Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylon továbbra sincs a sisak, szerintem nem is azért hegesztik össze mert hordani akarja. Legalábbis Kylo nem akarja, csak esetleg a Renek ezzel akarják újra maguk közé terelni? Vagy más célja lesz? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A Luke kép egy flashback lehet? A szellemet elvetném, mert abszolút nem úgy néz ki Luke, a másik pedig, hogy mellette van R2. 

Ezek azért behind the scenes-fotók, nem hiszem, hogy meg vannak utómunkázva olyan szinten (azon felül, hogy Leibowitz nyilván megfényelte a képeket). Egyébként van egy kis kékes színezete. Bár a tűz és R2 jelenléte miatt gondolhatnánk, hogy a TFA-ban és a TLJ-ben többször is látott flashback-jelenet, de nem: Luke őszesebb, hosszabb a haja, egyértelműen a TFA végi és a TLJ nagy részében látott öreg kinézete ez, és a ruha meg a TFA/TLJ-s Jedi köntöse, csak, ahogy a 2017-es Vanity fair képeken, a hatás miatt ismét rádobtak egy nagyon nagy köpenyt, ami nem azonos azzal a köpennyel, amit a filmben is visel. 

 

Szerintem a szellem-Luke jelenete lesz ez, vagy persze az is lehet, hogy feltámad, vagy ilyesmi, de kizárnám a flashback lehetőségét. Szerintem iszonyú cool, ahogy R2 mellett áll. Számomra egyértelműen a legerősebb kép.

 

Végigolvastam - az egyébként rendkívül értelmes és színvonalas cikk - minden betűjét, plusz a kisebb clickbait cikkeket, amikre továbbirányít a Vanity Fair, persze azokban nagyrészt ugyanezeket az infókat ismételgetik. Ami furcsa, hogy nincs szó egyáltalán Palpatine-ról. Még csak meg sem említik. Talán vele kapcsolatos az a cikkben többszőr visszatérő gondolatmenet, hogy a hőseinknek ki kell találniuk, hogyan találnak végleges, hosszan tartó győzelmet, hiszen az endori győzelem sem volt állandó: Audiences will learn more about the origins of the First Order, Poe Dameron’s rise to leadership in the recently decimated Resistance, and, with Rey’s training almost complete thanks to Luke’s sacred books she snuck off with in The Last Jedi, the film will bring a climax to the millennia-long conflict between the Jedi Order and the Sith"

 

 

Amúgy az orbakokat is a cikk szerintem tévesen a Pasaana-ra teszi, de szerintem ők később lesznek, nem a sivatagos bolygón, hanem a harmadikon, ahol a színvilág alapján valószínűsíthetően a Halálcsillag roncsai is lesznek. Amúgy a Rey-Kylo párbajról készült fotót is el tudom képzelni, hogy a Halálcsillagon van, hiszen fémes, "birodami" díszleten állnak, és esik, vagy víz csap fel, márpedig úgy tűnt a trailerből, mintha a Halálcsillagot víz lepte volna el. Lehet, hogy ez már egy élő párbajuk lesz, amit már a Halálcsillag roncsain vívnak a film egy későbbi részén.

 

Most azt mondanám, a film a Batuu-val kezdődik, vagy az elején van, a dzsungeles rész indokolja, szerintem itt állomásozik a Resistance, itt van Leia (itt köszönnek el tőle), és az új űrlény is. Persze lehet, hogy a Pasaana-s felvezetés után kerülnek majd Leiához. A film elején lesz fixen a Pasaana, és tipikus középső felvonásos, cantinás bolygónak tűnik a Kijimi. A csapat aztán elmegy arra a bolygóra (Endorra?), ahol a Halálcsillag is van. Könnyen lehet, hogy ez lesz az utolsó fontos helyszín.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az is lehet, hogy valaki Kylonak akarja kiadni magát. Talán az egyik Ren? :) De ez csak egy vad ötlet, most olvastam én is.

 

Vagy maga Kylo veszi fel ideiglenesen ,hogy lássák a Renek,hogy visszatért Pistabá egy kisebb csetepaté után, és mivel a sisak egy jelzés, szimbólum így nem is fognak ellent mondani neki. 

Így magyarázná azt a dolgot amik voltak pletykákba, hogy csak ideiglenesen lesz rajta.

 

 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Amúgy a Rey-Kylo párbajról készült fotót is el tudom képzelni, hogy a Halálcsillagon van, hiszen fémes, "birodami" díszleten állnak,

Nekem az a Falconnak tűnik, persze jó kérdés, hogy miért van víz alatt. 

 

9 perccel korábban, Kargarosz írta:

 

Vagy maga Kylo veszi fel ideiglenesen ,hogy lássák a Renek,hogy visszatért Pistabá egy kisebb csetepaté után, és mivel a sisak egy jelzés, szimbólum így nem is fognak ellent mondani neki. 

Így magyarázná azt a dolgot amik voltak pletykákba, hogy csak ideiglenesen lesz rajta.

Azt is látjuk, hogy az a szőrös kezű valaki hegeszti össze akit Kylo kinyír a trailerben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kylo vs. Rey párbajos képről azt találgatják redditen, hogy olyan mintha ki lenne róla photoshopolva egy harmadik személy, aki ELLEN küzdenek. Lehet benne valami, mert a beállásuk tökre nem olyan, mintha egymás ellen harcolnának.

 

Amúgy nagyon tetszik az összes kép, az Endort meg a Jakkut kicsit sajnálom.

 

Szerintem a Luke-os kép flashback, talán megint visszatérünk az akadémia elpusztításához?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy fent is leírtam, szinte biztos, hogy nem flashback. Egész egyszerűen nem így nézett ki akkor Luke. Ez az előző két film jelenidejéből való kinézete. Szerintem frankón így fog kinézni Luke force ghost-ként, csak max még persze hozzáadnak egy kis kékes hatást utómunkában. Jó, hogy ismét konfrontálódni fog R2-val, és amiért nagyon imádkoztam, hogy tartsák meg force ghost-ként a badass külsejét az előző filmből. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyből beindult az ötletgyár. :D  

 

Amúgy tetszik amit írtak JJ hozzáállásáról. 

 

"A IX. esetében azonban már felhagyott ezzel a megfelelési kényszerrel. Most már úgy csinálja, amit tesz – legyen az a kamerabeállítás, a világítás, vagy épp a történet –, hogy egyszerűen csak jó legyen."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.