Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Itt egy másik link, amíg nem törlik innen is

https://picsart.com/i/309506949072201

 

Szerintem igazi. Azért néz így ki, mert rossz a képminőség, az effektek pedig befejezetlenek rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kamuszagú. Két kézzel az égbevillámozni? Palpi nem annyira az erőfitoktatás embere. Persze ha kell akkor odateszi magát, de így hogy Rey előtte áll, mi értelme felfelé lőni? És a szeme is villámkék.. Nem lehet hogy ez Thor? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jason Ward szerint fake

Ez érdekes, tegnap ennek az ellenkezőjét olvastam. https://mobile.twitter.com/MakingStarWars/status/1186746589131362304

@csoli1138

Ha fake, akkor miért szedette le a Disney? A szivárgások alapján ez az a jelenet, amikor Palpatine az égen lévő Ellenálló hajókat villámozza meg.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se ezen se azon a kínai poszteren nem Palpatine-nak tűnik.Azt eltudnám fogadni hogy halála után volt egy forgatókönyve sok hajóval meg ismeretlen légió stb de hogy visszatér azt nem,se szellem se elő voltába pláne klonba.Viszont ha igen nyitott vagyok egy nagyon jó rejtélyre bármikor :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Szittyaimi írta:

Valamelyik topikban láttam egy promóciós plakátot,lehet nem is kinai csak lefogyott a netem a munkahelyen meg nincs wifi.Annyit böngesztem :)

Az valamilyen fanmade poszter volt, szerintem erre gondolsz: kép

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tudom kudar de nem akarom elolvasni, ezért szerencse. :) 

 

Ami a fentebbi képet illeti, minimum érdekes. Bármi lehet, de én a fake vonalra esküszöm.

He? :D amúgy szerintem nem rám gondoltál. 

Amúgy használhatnád a válasz gombot, hogy értesüljek róla, meg mindenki más ha a kommentjére válaszolsz. :D just sayin. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A fentebbi képet a Disney leszedette Redditről, ezért nem látjátok már... Ezt vehetjük megerősítésnek?

Akkor valószínűleg valódi volt, mint a Palpis is... Honnan lett Kylonak kék kardja?

13 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

Nem tudom, miért így jeleníti meg, de ha 2-szer a képre kattintasz, akkor bejön a teljes kép.

 

4 perccel korábban, kudar írta:

He? :D amúgy szerintem nem rám gondoltál. 

Amúgy használhatnád a válasz gombot, hogy értesüljek róla, meg mindenki más ha a kommentjére válaszolsz. :D just sayin. :)

Igen, Heir-re, csak az avatarokat néztem és összekevertem veled. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor valószínűleg valódi volt, mint a Palpis is... Honnan lett Kylonak kék kardja?

 

Igen, Heir-re, csak az avatarokat néztem és összekevertem veled. :P 

 

"Honnan lett Kylonak kék kardja?"

 

Jó kérdés. Nehéz elhinni, hogy a kép igazi.

 

A sajátja nem lehet, mert a markolata alapján abból csinálta a keresztvasast. 

 

Lehet, hogy Vader maszkja mellett Kenobi kardját is megszerezhette? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor valószínűleg valódi volt, mint a Palpis is... Honnan lett Kylonak kék kardja?

Jedi Paxis egyik szivárgásában az volt, hogy Luke szelleme elvezeti Rey-t Leia kardjához, aminek kék a pengéje, meg ugye ott van Anakin kék pengéjű kardja, amit Rey megjavított.

 

Az a kép pedig szerintem is igazi.

Ha kamu lett volna, miért szedették volna le? Jogvédett tartalom miatt? Ennyi erővel akkor az egész netet letilthatnák.

 

Néhány pletyka szerint:

- a film 400M $-ba került, és ehhez jönnek még a marketing költségek, ami azt jelenti, hogy a filmnek kb. 1,1-1,2 milliárd $-t kell hoznia ahhoz, hogy kijöjjenek nullára(!!!!)

- állítólag még mindig forgatnak

- McDiarmid állitólag 35M $-t kapott a 3 perces szerepéért.

- elvileg 12 vágás létezik a filmből, 6 befejezés készült hozzá, Kylo pedig mindegyikben meghal.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
  • Nagyon tetszik 1
  • Zavaros 1
  • Szomorú 2
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Jedi Paxis egyik szivárgásában az volt, hogy Luke szelleme elvezeti Rey-t Leia kardjához, aminek kék a pengéje, meg ugye ott van Anakin kék pengéjű kardja, amit Rey megjavított.

 

Az a kép pedig szerintem is igazi.

Ha kamu lett volna, miért szedették volna le? Jogvédett tartalom miatt? Ennyi erővel akkor az egész netet letilthatnák.

 

Néhány pletyka szerint:

- a film 400M $-ba került, és ehhez jönnek még a marketing költségek, ami azt jelenti, hogy a filmnek kb. 1,1-1,2 milliárd $-t kell hoznia ahhoz, hogy kijöjjenek nullára(!!!!)

- állítólag még mindig forgatnak

- McDiarmid állitólag 35M $-t kapott a 3 perces szerepéért.

- elvileg 12 vágás létezik a filmből, 6 befejezés készült hozzá, Kylo pedig mindegyikben meghal.

 

"állítólag még mindig forgatnak"

 

Ez elég nehezen hihető.

 

"Luke szelleme elvezeti Rey-t Leia kardjához, aminek kék a pengéje"

 

Ha Leia kiképzése azon a szinten volt, hogy fénykardot is tudott készíteni, mi szuksége volt Luke-ra? 

 

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon a "Palpi+Rey" képen Palpi talán éppen azt ünnepli hogy végre elment hozzá Rey. A villámait meg tüzijáték helyett használja. De az is lehet hogy úgy akarja Rey-t megfélemlíteni. :D

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasgattam mit írnak és hát van köztük pár akkora hülyeség, hogy a fal adja a másikat. Pl. a film végén feltűnne Padmé és Han szelleme is. WTF? :facepalm:Meg továbbra is ezzel a Rey Palpatine baromsággal jönnek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Én ott nem találkoztam ezekkel :)

Jössz egy rekesz sörrel mert fél órámba került, hogy megtaláljam. ;) 

 

Some more spoilers from REDDIT
-'Rey is a product of Palpatine.
- Rey is a daughter of Darkness pulled to the light, Ben is a son of the light pulled to Darkness.
- He needs this unique and powerful combination to fully return to power. (Your coming together is your undoing)
- Ian does return on screen as Palpatine. A younger actor is used as a vessel for his disembodied spirit.
- He is vanquished forever by Ben Solo's return to the light. The light side now so powerful is can repel the dark side forever.
- Rey, Ben, Luke and Leia all help in his final death.
- The final shot of the film is Rey on Tatooine, the ghosts of Luke, Leia, Han, Ben, Yoda, Obi Wan, Anakin, Padme and Qui Gonn watch on as the twin suns set. (All the original actors returned for this final moment)'

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.