Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Még meglehet! :)

(Amidala, Jango, Grievous, Vader, Kylo, Red Guard az eddigi saga filmek enciklopédiáinak címlapjai, szóval az arctalan ikonok sorozata ez. Amidala a kivétel ami gyengíti a szabályt, de ő királynői sminkben szintén elég ikonszerű..)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én valamiért olyan szerepet tudok nekik elképzelni, mint voltak a Praetorian gárdisták a 8. részben. :) Egy nagyon ütős akcióban vesznek részt és ennyi.

Én ezt a szerepet inkább a Ren lovagoknak tudnám elképzelni. Meglepne ha a Sith trooperek nagyot tudnának villantani mondjuk Rey-el szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Sinistra írta:

Nagyon badass, de nem tudom elképzelni, szerencsétlen hogy lát ki abból a maszkból, első ránézésre semmi rés nincs rajta...

A szeménél van egy vékony vizor-sáv, szerintem azon keresztül lát. :)

26 perccel korábban, RacerX írta:

Szerintem az egyik legjobb sisakdizájn. A TIE Daggetr vajon a Renek használják majd?

Erre még nem is gondoltam. Tetszene ha így lenne, bár ők csoportosan járhatnank. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Lehet hogy a maszkon belül van egy digitális kijelző, ami mutatja hogy mi van előtte.

Igen, valószínűleg hasonló technológiával van megáldva, mint Vader sisakja (meg ilyenek a mandi, klón és rohamosztagos sityakok is, csak azokat filmben nem láttuk belülről).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevin Smith szavai szerint az utolsó jelenet egy hatalmas díszletben játszódik, amitől eldobjuk az agyunkat, és amit J. J. Abrams javaslatára ő sem látott, mert Abrams szerint azt mindenképpen a moziban kell látni. Ezek alapján én egy visszatérő helyszínre gondolok, aminek nagy volt a mérete. Bennem felmerült a Yavin IV ceremónia csarnoka, a Jedi Tanácsterem vagy akár Theed főtere is. Abrams rajongói énjét ismerve az ep4 záróhelyszín megjelenése nem lenne meglepő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul a díszletről szóló pletykák is a Yavint erősítik. El nem tudom képzelni mi lehetne epikus abban a díszletben. Nagyon kakukktojás. Remélem nem az lesz egyébként. 

 

Amúgy Yavinból kiindulva, lehet az erdős bolygó a Yavin IV is, a Halálcsillag pedig akkor az első HCS maradványa. A bolygón egyaránt van dzsungel és víz is. Ráadásul itt ugye korábban sith-ek éltek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Palpatine nem az első Halálcsillagon halt meg, azon sohasem járt. Persze a trailer sugallata ellenére a filmben lehet valami teljesen más is, valószínűleg abból nem szabad kiindulni, de nem tudom, mi olyasmi van az első Halálcsillagon, ami köthető lenne a Sith-ekhez vagy a Jedikhez, mármint spirituálisan. Szóval mi oka lenne a hősöknek felkutatni az első Halálcsillag roncsát?

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

El nem tudom képzelni mi lehetne epikus abban a díszletben.

De Smith nem is mondta, hogy epikus, hanem azt, hogy nagy ("big set"). És az a díszlet már az eredeti filmben is hatalmas volt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is egy eshetőség. Viszont ha az Endoron vagyunk minek a Yavin IV-en ünnepelni? 

 

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

De Smith nem is mondta, hogy epikus, hanem azt, hogy nagy ("big set"). És az a díszlet már az eredeti filmben is hatalmas volt.

Az epikust a történésekre értettem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez is egy eshetőség. Viszont ha az Endoron vagyunk minek a Yavin IV-en ünnepelni? 

Jópofa kérdéseid vannak. Lehet, hogy a Halálcsillag roncs nem is a film utolsó szakaszában kerül elő, és utána hőseink még más bolygókat is meglátogatnak. Lehet, hogy akárcsak az ep3, úgy az ep8 is több helyszínt foglal majd magában záráskor. Azért, mert valami történik X helyen, még be lehet fejezni a filmet Y helyen, sőt az ep2-3 alapján akár egyszerre több helyen is. Az egyik nem következik a másikból. Nyilván nem a Halálcsillag roncsával fejeződik be a film. ;) 

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az epikust a történésekre értettem. 

