a bokáját, hogy nem sikerült a félelméből olyan erőt kovácsolnia, hogy ellen tudjon állni a gravitációnak?

Lehet, hogy túlgondolom (ezt is), de nekem bizony pont Palpi (testének) halála ugrott be a képregény első soraiból. Snoke - aki szerintem minimum Palpatine strómanja és meghosszabbított jobbkeze - pont azért tanította meg Bent lebeni, hogy ne történhessen meg vele az, ami a Császárral megesett. Nekem ebből is az jött le, hogy az Uralkodó bizony határozottan otthagyta a fogát, miután Vader megabajgatta, és csak a lelke élte túl e végzetes összecsapást.

 

  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A szivárogtató azt irta, hogy Csuvi nem hal meg. Úgy tűnik hogy igen de aztán később kiderül hogy mégse.

Ody belinkelt spoilerében meghalt, bár elvileg lesz még majd 2 nagyobb írás, szóval majd kiderül.

 

@Yoda József:

Talán nem véletlenül nem akarta J.J. elvállalni a IX. rész megrendezését.

Állítólag elég sokáig kellett győzködni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Ody belinkelt spoilerében meghalt, bár elvileg lesz még majd 2 nagyobb írás, szóval majd kiderül.

A belinkelt spoilert a Star Wars Leaks moderátora JediPaxis írta. Az ottani bejegyzése alatt több kérdésre is válaszolt. És elárulta, hogy Csuvi él. Idézem:

"Chewie is alive. I just don't mention it here because I haven't gotten to that point in the story yet."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 17. - 20:28, Ody Mandrell írta:

De a ROTJ-ban Sidious konkrétan szétrobbant. Láttuk is. 

Dehogy, épp akkor teleportált el. A villámai közül meg pár ott maradt, azok meg berobbantottak valamit alul. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 18. - 11:39, HeirToGrievous írta:

Szóval:

- Pablo és/vagy Rian határozott állítása ellenére kiderül, hogy Leia mégis kapott némi Jedi kiképzést

- Palpatine nem halt meg, és eddig az Ismeretlen Régiókban lazult, állítása szerint ő az igazi (aztán jön egy Jorus C'baoth fordulat) majd felfedi, hogy egy "Reylo shipper"

- Kylo és Rey továbbra Forskype-olnak, és egy ilyen beszélgetés miatt találnak végül Reyék nyomára

- C3PO-nak azért vörös a szeme, mert épp frissíti a google fordítót-t, hogy el tudjon olvasni egy Sith tőrt

- említés szintjén felbukkan egy Oochie nevű Sith ("Azt hittem valami félelmetes neve van, például Róbert, vagy Tomi!" - Manfréd, Jégkorszak 3)

- Finnről kiderül, hogy Lando fia... én meg a Solo film után fogadni mertem volna, hogy BB8 lesz az

- Chewie meghal, de nem hőshöz méltón, harc közben, hanem mert lelövik azt a fogolyszállító-hajót, amiben viszik, ami azért érdekes, mert Leeland Chee szerint a régi EU eltörlésének egyik legfőbb oka épp Chewie halála volt

 

Elég nagy katyvasz, mit ne mondjak.

Sosem hittem abban a baromságban, hogy Csubi halála lett volna a legfőbb indoka annak, hogy a régi rendszert eltörlik. Ez max csak egyik a sok közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.