Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Pár újabb infó a dzsungel bolygóról.

 

- Hőseink kb. a film felénél találkoznak majd ezen a bolygón, mielőtt a végső gonosz ellen mennének. Persze nem mennek majd gond nélkül a dolgok.

- Van egy barlang is itt, ahová hőseink bemennek és találkoznak Klaud-dal. Ezen a képen Snap mellett látható. Ez a lény segíteni fogja majd az Ellenállást. Lesz egy hasonló eligazítós jelenet mint a TFA-ban, ebben is szerepel ez a hatalmas meztelen csiga.

jungle.png?w=1200&ssl=1

- Úgy tűnik a Falcon kapni fog rendesen ezen a bolygón. 

- A dzsungel bolygón lesz csata is amelyben állítólag feltűnnek majd AOTC-os lépegetők, mint pl. AT-TE-k.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JJ Abrams az MTV News-nak.

 

"There have been a lot of ideas since the beginning, since George first came up with this, of where things could go," Abrams said to MTV News. "We had a meeting with him before we even wrote the script about this. So a lot of what we have taken, is really taken to heart, everything that's come before. While it's been obviously significantly challenging, it's been a greater opportunity than a challenge. I cannot wait for you to see what this movie is."

 

A kiemelt rész roppant érdekes! Tehát Lucas állt elő azzal merre menjen a történet? :oJól értem?

 

Ez nagy változás lenne ahhoz képest, hogy az elején elzavarták az ötleteivel együtt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ennek a Force Collectornak a borítóját érdemes szemügyre venni. Ugye ez a Journey to The Rise of Skywalkeren belül jelenik meg, persze ezek a történetek nem túl spoileresek, általában vagy mellékkaraktereket, vagy helyszíneket vezetnek be. Itt a helyszín a képen erősen a trailer elején látottra emlékeztet, és ha megnézzük, az illető kezében egy Gaffi buzogány van, azaz a buckalakók fegyvere. Nekem ez a könyvborító csak megerősíti, hogy amit a trailerben láttunk, az a jó öreg Tatooine. Azt tudom elképzelni, hogy a sztori egy ilyen Jedi/Sith relikviákat gyűjtő figuráról szól, aki Tatooine-on kutat Luke és Ben lakhelyeinél, és a sztori azt vezeti fel, hogy ezekre a helyekre miért lesz fontos visszamenni majd a filmben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most lehet hülyeséget írok ezért elnézést,de nem lehet hogy azt meséli el a könyv hogy Ben Solo hogy gyűjtötte a relikviákat és ez ő a kepen vagy ki segített neki lehet tudni kiről szól a könyv.Mert bár kapcsolódik a 9.reszhez az ereklyék miatt de ......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jött egy rajz a Renekről!

 

5zve5hotigy21.jpg?width=960&crop=smart&a

 

Pár újabb infó.

 

-I recently heard some pretty interesting things about a flashback sequence in Star Wars: The Rise of Skywalker.

-Apparently there will be a sequence that shows a young Luke Skywalker and Princess Leia having an important conversation that will change how we see some of the characters involved.

-It seems like this moment probably takes place earlier on in the film. Sources were adamant that it plays with our perspective on the events a little of the trilogy a bit.

-While General Leia was never recast, Pinewood sources say Princess Leia apparently was. Carrie Fisher’s daughter Billie Lourd is said to play her stand-in for moments that will be augmented with CGI. For Rogue One: A Star Wars Story, Norwegian actress Ingvild Deila played Princess Leia young cameo in that film.

-I’m still a little hesitant about the rumor even though it has come from proven sources on The Rise of Skywalker. For the first time during this trilogy, I’m actually hearing these rumors from Pinewood Studios filmmakers involved, associated, and near the production.

-Sources do not believe Harrison Ford is involved in any of the younger flashback moments. It doesn’t mean that isn’t the case. There is also nothing to support Alden Ehrenreich being involved in those moments either, which seems to be the next logical question to ask.

-INFORMED SPECULATION LACKING DETAIL: It sounds like the sequence in question between post-Return of the Jedi Leia and Luke has a lot to do with why Leia did not purse the path of a Jedi. Some kind of vision, premonition, or warning plays with their judgement sort of like how the events that played out in The Last Jedi between Luke and Kylo. The scant details make it sound like Luke and Leia foresee a problematic future if Leia stays on the forefront of the action on her current path and the duo misreads the vision.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyszerű kés és baseball ütő? :D

Azért van egy hentesbárd meg egy karabély is.:D 

 

Amúgy a régi EU-ban asszem volt olyan hogy a nagyon régi időkben a Jedik még csak kardokat használtak amiket átitattak az erővel így téve azokat erősebbé. Lehet hogy a Ren-ek egy olyan ősi sötétoldali szektát követnek akik ilyen fegyvereket használtak.:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Iqvi írta:

Azért van egy hentesbárd meg egy karabély is.:D 

 

Amúgy a régi EU-ban asszem volt olyan hogy a nagyon régi időkben a Jedik még csak kardokat használtak amiket átitattak az erővel így téve azokat erősebbé. Lehet hogy a Ren-ek egy olyan ősi sötétoldali szektát követnek akik ilyen fegyvereket használtak.:peace:

A spoilerek fényében erre azért van esély. Természetesen én sem egyszerű fegyverekre számítok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondja magával vitt egy tucat  tanoncot. De azt nem, hogy ők lettek a renek. Remélem megkapjuk Luke rendjének elestéről a 3. felvonást. Van mit mesélni még arról.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egy tucat tanítványa volt Luke-nak ennek a felét vitte magával Ben. 

De az nem lett kimondva, hogy ők lettek a Renek, ahogy csoli is mondja. Simán lehet hogy később amazokat is kinyírta Kylo. Amiket eddig hallottunk a Renekről spoilereket, én nehezen tudom elhinni, hogy ezek valaha Jedi tanoncok voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem a halálfejes-kaszás a kedvencem. :cool:

 

 

Nekem meg a jobb oldali morcos baseball ütős. Ja az már más tészta. :D

Amúgy én a bal oldali hús bárdosat komálom a legjobban. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Azt mondja magával vitt egy tucat  tanoncot. De azt nem, hogy ők lettek a renek. Remélem megkapjuk Luke rendjének elestéről a 3. felvonást. Van mit mesélni még arról.

Ebből én arra következtettem, hogy kb. 10-en lehetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.