Ezt meg akkor nem értem. Milyen epikus történések? A film legutolsó snittjében nehogy már valami epikus történjen. :) Nyilván, HA az a Yavin IV, ahol befejeződik a sztori, akkor a film cselekménye végül eljut oda, hogy az logikus is legyen. Ahogy az ep8 is képes volt minden epikussága ellenére egy istálóban véget érni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Dzséjt írta:

Jópofa kérdéseid vannak. Lehet, hogy a Halálcsillag roncs nem is a film utolsó szakaszában kerül elő, és utána hőseink még más bolygókat is meglátogatnak. Lehet, hogy akárcsak az ep3, úgy az ep8 is több helyszínt foglal majd magában záráskor. Azért, mert valami történik X helyen, még be lehet fejezni a filmet Y helyen, sőt az ep2-3 alapján akár egyszerre több helyen is. Az egyik nem következik a másikból. Nyilván nem a Halálcsillag roncsával fejeződik be a film. ;) 

Jópofák hát. Mert eddig ha ünneplés volt az azon a bolygón volt ahol a nagy események zajlottak. Na most kötve hiszem, hogy a Rey vs. Kylo vs. Palptine (?) csata nem a csúcspont. Értelmetlen onnan elvinni bármilyen történést is más helyre már. 

 

32 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ezt meg akkor nem értem. Milyen epikus történések? A film legutolsó snittjében nehogy már valami epikus történjen. :) Nyilván, HA az a Yavin IV, ahol befejeződik a sztori, akkor a film cselekménye végül eljut oda, hogy az logikus is legyen. Ahogy az ep8 is képes volt minden epikussága ellenére egy istálóban véget érni.

Mit nem értesz ezen? Epikus történés, mindenki eldobja az agyát. Ez lehet az is, ha az eddigi Erő-szellemek felbukkannak egy kupacban, vagy valami ilyesmi. Ez nem elég epikus? 

 

Amúgy abszolút nem biztos, hogy a Halálcsillag darabja az Endoron van. Az eddigi hírekből kiindulva ez a kevésbé valószínű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mert eddig ha ünneplés volt az azon a bolygón volt ahol a nagy események zajlottak.

Kivétel, amikor nem, mert az ep6-ban a Naboo-n, a Bespinen, a Coruscanton és a Tatooine-on is volt még ünneplés, és mivel korábban az volt a SAGA zárása, és Lucas pont emiatt bővítette ki, nem botor dolog feltételezni, hogy az ep8 is hasonló snittel zárul.

Plusz, azért mert eddig így volt, abból egyáltalán nem következik, hogy most is így kell lennie. Az új filmek elég sok "régen így volt" dolgot felrúgtak.

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Na most kötve hiszem, hogy a Rey vs. Kylo vs. Palptine (?) csata nem a csúcspont.

Egyrészt, egyáltalán nem biztos, hogy lesz ilyen, másrészt, a csúcspont és a zárás két egymástól messze eső dolog. ;) Az ep2 csúcspontja a Geonosison van, mégis a Naboon végződik. Az ep3 csúcspontja a Mustafaron van, mégis a Tatooine-on végződik. Az ep5 csúcspontja a Bespinen van, mégis egy kórházhajó műtőjében végződik. Az ep7 csúcspontja a Csillagpusztítón van, mégis a Ahch-Tón végződik. Az ep8-nak kettő csúcspontja is van, egy a Supremacy-n és egy a Craiten, ennek ellenére a film Cantonicán végződik egy istálóban. Kevin Smith pedig a film záró pillanatáról, a cast lista előtti utolsó jelenetről beszélt. Az baromira nem a csúcspont.

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mit nem értesz ezen? Epikus történés, mindenki eldobja az agyát. Ez lehet az is, ha az eddigi Erő-szellemek felbukkannak egy kupacban, vagy valami ilyesmi. Ez nem elég epikus? 

Azt nem értem, hogy ennek mi köze a záró momentumhoz vagy éppen egy hatalmas díszlethez. Honnan jött ez, hogy az utolsó snittben valami epikusnak kell történnie?

33 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy abszolút nem biztos, hogy a Halálcsillag darabja az Endoron van. Az eddigi hírekből kiindulva ez a kevésbé valószínű.

De jelenlegi ismereteink szerint még mindig ez az egyetlen logikus magyarázat. Vagy a Yavin IV vagy az Endor. Palpatine kacaja miatt logikusabbnak tűnik az Endor, de lehet a Yavin IV is. Aztán majd kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Dzséjt írta:

Azt nem értem, hogy ennek mi köze a záró momentumhoz vagy éppen egy hatalmas díszlethez. Honnan jött ez, hogy az utolsó snittben valami epikusnak kell történnie?

Abból gondolom, hogy Kevin Smith ezt nyilatkozta. ;) "Leolvad az agyunk" tőle. Simán lehet epikus zárás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.