Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Számomra nagyon nehéz ezeknek a pletykáknak hitelt adni. Egyrészt, elég hülyén festene, ha Lando, aki nagyjából 30 év után kerül elő, többet tud az állítólagosan Luke-hoz vagy Hanhoz köthető Rey-ről, mint Leia. Másrészt, az ep7-ben Han nem úgy kezelte, mint aki ismerné a lányt, és az ep8-ban Luke sem mutatta semmi jelét, hogy halvány fogalma lenne arról, kicsoda ő. Még ha Abrams ignorálná is az ep8-at, akkor sem köpné szembe a saját filmjét.

A legtöbb, amit el tudok képzelni, hogy Zorri lehetne Rey anyja - a két színésznő között elég nagy a korkülönbség (16 év), hogy ez lehetséges legyen. És egy svindlerből kinézem, hogy a nem kívánt gyerekét lepasszolja egy olyan alvilági figurának, mint Unkar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, HeirToGrievous írta:

Egy pletyka szerint bejön a képbe az időutazás.

A film végén pedig Rey visszamegy a múltba és felveszi a Shmi nevet, és erre utal a "Rise Of Skywalker" cím.

you got me lol GIF by BrownSugarApp

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még hozzátenném azt hogy Rey terhesen megy vissza a múltba ugyanis összejön és lefekszik Kylo-val. A kettejük gyereke pedig Anakin lesz. :D

 

Szerk.: Ez egy kicsit mellé ment. Vidámságot és nem szomorúságot akartam okozni azzal a poénnal. Pedig szerintem jó lett. Bár lehet hogy csak elfogult vagyok mert én találtam ki.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Kenobi tábornok hívta fel a figyelmet a képregények topikban egy érdekes fejtegetésre, aminek a filmhez is köze lehet. :hmm:

 

https://ziro.hu/konyv/kepregenyek/a-fenykard-a-gyengeknek-valo-egy-titokzatos-sith-szekta-es-a-ren-lovagok/

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon izgalmasak ezek az infók a sithekről, hogy nem csak egy egy dimenziós rend volt, hanem azon belül is voltak különböző ágak, szekták, különutasok. A Renek is valami ilyesmi kultúrából meríthettek a kezdetekkor.

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De Krayt-nak volt fénykardja ha jól tudom. Itt az az érdekes hogy ez a szekta egyáltalán nem használt fénykardot.

Igen, Krayt-nek volt fénykardja, nem is erre gondoltam, hanem a krayti Sith értelmezésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is gondolkodtam ezen, nem lenne rossz. Bár kérdéses, hogy a régi időkben élő klónok lennének, vagy Palpi valamilyen úton módon tenyésztett néhányat halála után. :hmm:

 

Amúgy én nekem van egy olyan érzésem, hogy a Ren lovagok, a sith trooperek és "Palpatine" valamilyen kapcsolatban lesznek egymással. Utóbbi kettő biztos, a Reneket meg azért rakom ide, mert a két film alatt eléggé elvoltak tűnve, persze a 7 -ben megemlítették őket, de semmi hírük nem volt. Eltudom képzelni, hogy teszem azt küldetésen voltak és azon a bizonyos küldetésen Palpival találkoztak vagy annak seregével. Visszatérve pedig látva, hogy Kylo a góré, lehet nem tetszik nekik így a kapott sereggel harcba szállnak Kylo ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nálam még látszódik mobilon. 

Mert nálad még betöltődött a sütik közé, de ez sajnos rajtam nem segít, nálam már csak ennyi van: "If you are looking for an image, it was probably deleted." :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.